Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penis przechyla się w lewo
Autor Wiadomość
rootkit 

Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: opolskie
Wysłany: Sro 10 Lut, 2010   Penis przechyla się w lewo

Witam, od dość długiego czasu zaczyna mnie niepokoić jedno zjawisko. Podczas masturbacji na krótko przed wzwodem, gdy puszczę penisa, to nie zostaje od na środku, lecz odchyla się w lewo....Czy to jest normalne? Dodatkowo jedno jądro jest jakby niżej, niż to drugie...Powinienem iść do lekarza?
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 10 Lut, 2010   

Witam. Wizyta u lekarza raczej nie zaszkodzi (nie wiem czemu wszyscy się tak tego boją), ale w Twoim przypadku raczej nie jest konieczna. Co do jąder to chyba zawsze jedno jest wyżej od drugiego, więc nie masz co się martwić. Tutaj natomiast:

rootkit napisał/a:
Podczas masturbacji na krótko przed wzwodem

chyba miałeś na myśli "na krótko przed wytryskiem", to po pierwsze. Po drugie czy aby na pewno tylko przed wytryskiem? Czy może po prostu w czasie wzwodu? Jeżeli tak, to również nie masz się czym martwić. Dosyć powszechne jest, że penis w czasie erekcji odchyla się lekko w jedną bądź drugą stronę. Lekkie skrzywienia penisa także są normą i w niczym nie przeszkadzają.


Pozdrawiam!
 
 
rootkit 

Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: opolskie
Wysłany: Sro 10 Lut, 2010   

Racja, przejęzyczenie. I przed wytryskiem, i w czasie wzwodu. Czyli nie mam się czym martwić?
 
 
penis.com.pl
bathmate
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 10 Lut, 2010   

No nie masz się czym martwić. A już na pewno nie "problemami", o które tu pytałeś :)
 
 
rootkit 

Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: opolskie
Wysłany: Sro 10 Lut, 2010   

Moje szczęście:) Dzięki wielkie za info:)
 
 
Sie ma 

Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   Sie ma!

Hej!
Miałem lekko zakrzywionego w lewo, bo lewe jądro leży troche nizej niz prawe. I jedno i drugie nie jest defektem. Taka jest anatomia. Są też skrzywienia w prawo a część z nas ma proste. Jeśli masz skrzywionego w lewo to polecam chowanie do prawej nogawki. Pomaga! Po paru tygodniach widać efekt.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group