Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Oceńcie swoje napletki
Autor Wiadomość
Grau

Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 16
Skąd: dolina pewnej rzeki
Wysłany: Pią 07 Kwi, 2006   

hildegrant napisał/a:
to nawet nie zagadka, wyslil sie i "wez sprawy w swoje rece" :twisted:


Do czego ty namawiasz vancote? :wink:
_________________
Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces trzeba wstawać rano. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.

[ Marcel Achard]
 
 
Gość

Wysłany: Pią 07 Kwi, 2006   

a ja mam CI4 i jestem z tego zadowolony i nie dąłbym sobie przyciąć napletka za żadne skarby świata :wink:
 
 
hack_ney

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 1
Wysłany: Nie 09 Kwi, 2006   

FUck men...ale rury .. hehe pozdrawiam Guys
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
MasterM

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 33
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2006   

a jescze mam pytanie co do tego skracania napletka, podobno traci sie przy tym doznania, a jesli tylko sie go troche skroci??tak jak pisalem z 8-9 do 4-5 Cl?bo chyba sa mozliwe czesciowe skracanie?a i czy po tym zostaja jakies blizny??albo cos?
 
 
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2006   

Najlepiej odciągnij napletek i sprawdź jak bardzo wrażliwy jest za zołędzią. Porównaj wrażliwośc brzegów napletka gdy jest zsunięty na żołądź. Następnie porównaj wrażliwość np. w połowie długości członka.
Myślę, że już znasz odpowiedź. W wyniku obrzezania traci się właśnie tą część, która jest najwrazliwsza.
Dla niektórych mężczyzn jednak sama myśl o wzwodzie z naprężoną skórą działa już bardzo podniecająco i są w stanie poświęcić tą najwrażliwszą część kapturka lub odciąć go całkowicie.
Zabieg jest nieodwracalny, więc warto się zastanowić. Są metody przywrócenia napletka. Jednak to już nigdy nie będzie ten sam.

Ja osobiście czasem mam ochotę to zrobić :wink: Nie wiem jeszcze... może kiedyś...? :?:
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
MasterM

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 33
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2006   

kurde no ciezka decyzja:)bedzie trzeba sie jescze troche zastanowic,niedlugo zamiescze moje foto i mi doradzicie czy scinac czy nie,bo nie wiem czy nie mam za duzo tej skorki:)ale kurcze ogladam tego mojego pena i nie wiem, na jkaiej zasadzie polega te czesciowe usuniecie??oni to pozniej jakos sszywaja ta skore czy jak??ma ktos moze filmik z nagrana taka operacja?
 
 
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2006   

Filmik nie :) , ale są strony poświęcone tematyce obrzezania. Poruszane są tam wszystkie aspekty tego "drobnego" zabiegu. Od efektu do ciężkich urazów w wyniku błędu chirurga a nawet śmierci. Np:
http://www.cirp.org
Na podstronie http://www.cirp.org/pages/anat/ znajduje się rysunek, który ilustruje ruchy penisa w pochwie. Widać tam jak napletek bierze w tym udział. Ja sporo czytałem na ten temat. Przeryłem internet. Znalazłem wiele wypowiedzi... kobiet! :)
Są kobiety (przede wszystkim USA), które nie wyobrażają sobie stosunku z nie obrzezanym (okaleczonym ?) mężczyzną. Jednak trafiłem również na badania w których doświadczonym seksualnie kobietom zadano pytanie lepiej bez czy z napletkiem i o dziwo najwięcej kobiet stwierdziło, że członek z napletkiem dostarcza więcej rozkoszy :idea:

Penis obrzezany porusza się jak tłok. Przy mniejszym nawilżeniu stosunek skończy się otarciami u obydwu partnerów (a kończy się często tak nawet gdy facet ma napletek :wink: )

Tu masz kolejny link, który chyba w wyczerpujący sposób traktuje w tym temacie: http://www.circlist.com/circhome.html
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
MasterM

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 33
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2006   

wielkie dzieki za linka, troche mi to dalo do myslenia,szkoda jescze ze nie jest po polsku, narazie chyba poczekam:)nie ma co sie spieszyc.mowisz ze bez napletka porusza sie jak tlok, ale jakbym go tylko troche skrocil to bedzie nadal spelnial swoja funkcje i zadnych optarc nie powinnio byc:)tylko wtedy ja bede mial mniejsze doznania, szkoda ze nie mozna tak na chwile sie obrzezac:)hehe. thx again
 
 
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Pią 14 Kwi, 2006   

Jeżeli uważnie oglądałes zapodane strony na pewno trafiłeś na fotki i opisy obrzezania, które polega na wycięciu całkiem dalszego fragmentu skóry, w dowolnej ilości (jakkolwiek, skrócić można. Nie trzeba całkowicie). Powiem szczerze, że nie wiem czy czasami u dorosłych nie robi się tego własnie w ten sposób. W końcu wiem po sobie jak wiele i jak dużych naczyń krwionośnych mam pod skórą wacentego. :shock:
hildegrant napisał:z tym napletkiem u utrata bodzcow to tak nie do konca jest, jako przyklad: osoby calkowicie obrzezane moga odbierac mniej bodzcow (statystyki sa rozne), ale nie dlatego ze utracily napletek tylko dlatego ze ich zoladz stala sie mniej wrazliwa z uwagi na stala ekspozycje (kontakt z ubraniem)
Myślę, że może mieć rację. Nie polegaj do końca na moim zdaniu :) Ja nie jestem lekarzem.
P.S. Może ustaw fotkę w "galerii dumy męskiej" Wtedy zobaczymy ile tego napletka jest.
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
Gość

Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006   ???

ja mam pytanie czy jezeli mam c8 to jak bede mial zalozona prezerwatywe to podczas "wychodzenia" gumka sie zsunie a potem podczas wejscia rozciagnie to nie ma ryzyka pekniecia??
 
 
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006   

W żadnym wypadku nie grozi pęknięcie... chyba że guma jest stara i... zmurszała :shock:
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
okmokm

Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4
Wysłany: Czw 11 Maj, 2006   

Ja mam CI-8, a tak wogóle to wypadało by sie przywitać, cześć. ;)
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Czw 11 Maj, 2006   

CI-10 i nie widze żadnego problemu z tym że mam tak dużo skóry, a wręcz przeciwnie
 
 
penis.com.pl
andropenis
narcyz271 

Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 39
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 12 Maj, 2006   

a ja mam C8
 
 
Gość

Wysłany: Pią 12 Maj, 2006   

Ja mam CI-7, nie wiem czy dobrze, czy źle ale takiego mam ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group