Centrum zamówień:
+48 512 109 807

Penis - Jak mierzyć

Zmierz swojego penisa zanim przystąpisz do programu powiększania. Wielu mężczyzn mierzy penisa niedokładnie, a później nie ufają oni swoim początkowym pomiarom. Po prostu zrób to... ZANIM zaczniesz powiększać penisa.


Po pierwsze, zmierz długość w stanie wzwodu.

Stojąc przytrzymaj członka wyciągniętego w kierunku "od" ciała.
Przyłóż linijkę, przyciskając ją do kości łonowej.
Zmierz długość, aż do czubka penisa.

Niektórzy ludzie dyskutują o tym, czy powinno się maksymalnie przyciskać linijkę do kości łonowej, czy po prostu umieścić w miejscu, gdzie penis łączy się z ciałem. Dyskusja ta spowodowana jest faktem, że mężczyźni otyli tracą dużo na długości z powodu tkanki tłuszczowej. Przyciskanie linijką kości łonowej może dać im prawdziwsze rezultaty, chociaż podczas stosunku nie będą oni w stanie wykorzystać tych dodatkowych centymetrów. Najlepszą metodą mierzenia jest zapewne sposób, w którym przytrzymuje się linijkę przy ciele, bez "wbijania" jej w ciało.


Czy, aby zmierzyć penisa zawsze musi się on znajdować w stanie wzwodu?

Nie! Stosując technikę „rozciągania" (pomiary dokonywane, gdy penis znajduje się w stanie spoczynku) możesz zmierzyć maksymalną długość penisa w stanie wzwodu.

stań blokując kolana chwyć penisa za żołędziem i wyciągnij przed siebie przyłóż linijkę do kości łonowej i odczytaj pomiary.

Poruszaj miednicą, aby dowiedzieć się w jaki sposób najlepiej stanąć, aby pomiary dokładniej odpowiadały długości penisa w stanie wzwodu.

Obwód w stanie wzwodu

zmierz obwód swojego członka w stanie wzwodu za pomocą kawałka sznurka, lub metra krawieckiego, w połowie długości trzonu. Jeżeli nie masz pod ręką metra krawieckiego, możesz użyć kawałka sznurka.

Mierzenie wymiarów w stanie spoczynku

Jak wiesz penis powiększa się i kurczy w stanie spoczynku.

Zmierz swojego członka w stanie spoczynku wiele razy, aby uzyskać dane dotyczące rozpiętości twoich rozmiarów. Możesz użyć swojej ręki. Spróbuj położyć się na plecach i zmierzyć w ten sposób minimalne rozmiary.

Porównania wzrokowe

Porównaj rozmiary swojego penisa w lustrze z jakimś obiektem, który na pewno będzie się znajdował w tym miejscu za kilka miesięcy - np. tubką z papieru toaletowego, czy opakowaniem po dezodorancie. Takie wizualne porównania są znacznie korzystniejsze niż pomiary, ponieważ sprawiają, że naprawdę widzisz efekty.
góra strony
Podaj swój login i hasło
Login

Hasło

zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

Nie masz konta?
Zarejestruj się ZA DARMO