Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Do Specjalistów!Pomocy!
Autor Wiadomość
Załamany1990 

Wiek: 34
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Kr
Wysłany: Wto 05 Sty, 2010   Do Specjalistów!Pomocy!

Witajcie, mam 19(prawie 20) lat w wieku 17 lat bawilem sie sterydami po pewnym cyklu mimo poprawnego odblokowania zaczęły sie moje problemy niemogłem uzyskać wzwodu,endokrynolog powiedziała że z czasem sie unormuje.Przez te ponad 2lata miałem stałą partnerke ,zdarzało sie że było świetnie wielki i potężny wzwód a zdarzało sie że partnerka musiala zasuwać jak szalona żeby był chociaż 70% wzwodu.Próbowałem na własną ręke brać viagre itd.Na początku działała rewelacyjnie później coraz gorzej.Zdarzały mi sie kilkugodzinne nienaturalne wręcz wzwody i z tego co czytam mogły one uszkodzić penisa.Od momentu zaczęcia sie problemów niemiałem porannych erekcji zdarzyly sie dosłownie kilkanascie razy przez te lata i niemam ich do dzisiaj.Teraz czuje że jest jeszcze gorzej.Niemam partnerki,mam kandydatke która spadła mi z nieba.Jesli nie nabiore pewnosci to zostane sam ale mniejsza z tym.Wizyta u urologa byla tragiczna usg jąder wyszło ok.Urolog dał tabletki na uspokojenie niepytał o nic jest dla mnei totalnym 0.Zamieszczam wam ostatnio robione ponad 5miesiecy temu badania FSH 1.88 ... LH 5.27 Testosteron 515 i Kortyzol 24.Ci którzy sie znają może je jakoś zinterpretują.Przebadałem cukier cholesterol wątrobe jestem w100% zdrowy.Prosze was jeśli taki istnieje o namiar do lekarza w Krakowie który zajmie sie wszystkim czym trzeba i nie jest zacofany.Dziękuje z góry za jakąkolwiek pomoc.I jeśli nie w Krakowie to prosze nawet o najlepsza klinike w Polsce która sie z tym zajmuje.

[ Dodano: Czw 07 Sty, 2010 ]
Dziekuje za pomoc.Właśnie odmówiłem dziewczynie w której sie zakochałem przyjechania do niej na noc.Jak to tak będzie dalej wyglądało to sie zabije chyba..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group