Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     penimaster - wyniki po 4 tygodniach
Autor Wiadomość
zippoXIII 

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2006   penimaster - wyniki po 4 tygodniach

Witam!Sorki, mialem napisac wczoraj ale nie mialem czasu.Ale jak obiecalem ze napisze to napisze bo jestem slowny.Penimaster dostalem ponad poltora misiaca temu.Pierwsze dni to poznanie urzadzenia jak widzieliscie po postach nie moglem dojsc z naciagiem itd.Te dni przeznaczylem na trening tzn. jak sie powinno nosic, ile jestem w stanie wytrzymac noszac, po prostu na dopasowanie.Wlasciwy trening rozpoczalem w poniedzialek 6 marca.W tym czasie dokonywalem wielu modyfikacji glownie z tasma ktora mi nie do konca odpowiada.Te modyfikacje trwaja nadal bo szukam idealnego materialu otulajacego penisa.Tasma zbyt uciska zoladz i powoduje bol podczas noszenia wiec zrezygnawalem z niej.Zmienilem na material sztuczny wycinajac paski ale to z kolei powodowalo straszne pieczenie jajek wiec za rada kolegi (pozdrowka!!!) zdecydowalem sie na bawelne.Od razu poczulem roznice, zero pieczenia lecz to jest cienki material i pas naciagajacy zbyt zachodzi na zoladz a tak nie poinno sie dziac.Stosowalem wate otulajac zoladz ale to tez nie jest to.Dzis kupilem gruba bawelne mam nadzieje ze wreszcie ten motyw zda egzamin.To tyle na temat perturbacji zwiazanych z noszeniem a teraz wyniki.Zaczynalem od nastepujacych wymiarow penisa:w spoczynku to 8,50cm-dlugosc i 10,00cm-grubosc a we wzwodzie 13,30cm-dlugosc i 13,00cm-grubosc.Po 4 tygodniach mierzylem tylko dlugosc i grubosc we wzwodzie i oto wymiary: 14,00cm-dlugosc a obwod bez zmian.W spoczynku nie wiem zmierze za 4 tygodnie.Wiem ze sie powiekszyl bo ci co znaja PM beda wiedziec-zaczynalem od dlugosci rurek 16cm i wydawalo mi sie ze to maximum aby wyciagnac penisa a teraz wyciagam penisa na 18cm rurek.Takze wierze ze to dziala i cwicze dalej.Jak jakies pytania prosze pytac na forum.Dzieki i pozdrawiam!Narka
 
 
Mocarz

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2006   

gratuuję wyniku, dzialaj dalej
 
 
zippoXIII 

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2006   

trenuje trenuje wlasnie mam zalozony sprzet. jednak zalozylem tasiemke ta bawelna do dupy niestety.pozdro
 
 
penis.com.pl
andropenis
Adek20
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lut, 2007   

Witam jestewm tu nowy chciałem się zapytać o twoje rezultaty pozdrawiam :)
 
 
Gość

Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

SIemanko! Ja mam taki problem, że bardzo szybko i często mi sie wacek wyślizguje z uchwytu i przez to nie moge ustawić jakiegoś porządnego naciągu bo zaraz to sie dzieje. :/:/ PM dopiero mam drugi dzionek, wiec nic jeszcze nie wykombinowałem na to. Masz na to jakis patent????
 
 
rat1410

Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 2
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007   

Guzet napisał/a:
SIemanko! Ja mam taki problem, że bardzo szybko i często mi sie wacek wyślizguje z uchwytu i przez to nie moge ustawić jakiegoś porządnego naciągu bo zaraz to sie dzieje. :/:/ PM dopiero mam drugi dzionek, wiec nic jeszcze nie wykombinowałem na to. Masz na to jakis patent????


Miałem podobny problem co ty. Zrezygnowalem z gumowej taśmy i używam paska materiału ok 6 cm szerokości. Składam na dwie części wzdłuż i obwiązuje żołądź, następnie przekładam przez dziurki w plastikowej podstawce i zawiązuje pod spodem. Nie wyślizguje się i nie tamuje dopływu krwi do żołędzi, nawet z większym naprężeniem. Tydzień temu zacząłem ćwiczenia, a gdyby nie ten patent pewnie bym zrezygnował z rozciągania. Jak minie miesiąc pochwalę się wynikami startuję z 10,5 cm dł. i 12,5 gr. w opadzie i odpowiednio 15,5 i 13,5 we wzwodzie. Zadowolił bym się 2 cm przyrostu ale każdy milimetr więcej bedzie mile widziany. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę sukcesów.
 
 
lubom 


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 134
Skąd: Skarbimierz
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007   

może ktoś poda linka ? albo foto tego urządzenia jak rozumiem
 
 
 
hetman92 

Wiek: 31
Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

I jak ? coś nowego ? efekty jakieś ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group