Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     ZDJECIA - galeria dumy męskiej :P
Autor Wiadomość
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 12 Lut, 2018   

sochopiotr Kolego na prawdę masz się czym pochwalić. Super sprzęt ni i jak już pisałem masz mega duże i nabrzmiałe jajka :) Korzystaj z takiej palki ;)

djkalina,Jak na taki wiek, to pałka super, nic tylko nią działać. Co do obrzezania, to pewnie coś poprawi w wyglądzie, ale, ja bym raczej zostawił jak Ci to nie przeszkadza. Tak tez się bardzo dobrze prezentuje.
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 12 Lut, 2018   

mały83 napisał/a:
bear834 jak dla mnie bardzo spoko...nic tylko pozazdroscić

dzięki:) fajnie że sie podoba
 
 
emdej 

Wiek: 36
Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 228
Skąd: pl
Wysłany: Wto 13 Lut, 2018   

djkalina napisał/a:
Hej, jestem tu nowy ;) 19 latek prosi o ocenę sprzętu. Mam też w planach obrzezanie. Czy mój penis zyska na wygladzie?
https://www.fotosik.pl/zdjecie/b7928563c692656c


Z high&tight świetnie by wyglądał ;) teraz też piękny!

[ Dodano: Nie 18 Lut, 2018 ]
Cześć,

Jestem 6 tygodni po obrzezaniu, obecnie, rzekłbym chwilowo wygląda to tak:

https://imgur.com/a/fpc6m

Niestety lekarz źle wykonał swoją robotę i w kwietniu będę miał wykonany zabieg ponownego obrzezania, już u innego lekarza, który poprawi to, co popsuł poprzednik.
 
 
 
penis.com.pl
bathmate
bynikodem 

Dołączył: 18 Lut 2018
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

Pierwszy post :) 14.5 cm

http://imgur.com/oLukJgY
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Pon 19 Lut, 2018   

emdej napisał/a:
djkalina napisał/a:
Hej, jestem tu nowy ;) 19 latek prosi o ocenę sprzętu. Mam też w planach obrzezanie. Czy mój penis zyska na wygladzie?
https://www.fotosik.pl/zdjecie/b7928563c692656c


Z high&tight świetnie by wyglądał ;) teraz też piękny!

[ Dodano: Nie 18 Lut, 2018 ]
Cześć,

Jestem 6 tygodni po obrzezaniu, obecnie, rzekłbym chwilowo wygląda to tak:

https://imgur.com/a/fpc6m

Niestety lekarz źle wykonał swoją robotę i w kwietniu będę miał wykonany zabieg ponownego obrzezania, już u innego lekarza, który poprawi to, co popsuł poprzednik.


Hmm, wygląda bardzo ładnie. Ładnie się zagoiło jak na tak późny okres obrzezania. A co jest nie tak?
 
 
pisio 


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 67
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 19 Lut, 2018   

emdej a co tam masz nie tak?? Że krzywo blizna??
 
 
Fajny93
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lut, 2018   

404
  
 
 
emdej 

Wiek: 36
Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 228
Skąd: pl
Wysłany: Wto 20 Lut, 2018   

W czasie spoczynku duża część skóry nasuwa się na napletek wewnętrzny i tworzy oponkę, opuchliznę.
Do tego szwy były za ciasno założone, stąd widoczne są wgłębienia i "zęby" wokół cięcia.
Nadmiaru skóry na trzonie jest ok. 2-3cm i tyle jest do usunięcia. Do tego chirurg plastyk stwierdził, że wymagane jest usunięcie całości napletka wewnętrznego, dlatego, że te wgłębienia są zupełnie nieczułe na dotyk, a miejsce po wędzidełku jest bolesne.
 
 
 
bdgap 

Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 56
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 25 Lut, 2018   

sochopiotr, bynikodem, no, no ładne :D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 26 Lut, 2018   

Fajny93, ogarnij te linki
 
 
cortez2000 

Wiek: 25
Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 27 Lut, 2018   

spamer
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 28 Lut, 2018   

cortez2000,

po pierwsze: nie spamuj tymi samymi wiadomościami
po drugie: Strona nie znaleziona - Błąd 404
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Nie 11 Mar, 2018   

emdej napisał/a:
W czasie spoczynku duża część skóry nasuwa się na napletek wewnętrzny i tworzy oponkę, opuchliznę.
Do tego szwy były za ciasno założone, stąd widoczne są wgłębienia i "zęby" wokół cięcia.
Nadmiaru skóry na trzonie jest ok. 2-3cm i tyle jest do usunięcia. Do tego chirurg plastyk stwierdził, że wymagane jest usunięcie całości napletka wewnętrznego, dlatego, że te wgłębienia są zupełnie nieczułe na dotyk, a miejsce po wędzidełku jest bolesne.


Tak to jest z tymi lekarzami :x Mi też po głowie z rok temu chodził pomysł o obrzezaniu, ale jak sobie pomyślałem, że coś spieprzą to już postanowiłem zostać taki jaki jestem. Chociaż wg mnie u Ciebie wyszło to ładnie, ale właściciel wie najlepiej jak zachowuje się sprzęt.
 
 
penis.com.pl
bathmate
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018   

Ajay, są jakieś statystyki albo jaka jest szansa na niepowodzenie zabiegu ?
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018   

Ogólnie zabiegu czy samego obrzezania? Jak czytałem jakiś czas temu mając obsesję na tym punkcie to prosty i bezpieczny zabieg przeprowadzany już w starożytności. Aczkolwiek w USA, gdzie się go wciąż masowo przeprowadza choć już na mniejszą skalę niż w latach 60. czy 70. w wyniku komplikacji umiera ponad 100 noworodków rocznie. To w sumie jest drobiazg przy ogólnej liczbie narodzin. Istnieją ruchy, który dążą do całkowitego zakazu wykonywania tej procedury u noworodków uważając, że to barbarzyńska i bezsensowna procedura, która nie przynosi żadnych korzyści. Podobno w XIX wieku wymyślono, że obrzezanie powstrzymuje chłopaków od masturbacji. Zwolennicy twierdzą, że obrzezanie służy higienie oraz znacznie zmniejsza ryzyko chorób przenoszonych drogą płciową, co też jest kwestionowane. Nieobrzezani żołnierze dostają podobno częstych infekcji wyjeżdżając na misje. Sporo obrzezanych mężczyzn jest niezadowolonych z tego faktu. Twierdzą, że wraz z upływem czasu drastycznie zmniejsza się wrażliwość żołędzi i odczuwanie przyjemności oraz staje się ona chropowata i twarda co obniża jakość seksu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group