Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     hydropomp bathmate
Autor Wiadomość
Piotr1983 

Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011   

Po na pompowaniu, owszem jest większy w stanie spoczynku, ale tak około 2 godzin. U mnie poszło w obwód, a w długości jak wspominałem. Teraz stosuję Jelq około 10 minut dziennie i później pompka na 20 minut. Zobaczymy za jakiś miesiąc.
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011   

..
  
 
 
piotrus12 

Wiek: 42
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011   

witam, Tomek100, po napompowaniu penis w stanie erekcji jest sporo większy, ja jak już zaczynam pompować to dochodzi do erekcji :-) efekt powiększenia utrzymuje się ok 2h na udany stosunek wystarcza, a czytałem że jeżeli będzie się używać regularnie kilka razy w tygdniu to efekt będzie na dłużej. pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011   

Dzięki za odpowiedz :)
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Mozecie powiedziec cos o efektach ubocznych ? Bo raczej wiecej jest + niz -
ale mieliscie rozstepy czy cos>?
Zastanawiam sie nad kupnem i chce sie dowiedziec co i jak
 
 
Piotr1983 

Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 12 Gru, 2011   

Rozstępów nie miałem, ale miałem popękane czerwone krwinki, jeśli zbyt długo stosuje się pompkę w ciągu dnia. Po paru dniach schodziły. Używałem pompki przed stosunkiem z tym, że penis nabierał masywności ( objętości ) ale tylko na około godzinę czasu. Ale u każdego działa inaczej.
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Wto 27 Gru, 2011   

Piotr.
Długo uzywałes pompki czy uzywasz dalej? Mozesz cos powiedziec o doswiadczeniach...
 
 
Piotr1983 

Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Używam jej od marca 2011r, zaraz będzie rok jak ją stosuje. Jak już wcześniej psiałem używałem jej z małymi przerwami około tygodniowymi (było około 4- 5 przerw). 3 do 4 dni w tygodniu po 20 minut. Przyznam że efektem byłem zaskoczony po pierwszym razie gdy był dość nabrzmiały :) . Efekt jest niewielki jak piszą w reklamach, bądź tacy co piszą że urósł im o 5 cm w 2 miesiące bo to bzdura. Mi po 10 miesiącach przybyło od 0,5 do 1cm w długości (zależy jak miarkę przyłożysz :lol: ) w obwodzie 1cm. Puki co używam dalej dopóki kompletnie nie rozszczelni mi się ta pompka, pierwsze objawy już widać.
 
 
kepke84 

Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: Wto 04 Wrz, 2012   Bathmate

Własnie zakupiłem pompke bathmate i zobacze co to warte :D
 
 
jac230 

Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 24 Paź, 2012   

24.10.2012 - Pierwszy dzień używania Bathmate Hercules:
Długość członka w wzwodzie: 13cm (Po mega napompowaniu w próżni zobaczyłem 14,5 :shock: ale to pewnie przez to że część gumy "wbiła" się głębiej w ciało)
Pompowanie trwało około 10minut. Przez pierwszą godzinę penis nabrzmiały, później wrócił do swoich malutkich rozmiarów.
Trzeba uważać by podczas zakładania nie przygnieść jąder bo przy mocnym pompowaniu boli jak cholera i urządzenie traci szczelność podczas ruchu.
Spróbuje systematycznie aktualizować moje doświadczenia z Herkulesikiem :)
 
 
spiderrr 

Wiek: 41
Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 50
Skąd: olsztyn
Wysłany: Czw 03 Sty, 2013   

poszlo cos komu po bathmate??
_________________
spiderrr
 
 
jeyjey 

Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: ojjjjj daleko
Wysłany: Wto 11 Cze, 2013   

Sorry za odświeżenie tematu, ale... Dzisiaj zakupiłem sobie właśnie bathmate Hercules. Nasuwają mi się kilka pytań co do tego. Jest to moja pierwsza pompka.
Stosował ktoś to tak jak zaleca producent? z ręką na sercu codziennie ? po te 15/20 min?
jakie są konkretne rezultaty przy stosowaniu?
Ostatnie. Czy wy też macie tak, ze co jakis czas musicie "dopompować" cisnienie?

[ Dodano: Czw 20 Cze, 2013 ]
No i tak . Używam kilka dni. Oczywiście o efektach nie będę mówił bo ich nie ma:) za wcześnie.
Dwa małe spostrzeżenia :
1. Lepiej się "trzyma" kiedy mały jest ogolony.
2. Z wodą czy na sucho? Z Wodą! stanowczo z wodą.
 
 
pawlak85 

Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: sts
Wysłany: Czw 14 Lis, 2013   

ją używam dwa miesiące codziennie po 20 min i efekt jest taki:
1. jest bardziej nabzmialy w wzwodzie to widać gołym okiem
2. jest"mocniejszy" lepiej się prezentuje
zauważyłem że lepiej jest nalac goracej wody i dopiero promować
myślę jeszcze nad jakimiś ćwiczeniami
 
 
penis.com.pl
masturbator
mark551 

Wiek: 51
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 4
Skąd: Warshawa
Wysłany: Sob 28 Gru, 2013   

Tabletki na powiększenie penisa - http://naturalxl.pl Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 2 cm większy.
  
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 29 Gru, 2013   

mark551 napisał/a:
Ekstender do powiększania penisa - http://pl.gneticsextender.com Używam podobnego sprzętu prawie 3 miesiące. Efekty są ok 3 cm przyrostu. To zupełnie normalne, że po pół godzinie trzba zrobić sobie 5-10 minut przerwy. W sumie to jak się zsumuje 8x 30 min to daje 4 godziny, wiec uzytkowanie nie jest takie proste i przyjemne. Dodam, ze na poczatku to po 20 minutach juz mnie bolalo, teraz moge ok 40 min w tym siedziec. Polecam ogolnie tego typu urzadzenia, ale przypominam, ze trzeba miec duzo cierpliwosci i wytrwalosci zeby osiagnac zamierzony efekt.



Daruj sobie ten post jest wycięty z innego forum czy strony pamiętam go: KOLEJNA REKLAMA KOLESIA CO TO SPRZEDAJE!!!. I poproszę zdjęcia z przed i po? aha nie ma Pan odwidzenia.

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group