Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     ZDJECIA - galeria dumy męskiej :P
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 12 Mar, 2017   

Chejtuj sobie ile chcesz fotkę z korniszonem sam wstawiłeś wiec o co Ci chodzi nie wiem i czy ja przystawiam linijke do twojego ogoreczka?? nie, sam napisałeś ze to 20cm wiec KTO TU JEST BAJKOPISARZEM? odrazu widać nie muszę dokończyć zdania.

Znik szarych komórek z ZAZDROŚCI TO TY MASZ BO ZAZDROŚCISZ ZE KTOŚ ODNIÓSŁ SUKCES I NIE WAŻNE W JAKIEJ DZIEDZINIE W CZYM ZAŁOŻĘ SIĘ ZE W INNYCH DZIEDZINACH ŻYCIA PODDAJE SIĘ RÓWNIE ŁATWO I JESTEŚ TYPOWYM CHEJTEREM POLAKIEM CO TYLKO WBIJA NA TAKIE FORA CHELATUJE I SZUKA ZACZEPKI. A moja dziewczyna jest normalna i jak ja jeszcze raz obrazisz sugerując ze jest nie normalna nie będę taki miły zaręczam Ci!!!. Poza tym to forum o sprawach seksualnych w tym i o powiększaniu członka wiec wiele osób tu wstawia zdjęcia z miarka i bez i podaje ile ma wiec morze według Ciebie my wszyscy mamy chorobę psychiczna co.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Nie 12 Mar, 2017   

Człowiek z chorą psychiką w tym względzie, oto jego 20 cm , pomiar z rozłożonymi nogami, co widać na zdjęciu ,linijka przyciśnięta do penisa , co zawyża pomiar, no i z 2 cm linijka leży na brzuchu. http://pixxxels.org/image/xwhis7zmt/
Zdjęcie robione zapewne po wielomiesięcznym pompowaniu, po zniknięciu opuchlizny, po paru miesiącach, będzie zdecydowanie mniej.
Inne zdjęcia robione w taki sposób, aby penis wyglądał na większego , niż jest w rzeczywistości, co oczywiście jest normą na tym forum ,każdy robi takie zdjęcia , które maja pokazać penisa jak największego.
Trzeba przyznać , że penis jest gruby, 18,1cm ,nawet bardzo, co przedstawia zdjęcie z pomiaru obwodu, o ile pomiar nie jest "pocyganiony" , bo przecież można, od spodu penisa miarkę tak podwinąć , że miarka pokaże więcej niż jest, ale przyjmuję , że jest te 18,1cm
Długość penisa w rzeczywistości mniejsza od przedstawionej na zdjęciu, prawidłowy pomiar , bez tych trików , które wspomniałem na początku postu, pokazałby max 17-18 cm
Zaraz dostanę ripostę o zazdrość :D :mrgreen:
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 12 Mar, 2017   

Nie nie ma sensu z TOBA DYSKUTOWAĆ KARAWANA JEDZIE DALEJ W PSY SZCZĘKAJĄ!!!, tak że szczekajcie sobie dalej powodzenia.
Ale zastanawiałem sie kiedy dołonczysz do dyskusji i założę się że to drugie konto jest twoje Krzysztofie ale to nie moja broszka i poprawka nie 18,1cm ale 17,2cm obwodu mam.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Nie 12 Mar, 2017   

kadeon napisał/a:
Nie nie ma sensu z TOBA DYSKUTOWAĆ KARAWANA JEDZIE DALEJ W PSY SZCZĘKAJĄ!!!, tak że szczekajcie sobie dalej powodzenia.
Ale zastanawiałem sie kiedy dołonczysz do dyskusji i założę się że to drugie konto jest twoje Krzysztofie ale to nie moja broszka i poprawka nie 18,1cm ale 17,2cm obwodu mam.


Oj przepraszam, dodałem ci widocznie, ale nie masz 17,2 tylko 17,1 , widać to na zdjęciu które wkleiłeś, ponieważ twoja miarka zaczyna się na 1 mm , a uciąłeś 0
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 12 Mar, 2017   

Dobra niech ci będzie 17,1cm i ileś tam dziesiętnych milimetra pasuje.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
zara 

Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 12 Mar, 2017   

usunięte
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 13 Mar, 2017   

Wlasnie udowodniles jak niskim poziomem osobistym i kultura dysponujesz, szczekaj sobie dalej piesku!!!, a karawana jedzie dalej po 21cm :P .
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Mar, 2017   

zara, zacznij pisać jak cywilizowany człowiek. leci ostrzeżenie za brak kultury oraz obrażanie.
 
 
zara 

Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Mar, 2017   

zachowuję się tak bo mam małego penisa a dziewczynę to widziałem tylko w JPEG.
 
 
Nunak 

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 13 Mar, 2017   

Co tu się dzieje?
Ja rozumiem, że można zazdrościć rozmiarów i wytrwałości, ale żeby aż tak was to bolało?
Zaakceptujcie to, że macie w spodniach mniej albo to zmieńcie.
Naprawdę przynosi wam ulgę taki hejt?

kadeon, życzę Ci, żeby efekty się utrzymały :-)
 
 
zara 

Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Mar, 2017   

nie potrafię się zachować to wszystko dlatego bo mam takiego penisa

 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Pon 13 Mar, 2017   

Nunak napisał/a:
Co tu się dzieje?
Ja rozumiem, że można zazdrościć rozmiarów i wytrwałości, ale żeby aż tak was to bolało?
Zaakceptujcie to, że macie w spodniach mniej albo to zmieńcie.
Naprawdę przynosi wam ulgę taki hejt?

kadeon, życzę Ci, żeby efekty się utrzymały :-)


Chłopie jaka zazdrość?, wierzysz w takie brednie, jakie tu niektórzy wypisują , typu Bear, czy Kadeon, toż to chorzy ludzie , potrzebujący pomocy psychologa.
Ile ty masz lat ,aby wierzyć w takie rzeczy, że gość sobie powiększył o 4 albo 5 cm.
Bear to już pisze posty zupełnie nie spójne, poczytaj jeo posty z ostatnich 20 miesięcy, to ci się wyjawi , co on wypisuje.
Normalnym jest , że powiększanie , pompowanie , czy uprawianie często sexu , powiększają penisa, ale nie o tyle, co tu niektórzy wypisują , chłopy pompują wiele miesięcy , robią zdjęcia opuchniętym , i nabrzmiałym penisom, co zupełnie nie odpowiada prawdzie, i wielkości penisa, po roku braku pompowania , czy ćwiczeń ,taki penis wróci do swych normalnych wymiarów, może coś zostanie, ale zapewne niewiele.

[ Dodano: Pon 13 Mar, 2017 ]
przykład dwóch postów Beara, gość w październiku pisze, że marzy o penisie długości 20 cm , 16-17 cm w obwodzie
http://www.penis.com.pl/f...ighlight=#97068

a 9 listopada ,tego samego roku , wkleja zdjęcia , że ma 20 cm dł i 18 obwodu, ludzie!! , KTOŚ W TO WIERZY!!!!!!!!!!!!!!!! , chyba tylko niedorozwinięty de..., może w to uwierzyć.

http://www.penis.com.pl/f...5ca2b9&start=30
 
 
pisio 


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 67
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 13 Mar, 2017   

Krzysztofff popieram oni chyba by chcieli wierzyć w takie rozmiary. To nic innego jak penisy spuchnięte od pompki. Żal mi takich ludzi... cóż sami się na pośmiewisko wystawiają. Ale najgorsze jest to że ktoś temu wierzy.... :?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 13 Mar, 2017   

Kolejne fotki jak zrobie 21cm Karawana jedzie dalej a zazdrosne pieski szczekaja :mrgreen: .
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Nunak 

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 13 Mar, 2017   

Krzysztofff, bear sam przyznał, że ma problem z akceptacją swojego penisa przez jakieś laski, które go wyśmiały (nie wiem, nie wnikam) i faktycznie jego posty są mało wiarygodne i miejscami obsesyjne.

Z kolei kadeonowi wierzę.
Poza tym kadeon wstawiał zdjęcia zaraz po pompce, po przerwie, itp. Widać na nich różnicę w wyglądzie penisa. Dodatkowo on sam jest świadomy tego, że część tego co wypracował to opuchlizna, która zejdzie. Myślę, że można to porównać do "pompy" po treningu, która zchodzi, ale jednak po jakimś czasie efekty się pojawiają.
Z tym, że to może być tak jak z mięśniami, bez stymulacji organizmowi po prostu nie będzie się opłacało utrzymywać zwiększonych rozmiarów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group