Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z kolegą z klasy
Autor Wiadomość
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

nigdy nie mów nigdy, więc z tym uafaniem uważaj a co zrobisz to twoja sprawa i twoje zycie
_________________
aaa68
 
 
Wasil22 

Wiek: 37
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 33
Skąd: wawy
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

To zrób mu loda i będzie po problemie...
 
 
Lodzik000 

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Lbl
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

No to spróbuj. Gdy będziesz tam zapytaj się go o to. Jeśli wtedy było ci przyjemnie i nic nie reagowałeś, teraz też może być dobrze.
 
 
penis.com.pl
andropenis
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

tylko to może rzytować na dalsze współzycie w przyszłości
_________________
aaa68
 
 
Lodzik000 

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Lbl
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

Nikt nie mówi że od razu współżycie. Sam chciałbym tak spróbować. Jeśli dobrze do tego podejdą, będzie to tylko epizod.
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

Jeśłi będziesz miał podczas tego wszystkiego chwile wątpliwości to lepiej je rozwiej ;)
_________________
TereFere.
 
 
 
mariano19 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: wroclaw
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

No i stało się. Poszedłem do niego no i on bardzo tego chciał (tzn. zrobić mi loda). Nie wiem jak to się stało ale pozwoliłem mu na to i zabrał się za mojego kutaska! Sytuacja się powtórzyła, podnieciłem się znowu bardzo i spusciłem się mu prosto do buzi. Zapytał mnie czy ja bym nie chciał mu zrobić tego samego?! Powiedziałem, że się zastanowie! Ale sam nie wiem co mam zrobić! Czy mam się zgodzić??? Nawet jak się zgodze to nie wiem jak bym miał to zrobić, nigdy nikomu nie robiłem loda, jak mam to zrobić żeby mu też było tak samo dobrze jak mi!!! A jak mu nie będzie dobrze??? Może tak się stać, że go nie zadowole i co wtedy???
 
 
Wasil22 

Wiek: 37
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 33
Skąd: wawy
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

jakiś dziecioak moim zdaniem robi sobie jaja.... żałosne

[ Dodano: Czw 14 Sty, 2010 ]
jakiś dzieciak moim zdaniem robi sobie jaja.... żałosne
 
 
mariano19 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: wroclaw
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

Ale co masz na mysli Wasil22??
 
 
Ken1985 

Wiek: 38
Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: MORZE
Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

ja mam podobno sytuacje ale jestem bi
zadowolisz go napewno jak cos pisz do mnie ...
nie jestem gejem mam dziewczyna i przyjaciela ktory tez ma dziewczyne
ale nasze dziewczyny nie robia nam loda ....
bo niechca ...
i jakos trzeba sobie radzic ...


mariano19 napisał/a:
No i stało się. Poszedłem do niego no i on bardzo tego chciał (tzn. zrobić mi loda). Nie wiem jak to się stało ale pozwoliłem mu na to i zabrał się za mojego kutaska! Sytuacja się powtórzyła, podnieciłem się znowu bardzo i spusciłem się mu prosto do buzi. Zapytał mnie czy ja bym nie chciał mu zrobić tego samego?! Powiedziałem, że się zastanowie! Ale sam nie wiem co mam zrobić! Czy mam się zgodzić??? Nawet jak się zgodze to nie wiem jak bym miał to zrobić, nigdy nikomu nie robiłem loda, jak mam to zrobić żeby mu też było tak samo dobrze jak mi!!! A jak mu nie będzie dobrze??? Może tak się stać, że go nie zadowole i co wtedy???
 
 
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

mariano19 napisał/a:
No i stało się. Poszedłem do niego no i on bardzo tego chciał (tzn. zrobić mi loda). Nie wiem jak to się stało ale pozwoliłem mu na to i zabrał się za mojego kutaska! Sytuacja się powtórzyła, podnieciłem się znowu bardzo i spusciłem się mu prosto do buzi. Zapytał mnie czy ja bym nie chciał mu zrobić tego samego?! Powiedziałem, że się zastanowie! Ale sam nie wiem co mam zrobić! Czy mam się zgodzić??? Nawet jak się zgodze to nie wiem jak bym miał to zrobić, nigdy nikomu nie robiłem loda, jak mam to zrobić żeby mu też było tak samo dobrze jak mi!!! A jak mu nie będzie dobrze??? Może tak się stać, że go nie zadowole i co wtedy???



*Facepalm*.
Nie martw się na razie tym, czy jego zadowolisz czy nie.
Jeżeli było Ci dobrze, będziesz chciał to powtórzyć to to po prostu zrobisz.
Czasami nie wierzę, że Ty masz 19 lat.

[ Dodano: Pią 15 Sty, 2010 ]
(..) powtórzyć, to po prostu to zrobisz.
 
 
ametyst451 


Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 16
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

wydaje mi się, że kolega czeka na społeczne przyzwolenie i poparcie tego co robi. Pewnie chciałbyś usłyszeć jednoznaczną odpowiedź, np.: tak koniecznie idź i to zrób. Niestety albo na szczęście każdy kieruje własnym życiem jak chce i jak uważa że jest dobrze. Niech i tym razem tak będzie. :wink:
 
 
 
Lodzik000 

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Lbl
Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

Sprawa się powtórzyła, on zrobił ci loda i było dobrze. Jaki masz problem abyś ty mu zrobił? Jeśli chcesz mu sprawić przyjemność to mu zrób loda, i nie będzie problemu czy będzie mu dobrze, czy nie, bo jak mogłoby mu być źle?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

ametyst451 napisał/a:
wydaje mi się, że kolega czeka na społeczne przyzwolenie i poparcie tego co robi. Pewnie chciałbyś usłyszeć jednoznaczną odpowiedź, np.: tak koniecznie idź i to zrób. Niestety albo na szczęście każdy kieruje własnym życiem jak chce i jak uważa że jest dobrze. Niech i tym razem tak będzie. :wink:


No dokładnie.
Kieruj się swoim myśleniem, sercem (?) :)
 
 
mariano19 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: wroclaw
Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

Lodzik000 ale co masz na mysli, że sam bys chciał tak spróbować??? Co konkretnie bys chciał, żeby Ci obciągnął czy Ty jemu, czy może cos więcej? Ja nigdy nie miałem takich doswiadczeń i się troche boje. Nie wiem po prostu co z tego wyjdzie! Mam podobne doswiadczenia co Ken1985, tzn., nie mam obecnie dziewczyny ale miałem i ona nie chciała mi robić loda. Twierdziła, że ją to obrzydza, że sperma i owłosiony penis to w ogóle cos obrzydliwego. Ja nie ukrywam zawsze chciałem spróbować seksu oralnego ale z dziewczyną. No niestety wyszło inaczej stało to się z kolegą. No nie wiem jak to powiedzieć ale nie doznałem nigdy takiego uczucia, tzn, bardzo było to przyjemne, po prostu podobało mi się! Czy mam zrobić tak samo jak Ken1985, mieć dziewczynę i kolegę dla przyjemnosci? Wydaje mi się to trochę nieuczciwe wobec niego! Co mam mu powiedzieć, że jest mi przyjemnie jak mi robi loda i to wszystko?! A może nim kierują jakies większe uczucia i co wtedy? Rozmawiałem z nim i powiedział, że nie jest gejem ale jaka jest prawda..., kto to może wiedzieć. Może wstydził się mi przyznać?! Masakra sam już nie wiem...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group