Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     jeszcze raz o krostkach. zdjęcie.
Autor Wiadomość
existenz

Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 84
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw 06 Kwi, 2006   jeszcze raz o krostkach. zdjęcie.

Mam problem, od podstay penisa znajduje u siebie wypukłe brodawki, krostki. Kto wie jak to usunąć. A wiecie może czy rumianek pomaga na prosaki. Przy dziurce na żołędzi ma zaczerwienione i jakby opuchnięte troszke, nie przeszkadza mi to, ale dziwnie wygląda. Proszę o odpowiedź na moje pytania.
Na swoim penisie mam to i to: :oops:

 
 
Home

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 32
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw 06 Kwi, 2006   

Czlowieku jak znalazles te zdjecia to znalazles odpowiedz(ta sama strona) no... chyba ze nie potrafisz czytac :/
 
 
capitan

Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 5
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2006   

O rany! Jakbym widział swojego bena! Ja też mam z tym problem :roll: krępuje mnie to :?
 
 
penis.com.pl
masturbator
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2006   

dokładnie, odpowiedź jest na tamtej stronie, nie jest to nic groźnego, dla zainteresowanych artykuł
 
 
Gość

Wysłany: Pon 24 Kwi, 2006   

Mam takie same :?
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2006   

przecież to normalne... w czym wam niby to przeszkadza? większych problemów nie macie ludzie?
 
 
Szymon7 

Wiek: 35
Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 155
Skąd: Wrocław-okolice
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2006   

otoz to... po co sie tym przejmowac? bez sensu... ja mam i nic sobie z tego nie robie
 
 
 
narcyz271 

Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 39
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 25 Kwi, 2006   

ja też mam - no może nie tak dużo jak na prezentowanym zdjęciu i mi to wcale nie przeszkadza. a właściwie w czym te krosty przeszkadzają???
 
 
Gość

Wysłany: Wto 25 Kwi, 2006   

No moze komus to nie przeszkadza. Ja mam to samo ale trochę wiecej i mnie to tak w****** że szkoda mowić jak np laska nie bedzie wiedziała o co chodzi z tymi krostkami to masz przesrane. Mnie to bardzo denerwuje rozumiem innch
 
 
love508 


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 307
Skąd: polska
Wysłany: Wto 25 Kwi, 2006   

Darek000 napisał/a:
No moze komus to nie przeszkadza. Ja mam to samo ale trochę wiecej i mnie to tak w****** że szkoda mowić jak np laska nie bedzie wiedziała o co chodzi z tymi krostkami to masz przesrane. Mnie to bardzo denerwuje rozumiem innch


czego sie tak denerwujesz ?
 
 
Gość

Wysłany: Wto 09 Maj, 2006   

Mam identyczne i one mi w niczym nie przeszkadzają
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group