Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Stres a potencja
Autor Wiadomość
Peregrinus

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 2
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2006   Stres a potencja

Jak większości wiadomo, stres wpływa na potencję, zwłaszcza podczas stosunku, gdy się coś pokomplikuje, to tylko pogarsza to sytuację, gdyż erekcja opada powodując jeszcze większe nerwy. Piszcie jakies rady co do stanu umysłu podczas stosunku :) co robić by sie nie denerwować czy sie podoła wyzwaniu?
_________________
Isn't it awfully nice to have a penis
Isn't it frightfully good to have a dong
It's swell to have a stiffy
It's divine to own a dick
 
 
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2006   

Jak czytam takie rzeczy to zastanawiam się po co ludzie w ogóle uprawiają seks ze sobą. Lepiej dalej walic konia. Stres czy się podoła?! Chyba edukacja seksualna nadal jest w średniowieczu. Uczą: to penis to pochwa. A co z psychologią, poznaniem mechanizmów na tyle by wiedzieć, że mężczyzna to nie robot z guziczkiem "PWOER".
Jeżeli partnerka ma Cię wyśmiać bo nie masz dnia i Ci nie idzie to przepraszam, ale to obraza moczyć wacka w takiej dziurze. :(
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2006   Re: Stres a potencja

Peregrinus napisał/a:
co robić by sie nie denerwować czy sie podoła wyzwaniu?

nie traktowac "tego" jako wyzwanie... :wink:
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
con brio

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 107
Wysłany: Pon 05 Cze, 2006   

VanCote napisał/a:
Jak czytam takie rzeczy to zastanawiam się po co ludzie w ogóle uprawiają seks ze sobą. Lepiej dalej walic konia. Stres czy się podoła?! Chyba edukacja seksualna nadal jest w średniowieczu. Uczą: to penis to pochwa. A co z psychologią, poznaniem mechanizmów na tyle by wiedzieć, że mężczyzna to nie robot z guziczkiem "PWOER".
Jeżeli partnerka ma Cię wyśmiać bo nie masz dnia i Ci nie idzie to przepraszam, ale to obraza moczyć wacka w takiej dziurze. :(


Nie pogniewaj się ale nie przemyślałeś tego co tu napisałeś.
Takie rady dla potrzebujacych są jeszcze bardziej stresujace.
Stres czy nam się to podoba, czy nie, jest choroba cywilizacyjną naszych czasów. Swoją wypowiedzią nie pomogłeś nikomu.


Nie wolno z góry zakładać że będzie "klapa" Już w którymś z tematów napisałem że przystępując do gry miłosnej trzeba stworzyć sobie odpowiedni nastrój. Nie traktować seksu jako "roboty". Seks ma dawać radość a nie zmartwień. Nie spotkała mnie jeszcze dotąd taka przypadłość więc trudno mi dać jakąś mądrą radę. Myśle jednak że nie trzeba z tym iść do lekarza ale samemu nad sobą popracować. Zacznij od tego aby w czasie aktu czuć sie bezpiecznie, tak aby nie nadsłuchiwać czy ktoś nie wejdzie do pokoju. Dobrze "luzuje" kieliszek dobrego wina lub innego trunku (aby nie za dużo) albo herbatka lub tabletka uspokajająca.
Gra wstępna to nie wyścig do orgazmu, daj sobie na nią sporo czasu. Masz mało czasu bo np. rano trzeba wcześnie wstać, to lepiej "odpuść sobie".
Penis to nie trzonek od siekiery. Pieszczoty powinni byc delikatne. Często zdarza się że partnerka złapie za penisa jak za trzonek i intensywnie masturbuje. Wcale się nie dziwie że wtedy po włożeniu go do pochwy opada bo to już nie ten ucisk i nie ten "komfort". Trzeba mówic albo dać odczuć partnerce że niespodoba Ci się to. W czasie aktu miłosnego oddać się rozkoszy jaką ona daje a nie rozmyślać "opadnie, czy nie opadnie". W czasie stosunku stosuj rożne tempa ruchów i zmieniaj kierunki "natarcia". Trudne to na początek ale radziłbym odwlekać orgazm tak długo jak wystarczy Ci samozaparcia. Wydłużaj sobie ten czas za każdym razem. Opłaca się to potem niesamowitym orgazmem, takim prawie aż do utraty świadomosci. Potem już na samą myśl o takim orgazmie i rozkoszy jaka dałeś partnerce, zdrowo sie podniecisz i ręczę że trudno Ci bedzie już opanować taką erekcje. No chyba że Twoj problem spowodowany jest czyś innym niż stresem. :D
 
 
matrix1413

Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 10
Wysłany: Pon 05 Cze, 2006   

To samo mam;/ jak tylko mysle o tym żeby mi stal jak skala to opada co chwile ;/ i nie moge sobie poradzic ze swoja psychiką pomóżcie!
 
 
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

Ja mam problemy z erekcją wlasnie w tej chwili najwazniejszej - to flustrujące, stresujące, dołujące itd.

Dość tego!
Czy może mi ktoś powiedzieć, do jakiego lekarza mam iść z zaburzeniami erekcji? Jakie badania przeprowadza się (standardowo)?
I co zrobić jak baba bedzie tym lekarzem? :lol: Wtedy nie ide, iść chce, ale to już przegięcie.

Ok, poważnie:
do jakiego lekarza moge iść? czy potrzebne skierowanie czy coś? Szukam tu w dziale "potencja" ale nie widze gdzies odp. jaki lekarz, jakie badania, itd.
Albo np. co najczesciej sie przepisuje? Ja podejzewam u siebie za maly poziom testosteronu. Objawy tego - pasują do mnie. :cry:

Proszę o odpowiedź
Pozdrawiam!
 
 
chris

Dołączył: 25 Maj 2005
Posty: 6
Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   urolog

[quote="dick.ens"]Ja mam problemy z erekcją wlasnie w tej chwili najwazniejszej - to flustrujące, stresujące, dołujące itd.

Dość tego!
Czy może mi ktoś powiedzieć, do jakiego lekarza mam iść z zaburzeniami erekcji? Jakie badania przeprowadza się (standardowo)?
I co zrobić jak baba bedzie tym lekarzem? :lol: Wtedy nie ide, iść chce, ale to już przegięcie.

Ok, poważnie:
do jakiego lekarza moge iść? czy potrzebne skierowanie czy coś? Szukam tu w dziale "potencja" ale nie widze gdzies odp. jaki lekarz, jakie badania, itd.
Albo np. co najczesciej sie przepisuje? Ja podejzewam u siebie za maly poziom testosteronu. Objawy tego - pasują do mnie. :odpowiadam
idz do urologa,ja byłem 2 tyg.temu,zrobił mi usg badanie ptostaty per rectum,
 
 
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   

ale chyba prostata odpada, mam dwadziescia pare lat, powinienem miec erekcje jak młot pneumatyczny :wink:
I nie mam zadnych problemów z oddawaniem moczu, nigdy nie miałem.
Ja juz nie wiem co to moze byc, ale boje sie :cry: :cry: :cry:
 
 
boba

Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 1
Wysłany: Czw 20 Lip, 2006   

witam moze jest ktos kto moze troche mi pomoc od trzech miesiecy nie sypiam z zona nie moge naprawde bardzo zle sie z tym zle czuje z tego powidu nasze stosunki sie moim zdaniem bardzo popsuly a bylismy naprawde swietnym zwiazkiem teraz ja mam obsesje ze moze mnie zdradza bo skoro ja nie moge to ktoz napewno moze przynajmniej sie zabawic z moja zona jak nigdy jestesm zaborczo zazdrosny i choc wiem ze nic nie zrobia to naprawde szlak mnie trafia na sama mysli,naprawde bardzo ja kocham a tu cos takiego .wiec czy jest ktos kto moze mi pomuc PROSZE[/list]
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Pią 21 Lip, 2006   

jesli kochasz swoja zone to odpusc...skoncentuj sie na niej a nie na "potencjalnym" jej kochanku, bo ja odnosze wrazenie, ze wiecej myslisz o wirtualnym penisie jej "wirtualnego" kochanka niz o niej samej...
chorobliwa zazdrosc niszczy wszystko na swojej drodze...zacznij rozmawiac z nia...reszta sama "sie napisze"...
 
 
queyu

Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 5
Wysłany: Pon 18 Gru, 2006   

Kup sobie tribullus np Tribusteron z firmy OLIMP podnosi poziom testosteronu.
 
 
potencja

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 5
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2007   

Problem z potencja.
Czasami stres brak snu wplywaja nie korzystnie na potencje. papierosy i wodeczka czy piwko rowniez
Np dochodzi do erekcji ale po chwili staje sie on miekki. TO mzoe byc od papierosow poniewaz powoduja to ze zastawki sie nie domykaja i krew odplywa
Co poradzic?
Mniej pali wiecej spacerowac, starac sie nie stresowac
Duzy problemczesto stanowi psychika Strach przed czyms
Warto wejsc nastrone www.skleptop.pl nawet nie ze wzgledu nazakupy ale po to zeby przeczytac jak dziala meski organ i od czego zalezy czy jest duzy czy nie. Zreszta ten preparat jest bardzo dobry wiec jezeli ktos ma jakies problemy ze wzwodem polecam go serdecznie Ponadto on powieksza enisa do 30% Zreszta tam wszytsko mzona przeczytac

[ Dodano: Sob 21 Kwi, 2007 ]
Problem z potencja.
Czasami stres brak snu wplywaja nie korzystnie na potencje. papierosy i wodeczka czy piwko rowniez
Np dochodzi do erekcji ale po chwili staje sie on miekki. TO mzoe byc od papierosow poniewaz powoduja to ze zastawki sie nie domykaja i krew odplywa
Co poradzic?
Mniej pali wiecej spacerowac, starac sie nie stresowac
Duzy problemczesto stanowi psychika Strach przed czyms
Warto wejsc nastrone www.skleptop.pl nawet nie ze wzgledu nazakupy ale po to zeby przeczytac jak dziala meski organ i od czego zalezy czy jest duzy czy nie. Zreszta ten preparat jest bardzo dobry wiec jezeli ktos ma jakies problemy ze wzwodem polecam go serdecznie Ponadto on powieksza enisa do 30% Zreszta tam wszytsko mzona przeczytac POLECAM SPRAWDZILEM
 
 
novy1

Wiek: 41
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 59
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2007   

Tribusteron z firmy OLIMP jest bardzo mocny :mrgreen: Na siłowni mówią, że po tym co chwila sam staje, więc posłuchać queyu , bo dobrze mówi.

Na opadającego penisa polecam leki na zaburzenia erekcji. Niektóre są bez recepty.

Pozdr.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group