Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z kolegą z klasy
Autor Wiadomość
mariano19 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: wroclaw
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010   Problem z kolegą z klasy

Mam problem z kolegą z klasy! Proszę o pomoc! Może opowiem od początku. Jstem w ostatniej klasie LO. W październiku pojechalismy na wycieczkę w góry. Mój kolega z klasy wziął sobie pokój ze mną. I tu zaczuna się historia! Kiedy kładlismy się spać (nie powiem wypilismy trochę piw wczesniej) on rozebrał sie się do goła i tak paradował po pokoju bez niczego w mojej obecnosci. Tak nawiasem mówiąc nie mam nic przeciw temu! Ale sytuacja rozwinęła się później. Kiedy spałem on przyszedł do mojego łóżka. No i nie wiem jak mam to powiedzieć... wszedł pod kołdrę i wyciągnął mojego ptaszka z bokserek. Jaszcze wtedy spałem. Zaczął się nim bawić i brać do ust (wtedy się obudziłem). Nie wiedziałem co mam zrobić i niestety ale nic nie zrobiłem! Podniecił mnie tak, że mój ptak stał na bacznisć. Lizał mi jądra, sciągał napletek i lizał całego penisa. Brał go do ust aż po samą nasadę. Nie powiem ale mnie to bardzo podniecało (a zaznacze, że nie jestem gejem co prawda nie mam obecnie dziewczyny ale on miał) Podnieciłem się strasznie!!! No i stało się, nie wytrzymałem, podniecenie moje osiągnęło szczyt! Tak się podnieciłem, że spusciłem mu się prosto do buzi! Mało tego mój wytrysk był tak intensywny a on wszystko połknął! Sperma wyciekała cały czas z mojego penisa a on ją lizał i połykał. Ja nie odezwałem się ani słowem. Jak skończył to wstał z mojego łóżka ja by nic się nie stało i poszedł do swojego. Na drugi dzień udawał, że nic się nie stało chociaż widział,że ja wiem o co chodzi. Więc postanowiłem go zapytać co to miało znaczyć wczorajszej nocy. Odpowiedział mi, że chciał tylko zobaczyć jak to jest z chłopakiem. Zapytałem wtedy co z jego dziewczyną, a on odparł, że o niczym się nie dowie. No ale problem się powtórzył. Ostatno zerwał z dziewczyną (nawiasem mówiąc fajna laska i nie wiem jak mógł to zrobić bo wszyscy w klasie mu jej zazdroscili) i zaproponował mi że by chciał powtórzyć to co było w górach! Ja w tej sytuacji nie wiem jak mam się zachować. Odpowiedziałem mu, że się zastanowie. Ale tak na prawdę nie wiem co mam mysleć? Czy on jest gejem? A co ze mną? Jak ja mam go traktować? Jak mam się zachować? Co robić??? Pomóżcie!!!
 
 
johan79 

Wiek: 44
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010   

No kurcze chłopie nieciekawa sytuacja!! Sam się zastanawiam co bym zrobił?? Pamietaj tylko że on w podbramkowej sytuacji wszystkiego się wyprze a ty zostaniesz na lodzie, myśle że jakoś polubownie powinieneś to zakończyć!! Myśle że w przyszłości może się to obrócic przeciwko Tobie!! Przecież będziesz miał dziwczyne, żone itp, a zmory z przeszłości mogą się zemścic,dzis o tym nie myślisz ale za pare lat .....Pozdrawiam!!
 
 
mariano19 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: wroclaw
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

Tak! wszystko by było dobrze ale on cały czas mi proponuje spotkanie u niego w domu! I wiem co ma na mysli! Chce doprowadzić do tego co było w górach. A ja nie wiem co mam robić??? Czy mu odmówić? Czy się zgodzić? Nie wiem co on zrobi ja dojdzie do spotkania! Co mam robić poradzcie???
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

Kolega widocznie lubi też chłopców, nie podoba mi się tylko jego natręctwo co do Ciebie. Jeżeli widzi, że nie za bardzo chcesz powinien odpuścić.
A co masz robić ? Nie ma reguły, rób jak uważasz. Jak tego chcesz, droga wolna. Jeśli nie to mu po prostu odmów.
Gorzej, jeżeli chce tą całą sytuacje obrócić przeciwko Tobie.
Kurde, ciężko. Jak bliskimi kolegami jesteście? Pytam, czy długo się znacie, przyjaźnicie się etc.
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
Lodzik000 

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Lbl
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

Jeśli ty nie masz nic przeciwko to możesz spróbować, tylko warto się zastanowić jakie będą tego późniejsze skutki. Warto zapytać kolegę czy jest tego pewien. I tak jak mój poprzednik napisał. Długo się znacie?
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

Wg. prawa to co on zrobił było gwałtem.
To wszystko zależy od Ciebie, czy ty tego chcesz ale wtedy trzeba by się zastanowić nad swoją orientacją bo musisz też wziąć pod uwagę że on prawdopodobnie będzie chciał to potem jeszcze powtarzać.
Bo wiesz, bycie bi jeszcze nie jest aż takie tragiczne... :)
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

Nie przesadzajmy z tym gwałtem bo skoro pozwolił do końca zadziałać to znaczy ze nie było to wbrew jego woli :P

Moim zdnaiem pogadaj z nim, ale zapytaj sie go oto o co pytasz nas, czyli czy jest gejem, i czeog od ciebie wymaga.
Wazne bys ty też odwpiedział sobi ejakiej jestęs orientacji, jeśłi gejem - to moim zdaniem nie ma co kruszyc kopi i przyjac zaproszenie ;) jeśłi jestes hetero to zwyczajnie odmów ponieważ po tamtym incydencie długo dochdoziłes psychicznie do siebie i nie chcesz znowu łapac tego doła. To powinno dośc solidnie odstraszyc. Bliskośckolegów nie manic do rzeczy, incydent był zdarzył sie nie musi siepowtarzać. Jest jeszcze opcja ze jesteś bi, ale wtedy to rób co chcesz, byle byo fajnie a kolega sie od ciebie nie uzaleznił.
_________________
TereFere.
 
 
 
mariano19 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: wroclaw
Wysłany: Sro 13 Sty, 2010   

Raulus i Lodzik000 jesli chodzi o to jakimi jestesmy kolegami to znamy się od dziecka. Chodzilismy razem do podstawówki i do gimnazjum teraz chodzimy do liceum. Jest moim bardzo dobrym kolegą! Mieszkamy koło siebie i często się widujemy (poza szkołą)!!! Co do tego gwałtu to nie do końca tak jest bo jednak jak bym chciał to bym wstał i powiedział,żeby tego nie robił a ja nic nie zrobiłem! Nawet mi się to podobało! Nigdy wczesniej nie miałem takich doswiadczeń seksualnych. Nie miałem też stycznosci z gejami! Ale nie wiem jak mam z nim postępować??? On miał dziewczynę i to naprawdę fajną laskę. Zerwał z nią i nie wiem czy ja nie byłem tego powodem! Nie wiem co mam robić??? On cały czas chce się ze mną spotkać w jego domu. Co jak dojdzie do czegos więcej???
 
 
Lodzik000 

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Lbl
Wysłany: Sro 13 Sty, 2010   

Najlepiej to porozmawiaj z nim, czy na pewno tego chce. Jak dojdziesz do wniosku, że taka mała przygoda nie zmieni się w coś większego to warto spróbować, a zawsze można przerwać. Rozmawiał z tobą jeszcze kolega? Mówił coś? Może jest znudzony, i chciał czegoś nowego doświadczyć, ale z tą akcją co opisałeś to było niezłe :P
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 13 Sty, 2010   

ale to chyba od ciebie zależy czy dojdzie do czegoś więcej
_________________
aaa68
 
 
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Sro 13 Sty, 2010   

No to jak znacie się dobrze etc, to wątpie aby chciał Cie zrobić w konia i powiedzmy nagadać znajomym co to Ty nie robisz, i jaki jesteś.
Tak jak tutaj poprzednik mówi, może chciał spróbować czegoś nowego.
Zresztą, to że miał dziewczynę i była to rzeczywiście fajna laska - niczego nie zmienia. Są homoseksualiści, którzy zmagają się ze swoją orientacją i mają dziewczyny, chociaż tak naprawdę ich nie kochają. Może tak było w tym przypadku?
Tak, wszystko zależy od Ciebie czy tego po prostu chcesz.
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
mariano19 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: wroclaw
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

Poszedłem za waszą radą i porozmawiałem dzisiaj z nim w szkole. Zapytałem go o co tak naprawdę mu chodzi. Powiedział mi, że tylko chciał spróbować jak to jest z chłopakiem. Powiedział, że mu się bardzo to podobało i chciałby to koniecznie powtórzyć. Ja nie wiem co mam w tym przypadku zrobić bo nie ukrywam ale mi też było dobrze. Troche się wstydzę tego, ale co mam zrobić??? Głupia sytuacja wyszła z tego! Pytałem go czy on jest gejem to mi powiedział, że nie, że tylko chciał zobaczyć jak to jest. Wiem też, że on o tym nikomu nie powie. Ufam mu i on mi też ufa. Tylko co dalej??? A jak ktos się dowie w szkole? Nie wiem czy mam przystać na jego propozycję?! Chciałbym spróbować czegos więcej (chociaż nie jestem gejem) ale ciekawosć bierze górę... Co robić???
 
 
ametyst451 


Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 16
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

może obydwaj jesteście Bi a może z powodu ciekawości chcecie zobaczyć jak to jest, 100% hetero też tak czasami próbują z facetami tylko się nie przyznają.Może zgodnie z zasadą lepiej zgrzeszyć pokutować niż nie zgrzeszyć a żałować warto spróbować. Może wszystko się skończy po tym razie i wróci do normy. W końcu w każdej chwili można powiedzieć nie. Jak by mnie coś tak gnębiło to pewnie bym spróbował raz tak dla zaspokojenia ciekawości. Jeśli się martwisz ze przez to staniesz się gejem to nie masz o co. A co do wyjścia wszystkiego na jaw chyba żaden z was nie będzie tego ogłaszał publicznie, więc czym się martwić.
Jednak wszystko zależy od Ciebie co zrobisz, jak się będziesz czuł gdy to zrobisz a jak gdy nie. :wink:
 
 
 
penis.com.pl
bathmate
Lodzik000 

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Lbl
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

Jak znacie się długo, ufasz mu to dla mnie on nawet nie myśli żeby to komuś powiedzieć. A skoro to tylko dlatego że jest ciekaw jak jest z kimś innym to czemu nie, szczególnie że tobie się to nawet podobało.
 
 
mariano19 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: wroclaw
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

Sytuacja się trochę rozwinęła. Wybieram się dzisiaj do niego wieczorkiem. Idę co prawda po książkę ale nie wiem jak sytuacja się rozwinie! Jesli jednak cos zaproponuje to co mam zrobić??? Odmówić??? A może się zgodzić??? Chciałbym spróbować jak to jest ale troche się boje! Sam już nie wiem co mam robić! Wiem na pewno, że on nikomu nie powie tego, ufam mu!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group