Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy zawsze macie orgazm z wytryskiem? jak nie to kiedy?
Autor Wiadomość
cumextrakt 

Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   Czy zawsze macie orgazm z wytryskiem? jak nie to kiedy?

Czy zawsze macie orgazm z wytryskiem? jak nie to kiedy?

Interesuje mnie ten temat poniewaz nie wiem czy prawidlowo funkcjonuje!
_________________
Jimmy
 
 
Karolek1oo 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 44
Skąd: Pomorskie
Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   

zacznijmy od tego ile masz lat :?: bo jak byś był dorosły to byś wiedział, że przeważnie orgazm kończy się wytryskiem.
 
 
cumextrakt 

Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   

nie zawsze! kiedys sie doczytalem mam juz swoj wiek dawo po 18 az nie pamietam
_________________
Jimmy
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2020   

cumextrakt napisał/a:
nie zawsze! kiedys sie doczytalem mam juz swoj wiek dawo po 18 az nie pamietam


Masz rację, sa tzw. suche orgazmy. Zazwyczaj dzieje się to w sytuacji kiedy facet, w krótkim czasie ma kilka orgazmów. Produkcja ejakulatu masz swoje limity, inne dla każdego faceta, i po którymś orgaźmie facet się czasowo "wystrzeliwuje" ze swoich nabojów.
 
 
Anima2626 

Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 83
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2020   

Mi kilka razy zdarzylo sie miec orgazm bez wytrysku. Bylo to w sytuacji kiedy juz naprawde dlugo sie bawilem w ending i po prostu doszedlem bez spermy. Nieraz tak mam jak juz dochodze i w ostatniej chwili zmienie technike walenia. A tak to sperma jest za kazdym razem.
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2020   

Czasami tak miewałem, że masturbowałem się i w chwilę poczułem, że doszedłem, a wytrysku nie było.
Dopiero po kilku minutach, dwie kropelki spermy skapnęły i nic więcej.
 
 
Devasta 

Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 109
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2020   

Anima2626 napisał/a:
Mi kilka razy zdarzylo sie miec orgazm bez wytrysku. Bylo to w sytuacji kiedy juz naprawde dlugo sie bawilem w ending i po prostu doszedlem bez spermy. Nieraz tak mam jak juz dochodze i w ostatniej chwili zmienie technike walenia. A tak to sperma jest za kazdym razem.


Jestem zaskoczony bo w moim przypadku kilka razy po kilku minutach edgingu poleciala sperma, ale bylem bez orgazmu...
 
 
Anima2626 

Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 83
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2020   

Cytat:


To mi się w tę stronę nigdy nie zdarzyło, żeby poleciała sperma bez wytrysku
 
 
Techniczny95 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 233
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2020   

Mi zdarza się mieć wytrysk przez orgazmem, ale to przy długiej zabawie, długiej stymulacji i to jest na granicy, gdzie erekcja sięga zenitu to zdarza się, że sperma wyleci najpierw, ale to jest na granicy orgazmu.
_________________
Snap: techniczny21
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2020   

Odkąd zacząłem mieć wytryski, bo wcześniej to były orgazmy bez wytrysku regularnie, to raczej nie zdarzają mi się orgazmy bez wytrysku. Może kilka raz z minimalnym, gdy była to kolejna masturbacja w bardzo krótkim czasie.

Za to gdy podczas zabawy chcąc powstrzymać dojście za późno przestanę stymulować to mogę mieć wytryski bez orgazmu i to znacznie częściej mi się zdarzało niż na odwrót.

Ale jak widać jest to sprawa trochę indywidualna.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2020   

Ponoc często takich wrażen mozna doświadczyć w seksie tantrycznym. Jest to jednak dość trudna sztuka oraz wymaga długich ćwiczeń.

Jest to efekt nauki dochodzenia do orgazmu bez wytrysku, która jest elementem ćwiczeń w ramach treningu seksu tantrycznego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group