Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     ZDJECIA - galeria dumy męskiej :P
Autor Wiadomość
Ink__ 

Wiek: 40
Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 22
Skąd: Londyn
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

Viridis napisał/a:
Ink__ napisał/a:
Viridis, :roll: :D no to mnie pozytywnie zawstydziles :P nie jest taki duzy, jest ok mam pokazac dwa ujecia spiacego zebys uwierzyl ze to nie jest jakis pyton lol . Z wielkoscia nie mam problemu (oczywiscie kto by nie chacial wiekszego), tylko napletka mam malo i nigdy nie zaslania glowki :oops: :cry:


Dawaj we wzwodzie, będzie jasność ;-)


Ok, czarnobiałe :oops: jakoś mniej wulgarnie mi sie wydaje [img][/img]
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

[edit]
  
 
 
MałyProblem 

Dołączył: 02 Wrz 2016
Posty: 24
Skąd: opolskie
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

Ink__, przecież Twój w spoczynku wygląda jak mój we wzwodzie, więc jak twierdzisz, że jest mały to masz kompleksy. W zwodzie też duży, więc nie ma się czym martwić, ja bym wiele oddał żeby takiego mieć :D
A z napletkiem to pewnie jakiś zabieg miałeś jak Ci nie zasłanis czy tak od zawsze masz?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Ink__ 

Wiek: 40
Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 22
Skąd: Londyn
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

Viridis :D dzieki :) :) made my day :) . Z wielkoscia nie mam problemu, a ze chcialbym wiecej - kto by nie chcial :) tylko ten nieszczesny napletek :( BTW - fajne jestes zbudowany tak wnioskujac z fotki profilowej :)

[ Dodano: Nie 27 Sie, 2017 ]
[quote="MałyProblem"]Ink__, przecież Twój w spoczynku wygląda jak mój we wzwodzie, więc jak twierdzisz, że jest mały to masz kompleksy. W zwodzie też duży, więc nie ma się czym martwić, ja bym wiele oddał żeby takiego mieć :D
A z napletkiem to pewnie jakiś zabieg miałeś jak Ci nie zasłanis czy tak od zawsze masz?[/quote

Dzieki :oops: ] A z napletkiem hmm praktycznie zawsze tak +/- od 12 roku zycia jak zacza rosnac, zadnego zabiegu nie mialem, poprostu tak mam, glowka jest zawsze na widoczna :(
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

[edit]
  
 
 
MałyProblem 

Dołączył: 02 Wrz 2016
Posty: 24
Skąd: opolskie
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

To taki duży urósł, że skóra nie nadążała rosnąć :D Bez napletka i tak wygląda lepiej, więc nie ma się czym przejmować :D
Miałem za długi i nie mogłem zdjąć, więc miałem operacje I zdecydowanie lepiej wyglądał po jak mogłem sobie odsłonić główkę :)
 
 
Ink__ 

Wiek: 40
Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 22
Skąd: Londyn
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

Viridis napisał/a:
Ink__ napisał/a:
Viridis :D dzieki :) :) made my day :) . Z wielkoscia nie mam problemu, a ze chcialbym wiecej - kto by nie chcial :) tylko ten nieszczesny napletek :( BTW - fajne jestes zbudowany tak wnioskujac z fotki profilowej :)


Akurat długość napletka jest rzeczą indywidualną. Niektórzy mają "naturalnie" zasłoniętą całą żołądź, niektórzy tylko część. Dopóki możesz zsunąć całkowicie - to nie ma żadnego problemu. W niczym nie przeszkadza chyba, co? Skoro masz od zawsze to pewnie nie masz też nadwrażliwości na dotyk jak po usunięciu napletka. Naprawdę, tu to już zupełnie nie ma o czym mówić ;-) Zapewne żadna partnerka Ci nie zwróciła (i nie zwróci) na to uwagi.

A co do wielkości, powtórzyłeś już chyba dwa razy więc się ustosunkuję: na przykład ja nie chciałbym większego mieć. I nie, nie mam jakiegoś 20-centymetrowego potwora w spodniach ;-)


Wszystko dziala tak jak powinno tylko jest za malo zeby zaslonic glowke, zsuwa sie, nasuwa sie etc LoL, przeciez ja mowilem ze kompleksow jesli o wielkosc chodzi nie mam, mam pewnie problemy z nagoscia, te dwa zdjecia tutaj (pierwszy raz online) i caly czerwony jestem :P . A co do uwag Kiedys moj ex partner jak mnie pierwszy raz "zobaczyl" zapytal, czy mi juz stoi (nie nie stal :-/ ) i pozniej juz wstac nie chcial, zawstydzil sie :-/ . A co do cm - glupota zalezy od sytuacji mierzylem kilka razy zalezy jak twardy jest roznica nawet 1,3cm
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

[edit]
  
 
 
Ink__ 

Wiek: 40
Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 22
Skąd: Londyn
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

MałyProblem napisał/a:
To taki duży urósł, że skóra nie nadążała rosnąć :D Bez napletka i tak wygląda lepiej, więc nie ma się czym przejmować :D
Miałem za długi i nie mogłem zdjąć, więc miałem operacje I zdecydowanie lepiej wyglądał po jak mogłem sobie odsłonić główkę :)


Dzieki, mi w sumie tez bardziej sie podoba odslonieta glowka, ale wydaje mi sie ze to takie dziwactwo :( i sobie czasem probuje naciagnac ale, az tak bardzo skora sie rozciagnac nie chce. Napewno nie uzywam pisuarow

[ Dodano: Nie 27 Sie, 2017 ]
Viridis napisał/a:


Rozumiem.

Ja raczej z nagością problemów nie mam ;-)
Ale każdy ma inaczej.


:) ja raczej niesmialy jestem :P Ale popatrzec sobie czasem lubie :P , pokazywac juz mniej :lol:
 
 
MałyProblem 

Dołączył: 02 Wrz 2016
Posty: 24
Skąd: opolskie
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

Ink__, wydaje mi się, że źle to zinterpretowałeś, bo jak dla mnie to myślał, że w spoczynku jest tak duży, że to już wzwód, więc chyba na + dla Ciebie :D
A co do nagości to Cię rozumiem, bo sam miałem z tym problem, ale u mnie było to spowodowane kompleksami :)
 
 
Ink__ 

Wiek: 40
Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 22
Skąd: Londyn
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

MałyProblem napisał/a:
Ink__, wydaje mi się, że źle to zinterpretowałeś, bo jak dla mnie to myślał, że w spoczynku jest tak duży, że to już wzwód, więc chyba na + dla Ciebie :D
A co do nagości to Cię rozumiem, bo sam miałem z tym problem, ale u mnie było to spowodowane kompleksami :)


:) wielkie dzieki :) banana face now :D Nie interpretacja jest wlasciwa bo o tym rozmawialismy zobaczyl cala glowke to myslal ze mi mam wzwod (a ze wisial sobie luzem to juz inna sprawa :( ) Tak czy inaczej wiem ze to troche dziwne ale tak juz mam, uciac sie zawsze da a doczepic juz nie.
Virdis, MalyProblem :P moze pokazecie swoje :D ja wole patrzec niz pokazywac ;)
 
 
MałyProblem 

Dołączył: 02 Wrz 2016
Posty: 24
Skąd: opolskie
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

Ink__, wrzuciłem kilka zdjęć tuż przed Twoim zdjęciem na poprzedniej stronie :)
 
 
Ink__ 

Wiek: 40
Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 22
Skąd: Londyn
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

MałyProblem napisał/a:
Ink__, wrzuciłem kilka zdjęć tuż przed Twoim zdjęciem na poprzedniej stronie :)


Ej! Z tego co pisales wnioskowalem ze jest mniejszy :) wcale nie jest maly :) ile ma cm jesli moge zapytac (tak na oko 16??) Fajne glowka :)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
MałyProblem 

Dołączył: 02 Wrz 2016
Posty: 24
Skąd: opolskie
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

Ink__, 14-15 cm
 
 
Ink__ 

Wiek: 40
Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 22
Skąd: Londyn
Wysłany: Nie 27 Sie, 2017   

MałyProblem napisał/a:
Ink__, 14-15 cm


Wyglada na wiekszy, tak czy inaczej nie jest maly, i naprawde fajnie wyglada (mi sie podoba). Fajnie ze masz bardzo delikatne owlosienie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group