Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Hemoroidy
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Wto 28 Lut, 2006   Hemoroidy

Witam,
wiem, że temat o którym piszę nie jest związany z penisem (no, może nie dla wszystkich :oops: ), ale dotyczy to również mężczyzn.
Zauważyłem u siebie niepokojące objawy, które wskazują na hemoroidy (lub jak kto woli żylaki odbytu). Czy ktoś ma lub miał coś takiego i jak sobie z tym poradził? Dodam, że nie jest to dolegliwe na codzień, ale nie wiem, czy nie leczone nie spowoduje innych powikłań.
 
 
Gość

Wysłany: Sro 01 Mar, 2006   

Na to sa dobre czopki - HEMOROL + maść np. RECTOSOL
Uciążliwa sprawa, kup czopki i maść i zazywaj czopki do momentu aż przejdzie, a kiedy poczujesz że coś sie moze zaczac na nowo - odrazu wkladaj czopka, nie bedzie sie nic robic :)
 
 
Gość

Wysłany: Sro 01 Mar, 2006   

no tak, ale to jest leczenie objawów (w dodatku nie na długo) a nie usuwanie przyczyny.
Czytałem trochę o inwazyjnym leczeniu tej przypadłości i jeśli ktoś ma podobny problem, może się podzieli swoim doświadczeniem.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Czw 02 Mar, 2006   

Idź do lekarza i poproś o skierowanie do poradni proktologicznej!
Z gózkami krwawniczymi odbytu nie ma żartów! W póxniejszym stadium możesz dowiedzieć się, że masz raka prostaty!!!
 
 
Gość

Wysłany: Pią 03 Mar, 2006   

Bruno Pelletier napisał/a:
Idź do lekarza i poproś o skierowanie do poradni proktologicznej!
Z gózkami krwawniczymi odbytu nie ma żartów! W póxniejszym stadium możesz dowiedzieć się, że masz raka prostaty!!!


byłem. dał czopki i zalecił dietę.
Ale obawiam się, że to tylko półśrodki. Muszę się jeszcze wybrać do innej przychodni.
Dzięki za radę, Bruno.
 
 
Gość

Wysłany: Sob 15 Kwi, 2006   a moze ktos ci w dupala zaladowal?

sorki cezarku ale hemoroidy u facetow sa wynikiem ruchania w dupe... no chyba ze gejem jestes t wtedy trza bylo jakos masc stosowac... nie mowie ci w zlosci ale w 90 procentach to raczej anal... a reszta chyba ze zatwardzenie masz w kolko...

pozdrawiam
 
 
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Sob 15 Kwi, 2006   Re: a moze ktos ci w dupala zaladowal?

ecoulant napisał/a:
sorki cezarku ale hemoroidy u facetow sa wynikiem ruchania w dupe... no chyba ze gejem jestes t wtedy trza bylo jakos masc stosowac... nie mowie ci w zlosci ale w 90 procentach to raczej anal... a reszta chyba ze zatwardzenie masz w kolko...

pozdrawiam


po pierwsze :shock:
po drugie :D :D :D :D :D

Na ogół stosujesz medycynę ludową, czyli pierdoły z pod budki z piwem? :D
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
Gość

Wysłany: Sob 15 Kwi, 2006   Re: a moze ktos ci w dupala zaladowal?

ecoulant napisał/a:
sorki cezarku ale hemoroidy u facetow sa wynikiem ruchania w dupe... no chyba ze gejem jestes t wtedy trza bylo jakos masc stosowac... nie mowie ci w zlosci ale w 90 procentach to raczej anal... a reszta chyba ze zatwardzenie masz w kolko...

pozdrawiam


Wiesz co, hemoroidów dostałem dużo wcześniej, zanim zdecydowałem się na pierwszy seks analny. Więc nie masz racji, albo mieszczę sie w tych brakujących 10%.
W innym poście, piszesz o hemoroidach u kobiet. Czy to też z powodu analu?
 
 
Gość

Wysłany: Sob 15 Kwi, 2006   

ecoulant dobre dobre, przypomnialem sobie ze ostatnio u mnie w szkole ksiadz od religii miał hemoroidy :mrgreen:

PS. sorry za OT :wink:
 
 
wojas24

Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 1
Wysłany: Pon 19 Cze, 2006   

koles miał hemorojdy i był na zabiegu za 600zł w prywatnej przychodni.mrozenie czyms tam i mówi ze poskutkowało.i jest to prawie bez bolesne i niemusisz lezec w szpitalu tydzien.mówi ze biega bo hemorojdy robia sie od siedzacego trybu zycia.
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Pon 19 Cze, 2006   

leczenie objawow nie przynosi efektow...pozostaje laser...maksymalna trwalosc zabiegu to 24 miesiace...to czas jaki pacjent ma wykorzystac do tego by uniemozliwic powrot schorzenia...czyli umiarkowana, ogolna aktywnosc fizyczna...odpowiednia diata...no i oczywiscie abstynencja jesli chodzi o jakiekolwiek kontakty analne...
ps. wojas odpisujesz na temat sprzed miesiaca...
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Wto 20 Cze, 2006   

hildegrant.... nie zgodzę się z Tobą do końca...

no, ale biorąc pod uwagę Twoje skrzywienie pod tytułem "ciąć" ;) .....

zabieg jest potrzebny tylko przy sporych hemoroidach....
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Wto 20 Cze, 2006   

oczywiscie masz racje, ale zaniedbane "niewielkie" naczynia z czasem beda bardziej degenerowac...
to prawda, jestem zwolennikiem leczenia inwazyjnego, ale tez nie mozna ze mnie robic demona :wink:
dopoki farmakoteriapia przyniesie przewidywalne efekty to owszem, ale kiedy ten rodzaj wyleczenia schorzenia napotyka limity to niestety...ciac, usuwac, wypalac... :twisted:
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
mar22

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 90
Skąd: blisko wawy
Wysłany: Sro 21 Cze, 2006   

hildegrant napisał/a:
leczenie objawow nie przynosi efektow...pozostaje laser...maksymalna trwalosc zabiegu to 24 miesiace...to czas jaki pacjent ma wykorzystac do tego by uniemozliwic powrot schorzenia...czyli umiarkowana, ogolna aktywnosc fizyczna...odpowiednia diata...no i oczywiscie abstynencja jesli chodzi o jakiekolwiek kontakty analne...
ps. wojas odpisujesz na temat sprzed miesiaca...


to nic, że sprzed miesiąca. Myślę, że jest to schorzenie coraz częściej występujące, niestety. I zaczynam podejrzewać, czy sam tego nie mam :(
 
 
Chenryk

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 12
Wysłany: Sro 09 Sie, 2006   Hemoroidy

Panowie- Koledzy... nie wiem jak można sie wypowiadac w tej kwestii nie mając pojęcia o tak b. złozonym schorzeniu które nie do końca jest poznane przez medycyne. I tak .. w życiu nie miałem stosunku analnego , byłem b. aktywnym sportowcem itd. A mimo to mam tą przypadłosc . Wiem skąd jest u mnie. Otóz z wysiłku fiz. Poprost w swoim czasie b. cięzko fiz. pracowałem ( u Niemców przy rusztowaniach) by zarobic na godne zycie w tym cholernym kraju. Zresztą wczesniej tez dzwigałem . Bo chciałem mieć uczciwie zarobione pieniądze . To teraz mam to co mam. Od czasu do czasu to mi sie odzywa. Leczyłem to tez. i efekt taki ze mam to i juz. I bzdurą jest wiązanie hemoroidów z rakiem prostaty itp.. Jak tu jakiś oswiecony pisze. One (teoretycznie ) moga byc przyczyną w jakims stopniu do raka odbytnicy (Anusa)przy b. skrajnych schorzeniach. A i to tez nie zostało do końca udowodnione. A swoją drogą czy ktoś próbował stos. analnego z tym schorzeniem ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group