Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penilarge
Autor Wiadomość
mrfifi 

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: UK
Wysłany: Czw 07 Sty, 2010   Penilarge

Witam wszystkich ;) Zastanawiam sie nad zakupem tabletek na powiekszenie czlonka o nazwie :Penilarge lecz nie wiem czy sa one skuteczne w swoim dzialaniu ? Czy ktos z was uzywal tego badz innego produktu o podobnych dzialaniach. Prosze o opinie lub porady. Z gory dziekuje i pozdrawiam ;)
 
 
 
michal666 

Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Krk
Wysłany: Czw 14 Paź, 2010   

Kupiłem i wypróbowałem juz kilka specyfików. Większość z nich nie działała, natomiast Penilarge był jednym z wyjątków. Całkiem nieżle sę wchłania, dobrze przyswajalny w dodatku pozbawioany jakiejś tam chemii, raczej tylko naqturalne skladniki. oprocz powiekszenia, jeszcze erekcja megamocna i ogolnie spoko efekty. innych preparatow raczej nei polecam, chyba, ze to zalezy od organizmu...
 
 
szycha98 

Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: wies
Wysłany: Sob 16 Paź, 2010   

Witam czy efekt się utrzymuje po kuracji ?
 
 
 
penis.com.pl
andropenis
michal666 

Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Krk
Wysłany: Wto 23 Lis, 2010   

powtarzasz, bo co? korzystales z tego? a moze jednak to zalezy od organizmu? ja nie sadze, zebym sie sam oszukiwal co do rezultatow. moj najwyrazniej okazal sie podatny na te skladniki, a Twoj chyba nie...
 
 
kero 

Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: Lodź
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

to w koncu działa ten penilarge czy nie? :?
 
 
przemko110 

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 12
Skąd: Zielona Gora
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

Jest duzo o penilarge w internecie, cała strona o penilarge jest chocby tutaj:


http://www.penilarge.powiekszanie-penisa.net/
_________________
Powiekszanie penisa

Przedwczesna ejakulacja
 
 
Marat700 

Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   kto to robi?

dlaczego producent (podobno) Cobeco Pharma nie posiada tego produktu na swojej stronie w ofercie? To mnie bardziej zastanawia jeszcze zanim pomyśle, czy po tym rośnie....
 
 
marcinekk 


Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: olkusz
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

witam ja zażywam peni large od ponad miesiaca, jak narazie są drobne zmiany w wielkosci ale ciągle czekam wymarzone efekty :) pozdrawiam
 
 
meski25 

Wiek: 37
Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: katowice
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

czesc. Również zażywam panilarge, u mnie pierwsze efekty bylo widać po miesiącu, teraz juz biore prawie 3 miesiące, odrazu mówie że wymarzonych efektów nie ma i powiem tak po zażywaniu jakich kolwiek tabletek nie ma co liczyć na wymarzone efekty ponieważ uważam że nie da sie ich osiągnać w żaden sposób, ale z czystym sumieniem moge powiedzieć że tabletki penilarge mi pomogły jak bym miał w skali 1-10 okazać zadowolenia daje mocną 8 :) pozdrawiam i życze powodzenia. Rośnijcie ;-)
 
 
marcinekk 


Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: olkusz
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

a jaki przyrost odnotowałes??? mierzysz sobie...? bo jestem ciekaw czego sie spodziewac za miesiac.. bo teraz mijają 2 miesiace i srednio wydłuzyl mi sie o 3 cm , ale tak naprawde ciezko to zmiezyc u mnie bo czesto sie zmienia.
 
 
meski25 

Wiek: 37
Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: katowice
Wysłany: Czw 25 Sie, 2011   

Ja już zakończyłem swoją kurację penilargem, przyrost odnotowałem ok 4 cm mi to wystarcza w zupełności, troche było nerwów bo przez pierwszy miesiac obawiałem sie że na mnie nie zadzaiałaja. Ale naszczescie to juz za mna :) teraz jeszcze pompka doraźnie co jakiś czas i jestem heppy :) pozdrawiam
 
 
Timson 

Wiek: 32
Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 31 Sie, 2011   

Mam kilka pytań. Mam 20 lat i 15 cm penisa. Chciałbym się dowiedzieć czy jedno opakowanie tabletek penilarge starczy by go powiększyc? Czy musze kupić więcej?
 
 
marcinekk 


Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: olkusz
Wysłany: Czw 01 Wrz, 2011   

hej, jedno opakowanie możesz sobie kupić na próbę, przeważnie po 3 tygodniach zażywania penilarge są widoczne pierwsze efekty a jedno opakowanie wystarcza na miesiąc, cała kuracja powinna trwać około 3 miesiące więc najlepiej kupić zestaw 2 opakowania + 3 jest gratis. Pozdro
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Timson 

Wiek: 32
Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 01 Wrz, 2011   

A po tych 3 opakowaniach jakiego przyrostu mogę sie spodziewać? Czy nie ma żadnej zależności?
 
 
olaf00 

Wiek: 42
Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: wrocław
Wysłany: Sro 28 Wrz, 2011   

witam, po przeczytaniu waszych postów stwierdziłem że spróbuje, minęły 4 tyg i coś drgnęło ale naszczescie w dobrym kierunku jest taki jakby spuchnięty - nabrzmiały zobaczymy co bedzie dalej ale i tak juz jestem zadowolony dzięki wam! :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group