Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     SOLARIUM
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Sob 25 Mar, 2006   SOLARIUM

chodzicie (luub chodziliscie) na solarium, bo sie wybieram, tylko chcialbym zeby ktos przyblizyl mi ten temat....np. jak czesto trzeba chodzic zeby tylko troszke przyciemnic skore (ale nie tak jakbym 2 tyg. lezal na plazy) mam jasna karnacje a juz nie dugo wiosna (t-shirty, bezrekawniki, itp.) i chcialbym sie troszke przyrumienic.... Jakie wybrac stojace, czy lezace i w koncu najwazniejsze czy opalac sie w bieliznie czy nago (zeby nie miec tylka jasniejszego od klaty)???

piszcie co o tym sadziecie i jakie macie doswaidczenia z solarium :oops:
 
 
jarhead

Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 26
Wysłany: Sob 25 Mar, 2006   

jezeli chodzi o mnie to chodze nie czesto ale regularnie i zawsze nago
  
 
 
Alexoro
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Mar, 2006   

jarhead napisał/a:
jezeli chodzi o mnie to chodze nie czesto ale regularnie i zawsze nago, bez przesady jakby to wygladalo jak klata spoko opalona, a tylek bialy jak sciana, a tak to super to wyglada, jezeli chodzi jak czesto to kilka razy w miasiacu (przynajniej ja) nie wiem jak inni bo widze ze sie nikt nie garnie do rozmowy.... a szkoda


Ja wolę poczekać na słoneczko :wink: , a lepiej , żeby nikt się nie wypowiadał jakby miały być głosy , że solarium jest tylko dla kobiet :lol:
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Nie 26 Mar, 2006   

wszystko zależy od mocy lamp w solarium...
początkowo nie przekraczałbym 8 minut...
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Nie 26 Mar, 2006   

no wlasnie, Bruno mnie ubiegl :twisted:
nie wazne czy lezace czy stojace, czy ergoline czy jakies inne...
liczy sie moc lamp: poczatkowo 160W wystarczy, w miare apetytu i oczekiwanego rezultatu zwiekszaj 200W, 300W, 400W... no i czas ekspozycji jest tez wazny, przy nizszych mocach max 10 minut, potem jak sie skora przyzwyczai mozesz zwiekszac do 15 (20 minut to dla weteranek/weteranow w rozowych sweterkach)
i jeszcze jedno: na solarium lampy generuja swiatlo sztuczne, jesli korzystasz z umiarem to nic ci nie bedzie, najlepiej laczyc sesje w solarium z prawdziwym sloncem (wg. ostatnich badan to daje najlepsze efekty), tylko pozostaje pytanie czy chcesz sie spalic na "skware" czy jedynie przygotowac do sezonu i miec lepszy start...
aha: solarium moze uzaleznic (tanoreksja) wiec nie przeholuj... 8)

PS. nie udowodniono ujemnego wplywu lamp na funkcjonowanie genitaliow...choc po swiecie wciaz kraza jakies dzwine ploty, zeby nie sciagac majtasow...zupelnie nie rozumiem czemu... :wink:
 
 
Gość

Wysłany: Wto 28 Mar, 2006   

hildegrant PS. nie udowodniono ujemnego wplywu lamp na funkcjonowanie genitaliow...choc po swiecie wciaz kraza jakies dzwine ploty, zeby nie sciagac majtasow...zupelnie nie rozumiem czemu... Wink

na własnie a wy jak idziecie do solarium to sciagacie majtki czy opalacie sie w bieliznie......??????
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Wto 28 Mar, 2006   

tak jak pisalem, oczywisty jest fakt ze sciagam wszystko :twisted:
a tak w ogole spotkalem sie z opinia ze solarium jest dla kobiet i dresow...
prostestuje wobec takiego spojrzenia!
 
 
love508 


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 307
Skąd: polska
Wysłany: Wto 28 Mar, 2006   

ja tez nago jestem na solarce - to jest swietne uczucie, solarka to super sprawa
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Sro 29 Mar, 2006   

nie, a nawet gdyby to "who cares..."
 
 
Gość

Wysłany: Sro 29 Mar, 2006   

zawsze moglaby sie polozyc obok ciebie, tez nago......... :twisted:
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Sro 29 Mar, 2006   

hmmm...seks w solarium...
"swietlany" pomysl...troche ciasny, ale zawsze to cos nowego...
apropos swiatla, ladne zacmienie dzisiaj bylo, kto nie widzial ten stracil:P
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

men18 napisał/a:
zawsze moglaby sie polozyc obok ciebie, tez nago......... :twisted:

tak w ogole to fajne laseczki pracuja w solarium, do ktorego chodze, ale mam zone, wiec moge je sobie tylko poogladac :roll:
 
 
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Czw 30 Mar, 2006   

Ja opalam się nago... Jednak doceniam te oklepane "białe plamy na mapie ciała" u innych.
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Home

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 32
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

najlepiej jest opalac sie na golasa bo glupio to wyglada jak sie ma klate opalona i bialy tyłek :P Opalanie zalzy od lap jakie sa i zalezy tez od pigmenu skory tzn jak mamy ciemny pigment to powinnismy malo lezec bo mozemy nabawic sie raka skory . Nie korzystalem jeszcze z lamp stojacy tylko z lazacych, na lezacych bardzo łatwo jest sobie spiec tylek :/
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

no tak, wlasciwie nikt nie wspomnial o pigmentacji skory wczesniej...
zlosliwcy twierdza, ze max ilosc pigmentu jaka mozna uzyskac poprzez opalanie jest ograniczona i wlasciwa dla kazdego czlowieka...ja sie z tym nie zgadzam, bo mi z wiekiem i przy "odrobinie wysilku" :wink: udalo sie zmienic nieco karnacje, i nawet zima, bez lamp i slonca nie jestm tak blady jak poprzedniej zimy, a zawsze bylem uwazany przez ludzi za osobe o b. jasnej karnacji...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group