Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     po operacji wazne:)
Autor Wiadomość
pawel118

Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 5
Wysłany: Wto 25 Kwi, 2006   po operacji wazne:)

czesc wam wszystkim mam do was pytanko.w piatek mialem przedluzane wedzidelko mam zalozone szwy rozpuszczalne.narazie jestem mega zadowolony bo mnie nic nie boli i sie super czuje ale mam malo prosbe,mianowicie:
-w okolicach szwow mam jakas czerwona grudke i niewiuem co to jest,i sie zastanawiam czy zniknie jak cos wiecie odp:)

-czy trzeba robic jakies cwiczenia rozciagajace "skóry"?? czy zostawic to wspokoju

pozdro czekam na odp elo:)
 
 
Grau

Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 16
Skąd: dolina pewnej rzeki
Wysłany: Wto 25 Kwi, 2006   

Chłopie... Ręce mi opadają.... Byłeś na zabiegu, czy fantazjujesz? Przecież musisz iść na konsultację. Zapytaj chirurga!!!
_________________
Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces trzeba wstawać rano. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.

[ Marcel Achard]
 
 
pawel118

Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 5
Wysłany: Wto 25 Kwi, 2006   

stary jestem pierwszy raz na tym forum alekarz mi nic takiego niemowil a spotkanie kontrolne ma w piatek dlatego chce sie cos wczesniej dowiedziec.pozdro jak cos ktos wie..... napiszcie z gory dzieki elo:)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
pawel118

Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 5
Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006   p...

moze ktos cos wie???? bede wdzieczny:)
 
 
rasta00

Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 28
Wysłany: Sro 31 Maj, 2006   

jak ten zabieg wyglądał???:D...bolało?? ja będę musiał się niedlugo wybrac na taki zabieg i chce wiedziec na co mam być przygotowany 8)
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Czw 01 Cze, 2006   

rasta: jestes na tym 4um na tyle dlugo by wiedziec ze praktycznie nic cie nie bedzie bolec...nie znam twojej skali odczuwania bolu ale po korekcj w/w nie ma sie czego bac...
 
 
rasta00

Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 28
Wysłany: Pią 02 Cze, 2006   

hildegrant:a kto sie tego zabiegu obawia??chcialem sie dowiedziec cos wiecej o tym od osoby ktora ten zabieg juz przechodzila... :D ...a nie czytac jakies pocieszenia czy cos w tym stylu...ale i tak dzieki ...hehe... :lol:
 
 
ic

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 19
Wysłany: Wto 10 Paź, 2006   

prawde mówiąc boli tylko zastrzyk znieczulający.. po nim nie ma już żadnego bólu, ani w trakcie zabiegu, ani po nim... pozdro:)

pisze tak z własnego doświadczenia..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group