Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Najlepszy extender
Autor Wiadomość
bartson 

Wiek: 39
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: gwlkp
Wysłany: Sob 27 Lut, 2010   Najlepszy extender

Witam. Mam do was pytanie. Czy jest jakaś różnica pomiędzy extenderami np. andropenisem a pro extenderem czy male edge'm. Jeśli jakieś są to jaki z nich jest najlepszy?
 
 
marcinekk 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: olkusz
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

hej. ja rowniez zastanawiam sie nad zakupem extendera, z tego co słyszałem nalepszy jest andropenis, czy przy noszeniu andropenisa można też uzywać pompki???
 
 
slash460 

Wiek: 99
Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: dupa
Wysłany: Wto 23 Sie, 2011   

Ja używam andropenisa oraz pomki. Na razie jeszcze żyję ;P . Nie widzę żadnych niepokojących objawów. Dopiero zacząłem. Też się trochę bałem takiego polączenia. Jak coś się bedzie działo to napisze.

Chyba najlepszy jest andropenis. Jes extender też ma dobre opinie.
 
 
penis.com.pl
bathmate
piotr7p 

Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: kielce
Wysłany: Wto 18 Paź, 2011   

AndroExtender używam dopiero 5 tygodni mały wydłużył się 1 cm Urządzenie według mnie może przynieść efekt pozytywny choć wymaga wytrwałości i poświęcenia gdyż noszenie przez 9 godzin jest w praktyce trudne do wykonania. Stosowałem wcześniej kremy pompki zero efektu. Pompki dobre są na chwile długotrwałego efektu brak.Może dam radę wytrzymać 6 miesięcy to napiszę o efekcie AndroExtendera
 
 
marcinekk 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: olkusz
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011   

Kupiłem andropenisa i już go noszę jakieś 2 miesiące i są efekty, po pierwsze penis jest o wiele bardziej prosty niż był i samo to już go w pewien sposób wydłuża, ale po zmierzeniu przybyło w długości ponad 2 cm, jeszcze będę nosił jakiś czas bo czuję że podciągnę do 4 cm :) pozdr
 
 
analover 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 6
Skąd: PL
Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

Cześć, właśnie zamówiłem Phallosan i w chwilę potem zobaczyłem, że istnieje inny extender o podobnym wyglądzie, ale nie takiej samej budowie, a nazywa się Penis Plus. Kiedy zobaczyłem, że jego cena jest sporo o 300-400zł mniejsza, to się nieźle wkurzyłem. Zwłaszcza, że na zamówione urządzenie musiałem sobie wcześniej odkładać.
W każdym razie, zawszę mogę sprzedać je na allegro. Rzecz w tym, że chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was używał któregoś z wyżej wymienionych extenderów? Zależy mi na przyroście długości i grubości.
Każda opinia będzie pomocna.
Pozdrawiam.
 
 
David112 

Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: Warshawa
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Tabletki na powiększenie penisa - http:/naturalxl.pl Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 2 cm większy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group