Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Tak jak inni... Mam problem.
Autor Wiadomość
marriano

Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 4
Wysłany: Czw 18 Maj, 2006   Tak jak inni... Mam problem.

Na tym forum zostało już naprawdę bardzo dużo napisane i chyba zajęłoby mi kilka ładnych godzin, znalezienie odpowiedzi na moje pytanie/problem.
Na forum pewien użytkownik napisał, że bardzo się podnieca już przy grze wstępnej i po wprowadzeniu penisa do pochwy partnerki kończy seks po minucie.
No przyznam, że też jestem taki krótkodystansowy. Bardzo szybko podniecam sie w grze wstępnej i po wejściu w partnerke kończe bardzo szybko.
Ktoś tam wtedy wspominał o ćwiczeniu mięśni PC. Czy ćwiczenie mieśni PC pomoże? A może problem tej "krótkodystansowości" leży gdzieś indziej?

Jeśli któryś z Was pozbył się tego problemu za pomocą ćwiczeń mięśni PC lub jakiś innych metod to proszę o pomoc.

Z góry dzięki.
Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam.
 
 
xqas

Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 5
Wysłany: Pią 19 Maj, 2006   :)

najlepiej bedzie jak przed wizyta partnerki zwalisz sobie jeden lub w razy wtedy gwarantuje ci ze nie skonczysz tak szzybko
mozesz tez uzywac prezerwatyw ze srodkiem przedluzajacym stosunek, sa to gumki ze srodkiem przez ktory tracisz czesciowo czucie w penisie i tak szybko nie mozesz skonczyc ;p
 
 
marriano

Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 4
Wysłany: Pią 19 Maj, 2006   Re: :)

nad gumami ze środkiem opóźniającym i waleniem konia przed seksem już myślałem. Sprawdzę.
Ma ktoś jeszcze jakieś propozycję na rozwiązanie problemu?
 
 
penis.com.pl
bathmate
Gość

Wysłany: Pią 19 Maj, 2006   

moim zdaniem cała sytuacja zależy tez od tyego ile masz lat.

Jeśli np masz 18 to takie akcje się zdarzają. Z czasem to się normuje i można coraz dłużej.

Zależy to tez od tego czy długo uprawiasz sex, czy to twoja pierwsza partnerka? czy robiłeś już to 100 razy czy może 3 i już piszesz?

Takie rzeczy przychodzą z wiekiem. Prawie każdy młodzieniec cierpi na przedwczesny wytryk (tak mu sie wydaje).

Trening czy ni mistrza.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group