Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Co za bzdura !
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Nie 21 Maj, 2006   Co za bzdura !

Jeśli wogóle istnieją jakiekolwiek naturalne metody powiększania członka to dlaczego żaden lekarz ich nie proponuje ? Rozmawiałem z kilkudziesiącioma osobami (w tym kilkanaście lekarzy) i każdy z nich powiedział , że sposoby opisane w internecie (zsuwanie pierścienia i tym podobne bzdury) mogą co najwyżej uszkodzić penisa.
 
 
Gość

Wysłany: Wto 23 Maj, 2006   

Zgadzam sie z toba to sciema z reszta polowa mezczyzn mysli ze czym wiekszy to uda mu sie zorgazmowac kobiete gowno prawda....10cm penisem mozna zadowolic kobiete :) co wam da ch....j o 22cm nic lepiej popracujcie nad kondycja i biodrami :P zieja co z niektorych.Z reszta jak zobaczylem te ciwczenia to beka przed kompem one wam moga zaszkodzic nic wiecej :)
 
 
Gość

Wysłany: Wto 23 Maj, 2006   

Ludzie , weźcie się wogóle zastanówcie - jeśli wystarczy potłamsić penisa palcami i porozciągać to dlaczego ludzie decydują się na kosztowne i ryzykowne operacje ? Dlaczego naukowcy prowadzą badania w celu opracowania nowych metod powiększania ? Jeśli w opisywane tu sposoby możnaby powiększyć penisa to na świecie byłoby o tym głośno.

Ktoś zrobił sobie niezłe jaja w internecie , w dodatku w celu zarobienia pieniędzy (bo są sprzedawane płatne poradniki) , a ludzie wzięli to na serio i teraz wszyscy to powtarzają , wierząc w te bzdury.

A ludzie , którym to rzekomo pomogło to złośliwi desperaci , którym takie zabawy zaszkodziły i teraz chcą , aby innych spotkało to samo.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Sro 24 Maj, 2006   

Święta racja. Tego narządu nie da się na trwałe powiększyć ćwiczeniami ze względu na jego specyficzną budowę. Trwałe molestowanie do granic bólu doprowadzi do uszkodzenia naczyń krwionośnych a może i niektórych nerwów.
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
andmil87
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006   

hm....no nie wiem czy panowie macie racje tak do konca bo np.trenując mięśnie PC naprawde można zauważyć rezultaty,a jeśli chodzi o wydłużanie penisa to nie wiem bo nie próbowałem ale cos w tym jest na pewno.....
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Sro 07 Cze, 2006   

autor tematu pisal o powiększaniu, nie mięśniach
 
 
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Sro 07 Cze, 2006   

No i penis to nie mięsień.
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Sro 07 Cze, 2006   

no nie
 
 
Gość

Wysłany: Wto 25 Lip, 2006   

Wasza ocena jest zbyt pochopna. Przede wszystkim trzeba zadać sobie pytanie, co właściwie mają przynieść te ćwiczenia?. Jeżeli ktoś podchodzi do nich z założeniem, że powiększyć sobie penisa o kilka centymetrów, to rzeczywiście jest pożałowania godzien. Ale twórcy tych ćwiczeń wcale nie obiecywali takich efektów. Dla mnie jest to po prostu zestaw kilkunastu sposobów na to jak t e o r e t y c z n i e, pobudzając krążenie, można wpłynąć na powiększenie objętości prącia, ale przede wszystkim ćwiczenia te mają na celu poprawę kondycji! Dlatego jeśli miałbym zabrać się za nie, to nie dlatego, żeby uzyskać "wielkiego członka" ale po to, aby poprawić jego ukrwienie (masaż działa na tych samych zasadach). Poza tym, jak już ktoś wspomniał są tam zawarte ćwiczenia na mięśnie PC, których udział przy stosunku ma kapitalne znaczenie. Podsumowują uważam, że nie powinno się dać zwariować ani w jedną ani w drugą stronę, cudów nie będzie, ale można te ćwiczenia zaprząc do własnych, bardziej realnych celów.
 
 
ruchaczows 

Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: Warmia
Wysłany: Czw 15 Lut, 2007   

Ta 10cm wystarczy.Rownie dobrze można wysnuć stwierdzienie poco zarabiać 5000zł jak do życia wystarczy 800zł. Ja wiem że ćwiczenia działają,sam się o tym przekonałem.Jeżeli komuś nie drgnie po wielu miesiącach nawet o pół centymetra to znaczy że nie potrafi wykonywać ćwiczeń.Lekarze nie ujawniają skuteczności ćwiczeń bo zmniejszyłoby to dochody z operacji które są ogromne.
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Czw 15 Lut, 2007   

No więc mamy dwie teorie. Ale mnie sie wydaje ze jesli sie cwiczenia wykonuje Z UMIAREM i PRAWIDŁOWO to nie zaszkodzą i mogą dać jakieś efekty, zawsze to coś a nic nie kosztuje. Wątpie w druga teorie. Np po co ktos mialby sobie robic trud stworzyc forum aby przekonać innych ze to coś działa(jesli by wiedział że niedziala)? Przeciez wielu uzytkowników twierdzi ze sa efekty przeciez inaczej by bluzgali tworce forum. Czyzby jedna wielka zbiorowa prowokacja? A to przeciez nie jedyne forum na ten temat.
 
 
daniel 


Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 42
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

Ja próbowałem tych ćwiczeń na powiększanie, i nie ma żadnych rezultatów. To nic nie daje!!!!!!!
Totalna ściema!!!!!!!!! :x
 
 
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

zgadzam się....
No....chyba że będziecie ćwiczyć jak mnisi z klasztoru Shaolin (mniejsza jak to sie pisze) od małego (w tym wypadku np od 15 czy 17 lat z uwagi na ten konkretny narzad) przez iles tam godzin dziennie przez cale dziesiatki lat...
Wtedy faktycznie, beda rezultaty po kilku latach. Ale jak sie przerwie pewnie bedzie efekt odwrotny.
Wiec trzeba by cwiczyc non stop, swiatek czy piatek, aby miec rezultaty po kilku latach i aby je utrzymac - tak do grobowej dechy,
Takie jest moje zdanie
 
 
penis.com.pl
masturbator
penis133

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Wto 06 Mar, 2007   

Nie zapominajcie, że to ciągle temat tabu.
 
 
doni 


Wiek: 36
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 41
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro 07 Mar, 2007   

jak na moje to to prawda ;) czytalem rozne ebooki z cwiczeniami takimi jak np zsuwanie pierscienia i wszedzie pisze ze stosujac tych metod mozna zwiekszyc dlugosc swojego czlonka ale trzeba byc systematycznym i wytrwalym, jezeli przecietnie co dzien lub dwa bedziemy systematycznie cwiczyc to gdzies po roku lub dwuch naprawde efekty powinny byc widoczne, tylko chodzi o to .. kto jest az tak wytraly zeby wykonywac te cwiczenia tak czesto i tyle czasu ? jezeli znajdzie sie taki ktory naprawde poswiecil tym ćwiczeniom tyle czasu ile potrzeba i bedzie wykonywal je prawidlowo... a po 2 latach penis nie urosnie nawet o te 2 cm to wtedy moze dopiero narzekac na te metody.

Padlo pytanie.. skoro sa te cwiczenia dostepne to czemu ludzie poddaja sie operacją? moze dlatego ze skoro ludzi stac na taki zabieg i tak bardzo im zalezy na powiekszeniu penisa to nie chca oni poswiecic ponad roku swojego zycia na monotonne cwiczenia aby zobaczyc w ogole jakiekolwiek roznice w wielkosci swojego malego przyjaciela. Bo to chyba normalne ze ludzie ktorym zalezy na dosc sporym powiekszeniu penisa wola sie zoperowac i po tygodniu moc juz operowac duzo wiekszym przyrodzeniem, niz poswiecic duzo wiecej czasu na niewielkie powiekszenie go.

Nikt nie powiedzial ze te metody sa jakims cudownym rozwiazaniem... ale jak na moje to cwiczenia te dzialaja ;)

tak samo jak metoda z odwaznikami... dziala czy nie ? jezeli przywiazesz sobie wacka do malego na 2 lata to raczej zauwazysz roznice.. ale kto wytrzyma tyle czasu ?

Nie badzcie tak krytycznie nastawieni do tych cwiczen, bo skoro zostaly one wymyslone i zaakceptowane przez wielu znajacych sie na rzeczy ludzi a w dodatku sa dostepne za darmo! to chyba nie sa udostepnione tylko w celu zajecia nam czasu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group