Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ćwiczenia :)
Autor Wiadomość
flash88

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 2
Wysłany: Sob 29 Kwi, 2006   Ćwiczenia :)

Witam wszystkich !!
Od 2 tyg. zaczołem ćwiczyć metodami podanymi w e-boka z początku podchodziłem troche sceptycznie. Ale po tych 2 tyg. zauważyłem rewelacyjne efekty, i mam nadziej że po 2 mieś. efekt będzie jeszcze większy .... :P WSZYSTKICH SCEPTYKÓW ZACHĘCAM DO ĆWICZEŃ !!!! troche czasu i cierpliwości a na efekty nie będzie trzeba długo czekać .... :D
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Nie 30 Kwi, 2006   

może konkretniej?
 
 
flash88

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 2
Wysłany: Wto 02 Maj, 2006   

Więc tak dzięki ćwiczenią mięśni PC zauważyłem bardzo znacznie powiększoną erekcje (tak pyta to mi jeszcze nigdy nie stała :P )
Jeśli chodzi o powiększenie go na długoś to jeszcze niema znacznych efektów ale to dopiero 2 tyg. a co będzie potem :D Jeśli ktoś też się chce wypowiedzieć na temat swoich postępów, czy np. coś pozmienialiście w swoich ćwiczeniach czy ćwiczycie dokładnie tak jak w e-boku?? serdecznie zapraszam :)
 
 
penis.com.pl
andropenis
jaca80

Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 3
Wysłany: Czw 11 Maj, 2006   Re: Ćwiczenia :)

WITAM!JAK TO MILO SLYSZEC ZE SA TAKIE METODY ABY POPRAWIC WIZERUNEK NASZEGO PENISA KTORY ZARAZEM BEDZIE ZADAWALAL NASZE KOBIETY.A JA NIE MOGE OTWORZYC W html TEGO PLIKU.MOZE KTOS ŁASKAWY PRZESLE CHOCIAZ MI JAKIES PARE CWICZEN NA MOJEGO M-ALA JACA80@POCZTA.ONET.PL SAM MAM PRAWIE 16CM AKLE JAK DLA MNIE TROSZKE ZA MALO:):)
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Lip, 2008   

16 cm to mało? Ściągnij Acrobat Reader to otworzysz e-booka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group