Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penilarge
Autor Wiadomość
witia 

Wiek: 35
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Sro 30 Sty, 2013   

Po trzech miesiącach stosowania wiem, że to nie działa.
Stosowałem przez 3 miesiące po dwie tabletki na dzień dobry.
Efekt był tylko taki, że po dwóch miesiącach miałem poranne wzwody i w zwisie był dłuższy o jakieś dwa centymetry. Niestety w erekcji nic nie przybyło. Po trzech miesiącach żadnej poprawy - sex jaki był taki jest , członek nic nie urósł. Na domiar złego po zaprzestaniu kuracji skończyły się wzwody i w zwisie zrobił się jeszcze mniejszy.No i jak mam być zadowolony????????
 
 
caro81 

Wiek: 42
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 2
Skąd: poznań
Wysłany: Pon 25 Mar, 2013   

witia napisał/a:
Po trzech miesiącach stosowania wiem, że to nie działa.
Stosowałem przez 3 miesiące po dwie tabletki na dzień dobry.
Efekt był tylko taki, że po dwóch miesiącach miałem poranne wzwody i w zwisie był dłuższy o jakieś dwa centymetry. Niestety w erekcji nic nie przybyło. Po trzech miesiącach żadnej poprawy - sex jaki był taki jest , członek nic nie urósł. Na domiar złego po zaprzestaniu kuracji skończyły się wzwody i w zwisie zrobił się jeszcze mniejszy.No i jak mam być zadowolony????????


Witam. Jak czytam te wypociny debili co twierdzą że po dwóch miechach urósł 3cm to żal wchodzić na te forum..sprawdziłem bo kuracja trzy miesięczna około 500 pln to ch.j nie pieniądze wiedziałem że będzie lipa, ale teraz mogę się wypowiedziec..po trzech miesiącach systematycznego branie dwóch tabletek Penilarge efektów 0 mm. Normalne że posty piszą ludzie czerpiący korzyści ze sprzedaży..chciałem powiększyć z dwa centy i wyłożyłbym z dziesięć koła bo mam taki kaprys wymiary 13x13 cm..ale chyba sie nie da tabletki to gówno na 100%..na innych forach nie da się pisać negatywnych postów na temat Penilarge bo są usuwane...daje do myślenie...Pozdrawiam naiwnych
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 04 Kwi, 2013   

gieras, a masz jakieś dowody na działanie tego preparatu? np. zdjęcia i pomiar sprzed i po kuracji?
wybacz ale link do sklepu w Twojej stopce nie dodaje temu postowi wiarygodności :wink:
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Jaskóla86 

Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 6
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 27 Maj, 2013   

Zaczynam wątpić w dzialanie tego specyfiku. Biorę 2,5 miesiąca przeszlo bardzo regularnie, stosuje też krem i co?? i nic 0 efektów...Trzeba się zabrać za Jelq..
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

qwe32, a możesz przedstawić wyniki jakie uzyskałeś po zastosowaniu tej kuracji? najlepiej zdjęcia przed i po kuracji :wink:
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
janstando 

Wiek: 37
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 19
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

mi jakoś udało się powiększyć penilarge i co ja mam się z wami kłócić , mozliwe że to zależy od organizmu na jednych działa na innych nie, nie ma co się kłócić w tej kwestii . A ze zdjęciem przed i po to głupi pomysł wielkość penisa zależy również od erekcji jak się ma twardą i mocną to jest większy niż na flaku...
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

janstando napisał/a:
A ze zdjęciem przed i po to głupi pomysł
ale i tak lepszy niż po prostu uwierzyć na słowo. zawsze można dokonać pomiaru w stanie maksymalnego wzwodu bądź wykonać serię pomiarów przed kuracją i po kuracji i zaangażować statystykę matematyczną :wink: wtedy wyniki na pewno będą miarodajne
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

qwe32, gubisz się w zeznaniach. Musisz się bardziej starać, bo w tej chwili nawet co bardziej rozgarnięte dziecko wyśmieje twoje posty.
 
 
arrek99
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Paź, 2013   

Bardzo ciekawie na ten temat na swoim blogu się wypowiadała nawet ta znana aktorka - niesamowita kobieta !
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 17 Kwi, 2014   

A moim zdaniem działa. Sam przetestowałem już bardzo wiele różnych środków i dopiero PeniLarge dawał radę. Niestety większość środków to totalna ściema,
Szczerze na początku nie byłem zachwycony efektami jednak już po miesiącu stosowania zauwazyłem pewne powiększenie a po ponad 3 penis zwiększył sie o ponad 4 cm co widać na pierwszy rzut oka !
 
 
fialo94 

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: krk
Wysłany: Wto 13 Maj, 2014   

Odkopię troszkę ten temat ale jestem poprostu ciekaw czy warto pompować kasę w te tabletki. Wiadomo jak to jest z nimi jest wiele opinii że żadne tabletki nie powiększa penisa jednak jest wiele pozytywnych o penilarge również na stronie naszego forum sa polecane ale tu mysle ze w gre wchodzi kasa od producentow za artykuł. Czy może wypowiedzieć się ktoś kto zażywał jakoś w ostatnim czasie te tabletki i czy są one warte uwagi ?
Czy może lepiej zainwestować kasę w pompke?
 
 
Anonim1993 

Dołączył: 14 Cze 2014
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014   

Sądzę, że bez konkretnych i systematycznych ćwiczeń, odpowiedniej diety samo wpieprzanie suplementów nic nie da. Co najwyżej będziecie mieli lepsze erekcje, czy większe libido. Polecam poczytać nieco o składzie tych tabletek i kupić sobie suplementy osobno. Polecam buzdyganek naziemny, l argininę, żeń szeń czy korzeń maca (najlepiej jednak poczytać o tym na początku). Pozdrawiam

edit:

I nie sugerujcie się opiniami wychwalającymi dany produkt, wiadomo, że forum jest na płatnym serwie, a pieniądze nie spadają z nieba, więc te pochlebne opinie są pewno sponsorowane, miejcie oczy szeroko otwarte :wink:
 
 
hiena888 

Wiek: 40
Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 09 Lip, 2014   

marcinekk napisał/a:
hej, jedno opakowanie możesz sobie kupić na próbę, przeważnie po 3 tygodniach zażywania penilarge są widoczne pierwsze efekty a jedno opakowanie wystarcza na miesiąc, cała kuracja powinna trwać około 3 miesiące więc najlepiej kupić zestaw 2 opakowania + 3 jest gratis. Pozdro


W sklepie internetowym http://intymnosc.pl/ znalazłem fajny zestaw 4 opakowania Penilarge + 3 gratis. W sumie 7 opakowań PENILARGE - 180tab GRATIS. Co myślisz o takim zestawie? To około półrocznej kuracji będzie? mam zamiar powiększyć penisa ale waham się który zestaw zamówić. Proszę o podpowiedzi.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

hiena888 napisał/a:
W sklepie internetowym http://intymnosc.pl/ znalazłem fajny zestaw 4 opakowania Penilarge + 3 gratis. W sumie 7 opakowań PENILARGE - 180tab GRATIS. Co myślisz o takim zestawie? To około półrocznej kuracji będzie? mam zamiar powiększyć penisa ale waham się który zestaw zamówić. Proszę o podpowiedzi.


Ej super ten zestaw! chciałem kupić ten 2 +1 ale cenowo lepiej wychodzi jak się kupi 4 opakowania + 3 gratis Penilarge! dziękuję za Twojego posta! Trzeba tylko zamówić i zacząć suplementację!:) czy kurier dowozi paczki w weekend? jak nie to trzeba będzie poczekać po sobocie oraz niedzieli:) nie mogę się doczekać!:)
 
 
bajer7171 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: krk
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Serio polecacie ten cały Penilarge? ile najlepiej przyjmować taką suplementację? ile wy braliście te tabletki? i jakie uzyskaliście efekty. Piszcie ile miesięcy ile centymetrów:) jestem bardzo ciekaw jak coś to piszcie proszę! zastanawiam się jakie suplementy sobie zamówić. i Chyba skusze się na Penilarge. Lepiej kupować z http://intymnosc.pl/ czy http://penilarge.pl/?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group