Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     ZOBACZCIE TO I MI POMOZCIE :(
Autor Wiadomość
anonim5553

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 6
Wysłany: Pią 10 Mar, 2006   ZOBACZCIE TO I MI POMOZCIE :(

Obejrzyjcie ten filmik i powiedzcie mi, czemu jak sciagam to penis sie wykrzywia ? Pomozcie :(
http://www.rapidshare.de/...46/pen.wmv.html
 
 
Gość

Wysłany: Pią 10 Mar, 2006   

chłopie, masz chyba za krótkie więzidełko.
Powinieneś iść do lekarza. Pewnie czeka cię zbieg nacięcia, aby wydłużyć więzidełko.

uprawiałeś juz sex czy jestes prawiczkiem? obawiam się że sex może byc ciut bolesny. zgłoś się do lekarza.

pzdr
 
 
anonim5553

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 6
Wysłany: Pią 10 Mar, 2006   

jeszcze jestem prawiczkiem, mam dopiero 17 lat. ale jak sie masturbuje to nie odczuwam bolu. moge nawet sciagnac do konca, penis zrobi sie bardzo krzywy ale bolu nie czuje, tak wiec podczas sexu tez bym go raczej nie czul, ale tak sadze sex sprawialby mi male trudnosci z takim penem, no i jeszcze wstyd przed dziewczyna... jak to zobaczy to od razu mnie rzuci :/ jeszcze do lekarza nie poszedlem, bo tak mysle ze moze z czasem to wedzidelko samo sie wydluzy(?). dojrzewa sie nawet do 21 lat wiec nie wiem. mysle ze do lekarza pojde dopiero jak 18 skoncze. ale zabieg naciecia ? nieciekawie to brzmi :( jakie rady mi dacie ??? wypowiedzcie sie prosze.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Gość

Wysłany: Pią 10 Mar, 2006   

generalnie wiesz, im szybciej pójdziesz tym lepiej dla Ciebie.

brzmi groźnie wiadomo, ale taki zabieg to pewnie 10 minut i idziesz do domu.

gorzej jak to olelejesz, a tu przyjdzie jakaś niespodziewana akcja z dziewczyną.....
 
 
anonim5553

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 6
Wysłany: Pią 10 Mar, 2006   

wlasciwie to juz olewam to kilka lat hehehe :P nie jest mi z tym zle, ale wlasnie boje sie z ta dziewczyna... niedlugo impra bedzie i jak sie razem nawalimy to ten, ona nawet taka chetna jest jak sie nawali, ale ja ze wzgledu na mojego pena bym nie chcial :P mam isc z tym do urologa ? troche sie boje i wstydze :/
 
 
kolega007 

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 29
Skąd: z tąd
Wysłany: Pią 10 Mar, 2006   

Ja też przychyle sie do opinii że powinieneś jak najszybciej udać sie do lekarza. Wygląda to poważnie, także odwagi i do lekarza marsz.
 
 
Gość

Wysłany: Pią 10 Mar, 2006   

Albo mi sie wydaje albo masz dosc dziwnie zrosniete wedzidelko z grzybem, widze, ze masz zrosniete po bokach a w srodku taka jakby hmm dziurke. ale poszedlbym z Tym do lekarza..

Powodzenia.. :)
 
 
anonim5553

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 6
Wysłany: Pią 10 Mar, 2006   

no wlasnie dosc dziwnie, bo po bokach. ale mam taka mala nadzieje, ze moze z czasem to sie tak jakby od bokow oderwie i bedzie z tylu pena, oby, bo jesli nie to pojde do lekarza, ale to za jakis czas bo mi sie z tym nie spieszy, bo mam juz tak od urodzenia przeciez i jeszcze nic sie z tym nie stalo. piszczcie jeszcze swoje opinie co o tym sadzicie... moze wiecie cos wiecej, moze nie trzeba isc do lekarza ?
 
 
kolega007 

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 29
Skąd: z tąd
Wysłany: Pią 10 Mar, 2006   

jak dobrze zauważyłem to w miejsce wędzidełka masz ujście cewki moczowej. możliwe że masz spodziectwo. Jeszcze raz powtarzam: udaj sie jak najszybciej do lekarza specjalisty. Wstyd schowaj do kieszeni i do doktorka marsz.
 
 
anonim5553

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 6
Wysłany: Sob 11 Mar, 2006   

jeszcze lepiej :/ coraz bardziej sie bac zaczynam. do jakiego lekarza mam sie udac ? do urologa ? a te spodziectwo to grozne jest ?
 
 
kolega007 

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 29
Skąd: z tąd
Wysłany: Sob 11 Mar, 2006   

Najlepiej idz do lekarza i nie martw sie na zapas, zobaczysz co on ci powie i jaką postawi djagnoze, może to nić takiego i łatwo da sie tego pozbyć. Jeszcze raz powtarzam idz do lekarza.
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 12 Mar, 2006   jak??

Jak ogladać te filmy czy zdjecia jak klikam na link to jakas strona sie włącza po ang.Piszę bo może mam to samo Help!!
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Nie 12 Mar, 2006   

musisz kliknąć na "free" i poczekać trochę

Do autora pierwszego postu:

Nie rób nic na własną rękę - idź do lekarza!
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Gość

Wysłany: Sro 12 Kwi, 2006   Re: ZOBACZCIE TO I MI POMOZCIE :(

Ja myśle że to spodziectwo. Nie chcę straszyć ale wydaje mi się, że będziesz musiał zostać poddany obrzezaniu no i plastyce żołędzia.


Koniecznie idź do lekarza nie krępuj się.

pozdrawiam



p.s.Napisz co ci lekarz powiedział.
 
 
Gość

Wysłany: Sro 12 Kwi, 2006   Re: ZOBACZCIE TO I MI POMOZCIE :(

A tak na marginesie mówiąc to się zastanawiam gdzie twoi rodzice mieli oczy jak byłeś mały i czemu wtedy nie poddali cię zabiegowi.


Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group