Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penis Plus - wieści z placu boju :)
Autor Wiadomość
nixon

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 12
Wysłany: Wto 02 Maj, 2006   Penis Plus - wieści z placu boju :)

Witam,
Poniewaz niewiele sie tu pisze o tym urzadzonku. a ja go właśnie zakupiłem, postaram sie informowac na forum o efektach bądz ich braku.

1. Dlaczego Penis+ a nie PenisMaster ?
Nie kierowałem się ceną bo stać mnie na oba jednak bo przeczytaniu wielu wątków i tresci na tej stronie, zdecydowałem ze będzie go poprostu łatwiej ukryc gdyż nie posiada metalowych części i jest elastyczny.

2. Dzień I.

Dlugosc w zwisie ok 10cm
Dlugosc podczas wzwodu 14.5cm
Objętosc mierzona na środku penisa 12cm

3. Oczekiwania:

Czytajac tabele z osiagami i ile to mozna zyskac cieszyłbym sie z polowy :) mam nadzieje ze uda się to zrealizowac. Nowe 1,5 cm w zupelnosci wystarczy.
 
 
nixon

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 12
Wysłany: Wto 02 Maj, 2006   

Pisząc to dzisiaj jestem po 4 dniach stosowania. Więc moje pierwsze spostrzezenia:

Kilka osob pisalo ze gabka jest strasznie duza i ją widac pod ubraniem. Hmmm nosze obcisle dzinsy i t-shirt i naprawde niewiele widac.
W pierwszym dniu problem stanowilo nalozenie "petli" na zoladz poniewaz trzeba to robic w stanie kiedy nie ma erekcji. Ja kiedy tylko dotknalem zalędzi juz mialem lekką erekcje :) W koncu sie udalo.

Pierwsza godzina: Czuje sie dziwnie ale chodze normalnie :) , kiedy czlonek zupelnie zwiotczeje jest okey. Kiedy sie siada napięcie sie zmniejsza i czasem jak za szybko wstane przypomina mi PP+ o swoim istnieniu.

P.S.
na stronie podają informacje ze nosic 2-3h dziennie w dolączonym opisie jest 4-5 ale nie stanowi to wiekszego problemu - nawet w pracy. To tyle na początek.
 
 
nixon

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 12
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006   c.d.n.

No i mamy 28.05, Po miesiacu stosowania średnio 3h dziennie bez weekendow (w instrukcji jest od 5-6 h) to co zauwazylem to wieksza i wyrazniejsza żołądź, wymiary natomiast zostaly takie jak byly nio moze kwestia mm ale to moze byc blad pomiaru, zobaczymy za jakis czas.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
zippoXIII 

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 29 Maj, 2006   

Witam.Spoko chlopie nie ma co sie zalamywac brakiem przyrostu.4 tygodnie to i tak krotko.Kazdy ma inne mozliwosci moze zaczac rosnac w poznejszym czasie.Trzymam kciuki.Trenuj nie od razu Krakow zbudowali.Ja nosze PM i jest to troche uciazliwe rzeczywiscie widac pod spodniami.Ale daje rade.Narka
 
 
Mocarz

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Wto 30 Maj, 2006   

a te urządzonka to mozna np nosic 2x 2 godziny np rano 2 godz i wieczor 2 godz, a moze ma to jakis negatywny aspekt i trzeba non stop 4-5h nosic??
 
 
zippoXIII 

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 01 Cze, 2006   do mocarza

jasne ze mozna nosic 2x2h luba jak napisales 4-5h.jednak watpie czy uda sie tak dlugo po 5h od razu.raczej to jest niewskazane poniewaz co pewien czas musisz penisa pobudzic, poniewaz zoladz sie robi sina i tzreba przywrocic krazenie.ja uzywam PeniMastera i powiem ze najdluzej na raz nosilem 3,5h.zwykle nosze po 2, 2,5h bo juz nie wytrzymuje.laczny czas noszenia jak mam sposobnosc to w przez caly dzien wyszlo mi najwiecej 10h ale to rzadko bywa.zwykle 6-7h ale nieraz mniej.takze liczy sie laczny czas a nie ile sie nosi na raz.
 
 
nixon

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 12
Wysłany: Wto 20 Cze, 2006   

odpowiadajac na pytanie wyzej, czas noszenia urzadzenia sie sumuje tzn ze mozesz je nosic po kilka razy dziennie po kilka godzin.

Wracając do wątku który zacząlem:

Mija 2 miesiac jak stosuje penis+ ostatni tydzien zrobilem mala przerwe bo nie moglem go nosic a normalnie nosze okolo 2-3 h dziennie w pracy po godzinie i robie przerwe bo petle zsuwa sie jesli czesto wstajesz i siadasz a mocniejszy uscisk powoduje ze zoladz sinieje i sam sprawdzam co jakis czas jak sie ma, zeby nie przegiąc.

Wyniki:
po 2 miesiacach w miare regularniego stosowania z normalnym jak dla mnie naciągiem (nie katuje sie) zauwazylem powiekszenie zoledzi - na tyle duze ze jesli sciagne napletek za zoladz to sam sie nie zsunie zpowrotem (nawet po calym dniu) jesli chodzi o dlugosc to jestem jeszcze ostrozny moglbym napisac 0,5 cm ale jest to uwazam na tyle jeszcze malo ze mogloby stanowic granice bledu podczas pomiaru bo wzwod wzwodowi nie rowny :(

Pozdrawiam i czekam na opinie innych na forum
 
 
adam24
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Cze, 2006   

witam

od wczoraj zaczalem uzywac PP, bede informowal na biezaco o postepach
moje zalozenie to nosic pp po 6-8h dziennie i narazie to idzie calkiem calkiem

pozdrawiam
 
 
tomma.23

Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 2
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006   Re: Penis Plus - wieści z placu boju :)

cze wszystkim fanom duzych penisow!!! Very Happy jestem tu nowy,troche wyrozumialosci na pczatek
Jak wiekszosc z was,odwiedzajacych ta strone chcialbym powiekszyc swojego malego wojownika,hehe
Na cwiczenia nie mam czasu,bo zapieprzam od rana do wieczora,wiec pomyslalem o jakis tabletkach i urzedzeniach
troche sie tu naczytalem o tym i hmm...opinie sa rozne
Trudno na ich podstawie zdecydowac sie na cos
Odwiedzajac sexshopy internetowe natknalem sie na takie piguly jak:
MR.BIG;PENIMAX;Penis Fit czy Penis Power.Nie wiem czy sugerowac sie cena,jakby ktos mial doswiadczenia w stosowaniu ktoregos z tych preparatow prosze o odpowiedz.Ewentualnie,zeby poleci cos sprawdzonego...dzieki!!! Cool
 
 
 
nixon

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 12
Wysłany: Sro 09 Sie, 2006   kolejne wiesci

zainteresowanych informuje:

ze w ostatnim miesiacu nie nosilem PP poniewaz bylo tak gorąco ze nie dalo sie go ukryc pod ubraniem, poprostu latalem w samych gatkach ;) heheh, co do moich spostrzezen to zoladz sie powiekszyla jednak dlugosc niekoniecznie. Po wakacjach wracam do stosowania PP i bede informowal nadal. Wszystkich ktorzy pisza pytania w stylu czy to dziala bo naczytali sie na forum, informuje ze istnieje taki zawod jak np. broker informacji i osoby takie czesto na forach pisza o super efektach roznych produktow, oczywiscie nie za darmo. Dlatego spokojnie podchodzcie do kazdego rodzaju forum. Moim zdaniem teoria o naciaganiu jest sluszna bo niby czemu mialoby byc inaczej, jednak do informacji typu 3 cm w 3 miesiace poprostu nie wierze. Dobra napisalem sie juz. Pozdrawiam i do nastepnego razu

a was stosujacych PP zapraszam do kontunuowania tego watku - czyzbym byl sam ?

Wracam we wrzesniu.
 
 
mariobos6

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 8
Wysłany: Pią 06 Paź, 2006   

nixon miałes wrócic we wrzesniu! a jest pazdziernik!!! Co z Toba chłopie??? Tak zle czy tak dobrze??? Odpowiedz!!!
 
 
nixon

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 12
Wysłany: Nie 22 Paź, 2006   hehe wracam

wywabiony przez mariobos6 odpowiadam:

nie nosilem go przez ten czas - dzis powracam, wiec wieści będą za jakiś czas. Pozdrawiam
 
 
tofff

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 12
Wysłany: Sro 28 Mar, 2007   

nixon, jakie wiesci z placu boju.. odpusciles?


Takie urzadzenie dziala bardziej na dlugosc czy szerokosc?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
dopawcia

Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 20
Wysłany: Wto 26 Cze, 2007   

Deca ja ciagne juz 1 miesiac i nie widze wielkich efektow, pare mm ale wiadomo to urzadzenie wymaga czasu a ja sie nie zrazam. Skladam relacje i bede skladal takze czytaj info ode mnie. pozdro
 
 
tex64 

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: oleśnica
Wysłany: Sro 16 Mar, 2011   

Witam :) szkoda że nikt dalej nie pisze jakie są efekty noszenia PP , mam zamiar tego używać i jestem ciekaw jak to działa u innych ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group