Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     hydropomp bathmate
Autor Wiadomość
fialo94 

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: krk
Wysłany: Czw 29 Maj, 2014   

Posiada ktoś pompkę bathmate hydropump i mógłby napisać czym to się je ?
Nie znam biegle angielskiego i niektórych kluczowych słów translator mi nie przetłumaczy także prosiłbym o napisanie krok po kroku jak używać pompki posiadam model hydropump x30

Pomoże ktoś co robie nie tak ? Próbowałem dwukrotnie i pompka wogóle nie zasysa robiłem w ten sposób:

Wypełniam pompkę wodą i w pozycji close nakładam na sprzęt i zmieniam na pozycję środkową regulację na górze pompki i próbuje pompować jednak woda się wylewa a pompka ani trochę nie trzyma się pena,niby delikatna erekcje wywoluje ale to chyba nie o to chodzi

Prosze o pomoc kogos kto uzywal pompki bathmate.
 
 
Leo90 

Wiek: 32
Dołączyła: 13 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Paź, 2014   

Wy jesteście chyba nienormalni hahaha. Przewertujcie internet poszukajcie opini i opiero wtedy sie wypowiadajcie. piotruś12 rzeczywiscie urusł ? :lol:
Wstawiam wam linka o tym produkciku, warto poczytać ;)
 
 
6GhosT9 

Wiek: 38
Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

Bardzo dobry sprzęt. Polecam. Można powiedzieć, że to taki Apple wśród pompek. :D
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
salvos 

Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 13
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro 24 Lut, 2016   

Również polecam, bardzo dobrze się trzyma. Przed włożeniem radzę dobrze go nawilżyć, ja stosuję wazelinę. I nie stosujcie dłużej niż 20 min jednorazowo, bo będziecie mieli czarnego Penisa. Żona od razu czuję różnicę. Całą ją wypełniam. Pozdrawiam Pompowaczy. :)
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 01 Mar, 2016   

a jest roznica miedzy herculesem a sporo drozszym x30 hydromax?
 
 
Jarodnb 

Wiek: 36
Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Sie, 2017   

W cisnieniu pompka hercules 0.3bara a x30 ma 0.5

Ja pompuje z postawiona fajka juz miesiac, po sciagnieciu pompki zakladam pierscien erekcyjny by uwydatnic efekt i wtedy wskakuje na kobitke, efekt taki ze normalnie w grubosci 14,5 cm po pompowaniu 16,5 w dlugosci poki co raz zanotowalem skok z 17 naprawie 18.

Ps. Pompka bathmate raczej nie da na tyle efektow jak pompka z mozliwoscia kontroli cisnienia,
Co do powiekszania w/w efekt trwa z godzine poltorej
 
 
Pavalt 

Wiek: 26
Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 43
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Pią 22 Wrz, 2017   

Używałem pompki bathmate x20 przez około rok i żadnych efektów nie zauważyłem. Ciśnienie jakie się wytwarza podczas pompowania jest strasznie niskie porównywając do zwykłej pompki do penisa. Według mnie szkoda czasu i pieniędzy na pompki wodne, chyba że ktoś chce wydać prawie tysiaka na pompkę z regulacją ciśnienia wtedy to miałoby sens.
 
 
Feniks116 


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Gru, 2017   

DOBÓR ROZMIARU:
X20 - długość penisa poniżej 12,5 cm (wewnętrzna długość pompki 19,5 cm)
X30 - długość penisa 12,5 cm - 17,5 cm (wewnętrzna długość pompki 25 cm)
X40 - długość penisa 17,5 cm - 20,5 cm (wewnętrzna długość pompki 29 cm)
X50 - długość penisa 20,5 cm - 23 cm (wewnętrzna długość pompki 30,5 cm)
* długość penisa - aktualna długość penisa mierzona w stanie erekcji
 
 
Mawi 

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Łańcut
Wysłany: Sro 03 Sty, 2018   

Witam wszystkich jestem tu nowy.
wcześniej obserwowałem ten temat, ale teraz postanowiłem się zarejestrować i muc wziąć udział w dyskusji.
Ja używam pompki bathmate hydromax x30 extreme od miesiąca i muszę powiedzieć, że już widzę efekty. Żona również odczuwa różnicę lepiej ją wypełniam. Oczywiście stosowanie z głową, aby nie przedobrzyć bo można sobie zaszkodzić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group