Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     twardosc czlonka
Autor Wiadomość
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Nie 06 Sty, 2008   

nie wiem jak może wystąpić wytrysk bez erekcji, piszesz że leci Ci sperma jak zaczynasz sie podniecać czy jesteś pewny że to sperma

nie wiem o Ci poradzić bo nie wiem w czym tkwi problem ale uważam że z tego co piszesz powinieneś przejść się do lekarza może masz coś nie tak z narządem rozrodczym że nie zawsze się słucha

życzę znalezienia tak seksowniej i super kobitki że przy niej zawsze będzie stał bez zarzutów i razem będziecie korzystać z sexu:)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
pawkaras

Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 9
Wysłany: Czw 24 Sty, 2008   

Ja podczas erekcji moge wygiąc penisa. Zastanawiam się co mogę z tym zrobić. novy1 wspominał o jakiś leki. Możesz podać co mogę sobie zaaplikować ? Bo już raz dałem ciała przy dziewczynie. kolejny taki nr i mogę nie mieć 3 szansy :(
 
 
lukasz20majtaj 

Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 28 Sty, 2008   

no wlasnie jakie to sa leki bo ja mam podobny problem.nie wiem dlacezgo....mam 21 lat moje zycie seksualne bylo super.pisze calkowicie szczerze bo jestem w proszku:(( byla u mine dziwczyna 2 dni(2 noce) robilismy wszystko co moglismy.no ona mi oral i wogole no wszysatko a jak i troszke stanol to 2 minut i juz go nie bylo wogle..no zero totalnie nic!!koszmar!!dziewczyna takm ien podnieca ja nieoglem wytrzymac juz taka mialem na nia ochote ona tez robila wszystko co sie dalo i NIC !! wczoraj jak pojechala do domu to sie poprostu poryczalem:(( no dla mie to osobista tragedi nigdy czegos takego niew bylo!! co tu zrobic niektorzy pisza ze to stres ze przemeczenie.no moze i od tego bo ja ciagle w "biegu" wicznie nie wyspany ale rpzeciez mam 21 lat.jak bede mial 50 to moze bym sie nad tymi problemami zastanowil.przepraszam ze tak pisze ale naprawde jest mi poprsotu przykro i jestes sflustrowany. nie moze byc to od przemeczenia bo bywalo ze pijany tak ze ledwo ruszalem reka a moglem z dziewczynami urpawiac seks bo erekcja byla bezzarzutu.a teraz tragedia i to bez alkoholu! balgam jesli ktos moze to prosze o pomoc bo nie wiem co zorbic:(( czekan na wiadomosci.pzodrawiam!!
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pon 28 Sty, 2008   

jeżeli nie spałeś jeszcze z tą dziewczyna a zajeb...ie cię kręci to wiesz może z tego wynikać problem że masz stresa że taka laska a Ty nie ideał , ale oczywiście tego nie wiem ;P

może jakieś zaburzenia hormonalne- miałeś też może ostatnio jakiś duży stres-choroba w rodzinie, wyrzucili Cię z pracy, spalił Ci sie dom bo jeżeli nic się ze sprzętem nie działo- nie uderzyłeś sie nie ma żadnych widocznych zmian a jednak "nie działa" to problemu doszukiwałabym się w psychice chodź na dobra sprawę choróbska przez gadanie nie wytropimy a nie wiadomo czy "coś w nim nie siedzi", jakaś bakteria albo grzybek ;( myślę że przemyśl czy możliwe że to od stresu jeżeli nie stresujesz się nic się nie wydarzyło to znaczy że coś sie babra a w końcu nieraz i nowy telewizor może sie popsuć , prawda?? więc nie patrz na to - młody jestem , o co chodzi?? tylko idź do lekarza póki młody organizm zdrowy i szybciej da rade pokonać zło które być może siedzi w Tobie ale pamiętaj nie odwlekaj tego bo to nie ma sensu problem może sie pogłębić i w końcu może być za późno leki mogą nie pomóc bedą musieli Cię ciąć a w końcu chyba nie chcesz tego prawda?? a teraz troszkę pozytywnego myślenia- mam nadzieje że to tylko stres jutro już przejdzie albo jeszcze dziś ;) powodzenia
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group