Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     homo
Autor Wiadomość
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Wto 08 Gru, 2009   

bartoloo158 napisał/a:
homo już sobie wymyślili ludzie...


W jaki sposób sobie wymyślili? to wynalazek jakiś?

bartoloo158 napisał/a:
rozum po to aby żył zgodnie z Prawdą Bożą


Co jest prawda boza? wyjaśnij nam to, bo patrzysz z ramienia katolika a muzułmanie? zydzi? hindusi? Poza tym nie sadzisz ze nawet owe pismo święte to TWÓR człowieka taki jak Komputer czy bomba atomowa? przecież nie ma cudów ze samo sie napisało?

bartoloo158 napisał/a:
a od nośnie kropek..to się czepiasz...i to tak jakoś samo się robi..


Tak jako orientacja, ty jesteś zorientowany na kropkofilie

bartoloo158 napisał/a:
leczenia to da się całkowicie


Z religii tez.

bartoloo158 napisał/a:
gdzie tu mówić o szczęściu, które posiada facet w związku z facetem, bo oni na pewno nie są szczęśliwi


Skąd to wiesz? byleś z facetem? masz z tego powodu traumę? Czy facet z kobieta zawsze są szczęśliwi? to skąd rozwody?

bartoloo158 napisał/a:
człowiek szczęśliwy jest tylko w normalnym związku i z Bogiem


Niech bóg sie odpierdzieli ode mnie nie potrzebuję go, nigdy nie potrzebowałem. kiedys klęczałem przy łóżku mówiłem do niego swoje prośby i żale i co? z boku wygadało jakbym gadał do siebie. bóg nikogo nie słucha (jeśli istnieje) to są urojenia.

bartoloo158 napisał/a:
bez Boga nie ma prawdziwego szczęścia i radości


Popatrz a hindusów i muzułmanów jest wiecej niż chrześcijan razem wziętych - i co ty na to? oni sa nieszczęśliwi?
_________________
TereFere.
 
 
 
Krążek 

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 66
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Wto 08 Gru, 2009   

Troszeczkę zeszliście z tematu. Każdy ma swoje zdanie w tej dziedzinie i kropka. Dla mnie nie istnieją żadni bogowie, jezusy i inne wynalazki. Jestem szczęśliwy i tak będzie zawsze bo moje szczęście jest w pełni zależne ode mnie a nie od jakichś tam wyimaginowany bogów.
I kończmy z tym tematem, bo to jest bez sensu.
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 08 Gru, 2009   

uważam, że nie ma sensu dalsza polemika. bartoloo158 i tak zdyskredytuje najracjonalniejszy argument irracjonalnym wywodem z pisma czy innej wzmianki swojego kościoła.

uważam, że każdy ma prawo do swojej opinii, ale do momentu gdy nie krzywdzi tym innych. w tym przypadku sądzę, że ostatecznie może to doprowadzić do fanatyzmu i jakiejś krucjacie przeciwko homoseksualistom
 
 
penis.com.pl
masturbator
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

Chyba rzeczywiście nie ma co ciągnąć dalej tej konwersacji.
Kolega po prostu troszkę mnie zirytował.. ;) .
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

Jak znaczna wiekszosc userów, że też taka postawa nie jest leczona.
_________________
TereFere.
 
 
 
bartoloo158 

Wiek: 33
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 20
Skąd: Polska..;P
Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

Tak.Oczywiście zsyła ich na ziemie.Ale daje im rozum i wolną wolę, więc ludzie nie do końca potrafią dobrze z tego skorzystać.Ale z tymi małżeństwami to jest tak, że rozpadają się najczęściej te, w których od początku był grzech<współżycie przed ślubem>.A z tym szczęściem to żaden człowiek tak na prawdę nie jest szczęśliwy bez Boga.Bo bez Boga nie da się mieć prawdziwego szczęścia i oczywiście trzeba umieć rozróżniać szczęście od zwykłej chwilowej radości i Bóg tam to wszystko daje, tylko ludzie nie potrafią, nie chcą z tego korzystać.Nic innego jak ludzka głupota.Ale jak wiadomo są ludzie i ludziska.
 
 
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

XDDDDDD
Nic nie napiszę, bo mieliśmy skończyć tą konwersacje :D
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
bartoloo158 

Wiek: 33
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 20
Skąd: Polska..;P
Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

No i ja też już skończę.Nie chcę co niektórych bardziej pogrążać, bo i tak bym ich przegadał.I oczywiście kocurek ma rację z łatwością posługując się Pismem Świętym rozwiał bym Wasze wszystkie wątpliwości i naprostował na Drogę ku szczęściu, a jak wiadomo tą Drogą może być tylko i wyłącznie Bóg.I to by było na tyle, dzięki za fajna dyskusje.Miło się pisało.
 
 
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

Przegadałbyś nas?
Ciągle jedziesz tym samym, jaki to Bóg jest dobry, jaki to będę szczęśliwy żyjąć jego prawami etc?

Mógłbym rozwinąć, ale po co robić spam?
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
bartoloo158 

Wiek: 33
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 20
Skąd: Polska..;P
Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

aaaa...Ty Raulus masz dopiero 15 lat?jeśli tak to nie wiem co tutaj robisz, a po za tym młody jeszcze jesteś i takie rozterki są w tym wieku normalne....też to przechodziłem..kiedys gadałem takie głupoty jak Ty... :P
 
 
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

Ano mam.
Z tego co mi wiadomo, forum jest od 15 roku życia także chyba mam prawo tutaj się wypowiadać? ;)
Wątpie , abym zmienił zdanie aczkolwiek niczego z góry zakładać nie moge.
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
roni8888 

Dołączył: 05 Gru 2009
Posty: 26
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

Bartoloo rozumiem, że masz swoje poglądy i kierujesz sie w zyciu biblią, ale nie narzucaj tego innym. Kazdy z nas ma prawo do własnego zycia i do własnych poglądów. Mówisz "rozwiał bym Wasze wszystkie wątpliwości i naprostował na Drogę ku szczęściu, a jak wiadomo tą Drogą może być tylko i wyłącznie Bóg" może dla innych homoseksualizm jest tą droga do szczęścia?
 
 
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

roni8888, słusznie powiedziane.
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

bartoloo158 napisał/a:
.Ale z tymi małżeństwami to jest tak, że rozpadają się najczęściej te, w których od początku był grzech<współżycie przed ślubem>


I odwrotnie. Wiesz jak często właśnie małżeństwa rozpadają sie po ślubie z powodu BRAKu pożycia?
http://www.rozwod.pl/6-st...ystyka-rozwodow
Niezgodność charakteru to również niezgodność temperamentu a to się przekłada na sprawy łóżkowe.

bartoloo158 napisał/a:
A z tym szczęściem to żaden człowiek tak na prawdę nie jest szczęśliwy bez Boga


Bo co on daje? Złudna nadzieje ze jak klekniesz i pogadasz sam do siebie to nagle będzie ci lepiej? Psycholog też tak może zrobić.

bartoloo158 napisał/a:
Bóg tam to wszystko daje


Czyli co? KONKRETY!

bartoloo158 napisał/a:
z łatwością posługując się Pismem Świętym rozwiał bym Wasze wszystkie wątpliwości


Ja z tym samym pismem świętym by rozwiał twoja wiarę która jest w mnóstwie miejsc sprzeczna. Wiesz kim są ateiści? to ludzie którzy przeczytali i zrozumieli pismo święte. Zrozumieli ze ilosc błedów i LOGICZNYCH sprzeczności jest nie do przyjęcia przez człowieka rozumnego.

bartoloo158 napisał/a:
i naprostował na Drogę ku szczęściu


spadaj z ta płatną autostradą donikąd. już wole leśne dukty ale bezpłatne bo one wymagają myślenia.

bartoloo158 napisał/a:
Drogą może być tylko i wyłącznie Bóg


Załóżmy że jestem buddystą, nie mogę byc szczęśliwy?

bartoloo158 napisał/a:
.też to przechodziłem..kiedys gadałem takie głupoty jak Ty...

teraz gadasz większe.
roni8888, przebacz mu, bo nie wie, co czyni.
_________________
TereFere.
 
 
 
Luks 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Czw 10 Gru, 2009   

Nie rozumiem po co ciągnąć ten temat w nieskonczoność . Dla mnie ważne jest to z kim mi jest dobrze , przy kim czuje sie bezpiecznie i z kim chce spedzić reszte życia - a wiem że to jest mój Chłopak. Wiec ja wiem że jestem gejem i dobrze mi z tym , choć swiatu jaki mnie otacza pewnie już nie bardzo to sie podoba. Najważniejsze to moim zdaniem zapytać samego siebie co chce w zyciu , czy wystarczy mi moj Chłopak , czy chce mieć zonę , dzieci itd itd . Sprawa seksu też jest tutaj ważna i istotna ,

Tak nawiasem to strasznie mnie dobija fakt że ktos ukrywa fakt bycia gejem i wiąze sie z kobietą , mają razem dziecko a potem koleś sobie uswiadamia że jednak woli byc z mężczyznami
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group