Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Obrzezanie na wlasne zyczenie
Autor Wiadomość
edgarthorus 

Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   Obrzezanie na wlasne zyczenie

Witam. Chcialbym usunac napletekz penisa tak o z zachcianki. Czytalem o wielu zaletach tego zabiegu i zaczynam o nim powaznie myslec. Wiem, ze jesli chce to zrobic z zachcianki to bede musial zaplacic i to pewnie slono. Czy orientuje sie ktos w jakim przedziale cenowym dokonuje sie tego zabiegu? Czy w woj kuj-pom da sie tego dokonac?

Planuje udac sie do urologa i popytac ale narazie nie mam czasu to pytam was. Pozdrawiam
 
 
Boski89 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 166
Skąd: Londyn
Wysłany: Pon 10 Maj, 2010   

Ja także myślę o obrzezaniu i to na całkiem poważnie. Macie jakieś fotki obrzezanych penisów, w rozmiarze ok. 18-19cm?
  
 
 
Luks 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

A mnie zastanawia taki fakt . Mianowicie jak sobie zsunałęm napletek na 4 godziny i tak chodziłem , normalnie funkcjonowałem ale zauważyłem że powierzchnia zołądzia była wysuszona i taka nieapetyczna :) . Jak człowiek sie obrzeza to czy póżniej utrzymuje jakoś nawilżenie tej części penisa ? bo taką funkcje ma napletek czy ona jakos twardnieje , rogowacieje ?
Bo to że penis fajnie wygląda bez napleta to oczywiste , ale to nie najważniejsze
 
 
 
penis.com.pl
masturbator
rapids33 

Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 8
Skąd: polska
Wysłany: Sro 07 Lip, 2010   

czy można na własne życzenie zrobic zabieg obrzezania przez NFZ? dziś byłem u lekarza rodzinnego ale w moim przypadku było za krótkie więdzidełko i problem z napletkiem tzn często jest czerwony, szczypie (czasami nawet opuchnięty) a stulejki nie ma. na poczatku myslałem ze wyciecie wiedzidełka rozprostuje fałdkę za główką ale moim zdaniem ogólnie skóry jest za dużo i często jest podrażniona. nie mówiłem lakarzowi ze chce sie obrzezac tylko mówiłem o krótkim więdzidełku i podrażnionym napletku ale (ona) nie wiedziala co napisac w skierowaniu, nawet wyjeła książkę i cos szukała. cały czas mówiła ze tu jest wszystko w porządku a na koniec napisała ze jest problem z obrzękiem napletka ze znakiem zapytania a pod spodem: że tak twierdzi pacjent.

teraz pytania przed wizytą urologa. czy na skierowaniu musi być napisane stulejka? czy po rozmowie z urologiem można wymusić zabieg obrzezania?
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 07 Lip, 2010   

przez NFZ nie bardzo. A znam kilka przypadków w których osoby miały naprawdę zaawansowaną stulejkę na 100% kwalifikującą się do refundacji NFZ i decydowały się na wykonanie zabiegu prywatnie.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
rapids33 

Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 8
Skąd: polska
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

pytałem o wizyte na fundusz do urologa to terminy były wrzesień lub pażdziernik. a potem jeszcze ewentualnie zabieg czyli pół roku trzeba by czekać? a prywatnie na wizyte umówiono mnie w poniedziałek. gdzie tu sprawiedliwość?
 
 
Luks 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Czw 08 Lip, 2010   

To nie wiesz że Pieniądz czyni cuda ? :)
A sprawiedliwość to tylko taki wyraz w słowniku , nie mający swojego zastosowania w praktyce
 
 
 
lestru 

Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

pozdrawiam !!!
_________________
albot
  
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

Wy macie problemy :) Jeden jęczy że chce odzyskać napletek, ba nawet chce się sądzić ze szpitalem o zwrot napletka a drugi se go odcina :) Umówcie się na przeszczep, jednemu obetną, drugiemu przyszyją.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
rapids33 

Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 8
Skąd: polska
Wysłany: Sro 14 Lip, 2010   

hahaha. ja sie umowilem na usuwanie więdzidełka bo mam za krótkie. pytalem sie urologa czy tej skóry napletka nie jest za dużo a on powiedział ze nie i nie ma potrzeby obrzezania. mialem do wyboru zabieg prywatnie za 2 tyg lub na fundusz we wrzesniu. chyba kazdy wie co wybralem. wole poczekać i zaoszczędzic 500zł. ale urolog pierwsza klasa, chyba czytał mi w myślach bo nie musialem zadawac dużo pytań :)
 
 
lestru 

Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 14 Lip, 2010   

witaj, za malo towaru?
_________________
albot
  
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 14 Lip, 2010   

no ja bym go jebnął za teksty typu "za mało towaru"
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group