Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Stulejka (cwiczonko)
Autor Wiadomość
tom_szuflandia

Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: wwo
Wysłany: Nie 07 Maj, 2006   Stulejka (cwiczonko)

mam powazne pytanie ,gdyz kiedys gdy chcialem zdjac napletek w stanie spoczynku zdejmowałem go na siłe ok 1h naciaganie gdy zoladz wyszedl na zew zablokował sie ,powodujac straszliwy ból penis kurczył sie jeszcze bardziej co powodowalo ze zoladz dotykał czesci ciała i bol ... to wszystko spowodowalo niedokrwienie penisa trzymalem w pionowej pozycji czlonka przez 8h az w koncu udalo mi sie cudem odblokowac ,teraz chcialbym powtorzyc proces lecz taki zeby pomalu go rozciagac w wanie przez ok 2 tyg pomalutku zeby nie bolalo,wiec moje pytanie jest czy NIEPOWTORZY mi sie ta sama sytuacja jak kiedyś bedac juz na szczycie zdjecia napletka przez te cwiczenia ok 2tyg nie zablokuje sie prosze o odpowiedz pilnie,,

z gory dziekuje
_________________
----
 
 
tom_szuflandia

Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: wwo
Wysłany: Nie 07 Maj, 2006   halo

no proze odpowiedzcie, bardzo pilnie :)
_________________
----
 
 
existenz

Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 84
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 07 Maj, 2006   

Człowieku, jeżeli tak ciężko ten napletek schodzi, to lepiej nie ryzukuj. Najlepiej idź do lekarza i umów się na zabieg. To nie są żarty.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
tom_szuflandia

Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: wwo
Wysłany: Nie 07 Maj, 2006   

tak tylko pisało gdzies ze na siłe rozciaganie moze spowodowac zablokowanie napletka za zoledzia ale jesli robi sie to sporadycznie cwiczac to czy to inaczej dziala te cwiczenia z napletkiem ,,
_________________
----
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Nie 07 Maj, 2006   

ja miałek chyba kiedyś stulejke, tzn ciasny napletek, ani podczas wzwodu ani 'na kiekko' nie schodzil ale zaczalem sie masturbowac bez sciagania jego z żołędzi i po jakimś czasie wszystko sie 'rozciągnęło'... teraz schodzi bardzo luźno, ale już wybór należy do ciebie i lepiej idź do lekarza hehe
tyle że ja miałem tego farta że mam długi napletek tzn cl 10/10 z tej stronki http://www.newforeskin.biz/CI/CIchart.htm a uciąć bym sobie nic nie dał :/
 
 
tom_szuflandia

Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: wwo
Wysłany: Pon 08 Maj, 2006   

no prosze cos wiecej stulejkowcy prosze a moze inaczej przeszli stulejkowcuy
_________________
----
 
 
tom_szuflandia

Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: wwo
Wysłany: Pon 08 Maj, 2006   

Mądrze jest nie próbować na siłę ściągnąć ciasnego napletka, gdyż w takim przypadku, może on zaklinować się za koroną. Jest to niebezpieczne, ponieważ odcina dopływ krwi do żołędzia. Należy wówczas udać się do szpitala. a co jesli robi sie to wolno sporadycznie wykonujac cwiczenia czyms sie bedzie to roznilo oto moje pyttanie inaczej sie napletek nalozy??? ni e zaklinuje sie wtedy ??? cwiczaC!!!!
_________________
----
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Pon 08 Maj, 2006   

apisz człowieku po ludzku o co ci chodzi to ci może wytłumacze :/
 
 
tom_szuflandia

Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: wwo
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006   

cwicze sciaganie ale czy mi sie malina nie zaklinuje za korona /??
_________________
----
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006   

nie ściągaj na siłe tylko jeśli to możliwe masturbuj sie i po jakims czasie sam się rozciągnie napletek, przynajmniej tak było w moim przypadku, tyle że ja tak jak pisałem wyżej mam długi napletek i nawet kiedy miałem wzwód nie był napięty na żołędzi
 
 
tom_szuflandia

Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: wwo
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006   

masturbuje sie non stoper chyba jednak lekarz:((((
_________________
----
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006   

wiadomo że lekarz najlepiej ale napisz mzoe od jakiego czasu sie masturbujesz ile masz lat itp :/ zebym cos mogl dokladniej napisac bo wiadomo ze nic nie przynosi efektow od razu... po prostu lepiej byc pewnym ze obrzezanie konieczne jest jak dla mnie ale to moja prywatna opiania, do lekarza nigdy nie zaszkodzi isc
 
 
tom_szuflandia

Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: wwo
Wysłany: Sro 10 Maj, 2006   

mam 17 lat a masturbuje sie poltora roku 2 x dzin w dzin ( przerwa zadko 1 dzien )
_________________
----
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Elektron

Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 27
Wysłany: Sro 10 Maj, 2006   

Idź do urologa, jeżeli chodzi o rozciągnięcie napletka to jest raczej możliwe, gdy nie schodzi przy wzwodzie, ale jeżeli już w spoczyku nie schodzi tor aczej nie ma szans! Rozciąganie ma jakieś granice! No chyba, że 10 lat prób! Do urologa operacja i z głowy!
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Sro 10 Maj, 2006   

ja początkowo tez nie mogłem zdjąć nawet w spoczynku, i na początku masturbowałem sie raz na tydzień gdzies i w sumie to że miałem stulejke nie przeszkadzało w niczym bo miałem wystarczająco dużo skóry (i nadal mam) żeby sie bezproblemowo onanizować nie odsłaniając żołędzi. ja w sumie nawet nie zauważyłem ile czasu to rozciąganie trwało bo to stopniowo sie dzije i powoli ale rzeczywiście trzeba z lekarzem skonsultowac jeśli trwa to tak długo, on będzie lepiej niz ja wiedział, ja znam tylko swój przypadek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group