Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Bardzo zwisająca moszna!
Autor Wiadomość
okoko1337 

Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: sfsfsfsfsf
Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   Bardzo zwisająca moszna!

Witam, mam 17 lat i problem. Czesto sie masturbuje, i robie to odkad pamietam...
Wyszedłem własnie z kąpieli i zobaczyłem (już wczesniej zauwazylem ale nei była to wielka zmiana), ze moja moszna strasznie zwisa.teraz siedząc na fotelu mogłbym ją zmiażdzyć udami, martwie sie co mi jest. Dodam, ze jestem bardzo szczupły i ważę ok. 55 kg na 175cm wzrostu
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Czw 10 Gru, 2009   

Gdy temp. jest niższa, moszna kurczy się, żeby jądra były bliżej ciała i tym samym były przez nie ogrzewane, gdy temp. otoczenia jest wyższa, moszna rozszerza się by schłodzić jądra czyli jakby Ci to powiedzieć. WSZYSTKO U CIEBIE JEST W PORZĄDKU!
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
okoko1337 

Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: sfsfsfsfsf
Wysłany: Pon 14 Gru, 2009   

bez kąpieli to samo
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
maciex23 

Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: w-w
Wysłany: Nie 27 Gru, 2009   

jeżeli martwi Cię stan moszny, jedyna rada. wizyta u urologa... w necie nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy jesteś prawidłowo zbudowany
może wyjaśnic to lekarz...plusem tego rozwiązania: w ciągu minuty lub dwóch dowiesz się co i jak :-) bo tyle średnio trwa badanie

minusem: będziesz musiał zdjąć gacie przed lekarzem. wybór należy do Ciebie.

ja kiedyś zdecydowałem się na wizytę i nie żałuję, badanie trwa chwilę: lekarz popatrzy, zbada jądra (obmaca każde jądro) i po wszystkim.
 
 
hallam 

Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 45
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie 27 Gru, 2009   

Według mnie nie masz się czym przejmować, ale jeśli tak bardzo Cię to martwi to także polecam wizytę u urologa.
 
 
okoko1337 

Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: sfsfsfsfsf
Wysłany: Nie 03 Sty, 2010   

Nad jądrami wyczuwam galaretowate "coś". Nie widać tego, jedynie jak dotknę to to czuć.
Nie wiem czy to normalne, poza tym moje jądra zdają się być (dziwnie?) miekkie
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

Może już sie przewrażliwiłeś i próbujesz znaleźć jakąś anomalię w budowie twojej moszny/jąder. Ale i może to być na prawdę jakiś stan chorobowy. Tak więc najlepiej jak masz jakiekolwiek wątpliwości, udaj się do lekarza, on sprawdzi co Ci jest, ew. zrobi odpowiednie badania i po bólu...
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
okoko1337 

Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: sfsfsfsfsf
Wysłany: Sro 06 Sty, 2010   

hmm.. Siedząc na krześle moja moszna zwisa pomiędzy nogami i prawie dotyka krzesła.
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Sro 06 Sty, 2010   

a jak teraz na dworze bywasz, na mrozie i trochę Ci krok ochłodzi, też tak zwisa?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
okoko1337 

Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: sfsfsfsfsf
Wysłany: Czw 07 Sty, 2010   

nie
 
 
satellite 

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 27
Skąd: nibylandia
Wysłany: Sro 26 Sty, 2011   

witam, ja też mam obwisłe jądra ale jestem troche starszy od Ciebie, i co doszedłeś co może być tego przyczyną?? też mnie to martwi qrde, bylem qrde ostatnio u urologa tylko że w innej sprawie i z tego stresu zapomniałem o to zapytać ;/
 
 
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

satellite, nie przejmuj się obwislymi jądrami , jakie mamy jadra , obwisle czy nie to jest cechą genetyczną i nie mamy na to wplywu tak jak nie masz wplywu na kolor oczu czy wlosów
 
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

ważne zeby pełniły swoja role, i działały tj trzeba
_________________
aaa68
 
 
penis.com.pl
masturbator
satellite 

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 27
Skąd: nibylandia
Wysłany: Pią 28 Sty, 2011   

dzieki panowie za pocieszenie ale mysle że coś nie jest tak, wieczorem nawet podczas wzwodu moszna się nie podciaga do góry tylko jądra swobodnie sobie zwisają co jest bardzo wqrwiające i aż wstyd się pannie pokazać ;/ zresztą kiedyś panna zwróciła na to uwagę ale ja to olałem bo wkońcu byłem w okresie dojrzewania więc myslałem że tak ma być.
 
 
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011   

satellite, jedynie co moge Tobie doradzić , to nosić raczej obcisle bokserki lub obcisle majtki wtedy worek mosznowy już się tak nie naciaga i moze to troszeczke pomoze.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group