Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     operacje Prof. Wojciecha Perdzyńskiego
Autor Wiadomość
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Sro 18 Lis, 2009   operacje Prof. Wojciecha Perdzyńskiego

Witam, czy slyszal ktos albo poddal sie operacji powiekszania penisa u Prof. Wojciecha Perdzyńskiego, podobno on sie tym zajmuje w polsce i jest to mozliwe ale zanim pojade do kliniki chcialbym sie dowiedziec czy ktos ma jakies informacje na temat tej operacji, wiem ze nie jest to podciecie sciegien itp tylko jest to zabieg elongacji pracia. Na czym to polega? jak wyglada penis po takiej operacji? ile mozna go wydluzyc?
 
 
Użytkownik

Dołączył: 10 Sie 2005
Posty: 4
Wysłany: Sro 18 Lis, 2009   

Prof. Perdzynski nie wykonuje tego zabiegu, wiem bo bylem, pytalem. Zapomnij.
Na stronie jest napisane ze taki zabieg jest przez niego wykonywany natomiast realia sa inne.
Dla prof. Perdzynskiego jesli masz penisa wiekszego niz 10cm w wzwodzie to powinienes byc 100% usatysfakcjonowany ze swojego rozmiaru, bo to wystarczy (wg niego).
Ale mozesz isc i samemu to uslyszec, zaplacisz za konsultacje :)
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Czw 19 Lis, 2009   

hehe wlasnie tak myslalem ze chodzi o to zeby zaplacic za konsultacje, bo probowalem uzyskac jakiekolwiek informacje od niego droga mailowa i za kazdym razem dostawalem odpowiedz ze jesli chce sie spotkac to mam sie umowic na konsultacje
 
 
penis.com.pl
masturbator
Użytkownik

Dołączył: 10 Sie 2005
Posty: 4
Wysłany: Czw 19 Lis, 2009   

Jesli chcesz zrobic taki zabieg to oczywiscie w USA tego pelno.
Co do Europy :

Niemcy- Dr Jethon -
http://www.the-european-i...?goto=text#text

Serbia- Dr Perovic-
www.savaperovic.com
Dr Perovic jest jednym z najbardziej znanych. Do Serbii przyjezdzaja m.in. lekarze z USA do niego, np. Dr. Reed z Miami (tez bardzo znany facet na anglojezycznych forach internetowych) i jesli mnie pamiec nie myli na swojej stronie Prof. Perdzynski tez ma zdjecie z Dr. Reed'em i Perovic'em z jakichs warsztatow z Serbii

[ Dodano: Czw 19 Lis, 2009 ]
lgood napisał/a:
hehe wlasnie tak myslalem ze chodzi o to zeby zaplacic za konsultacje, bo probowalem uzyskac jakiekolwiek informacje od niego droga mailowa i za kazdym razem dostawalem odpowiedz ze jesli chce sie spotkac to mam sie umowic na konsultacje


Konsultacje te nie naleza do najtanszych z tego co pamietam.
Prof. Perdzynski zmierzy penisa, popatrzy i stwierdzi ze wszystko ok, a o samej operacji nie ma nawet mowy zebys porozmawial, bo to jest poza tematem - o cenie sie tez nie dowiesz.
Nie bede krytykowal prof. Perdzynskiego za jego prace bo wydaje sie byc profesjonalny i jesli chodzi o stulejke itp bedzie pewnie ok, natomiast nie wiem po co na swojej stronie zamiescil informacje ze wykonuje takie operacje jak powiekszanie penisa u mezczyzn, skoro tego nie robi...obstawiam ze tak przy 7cm we wzwodzie moze by stwierdzil ze rzeczywiscie jest za maly, natomiast 9-10 w erekcji to dla niego jest 100% ok penis i nie ma mowy o operacji.
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009   

moj angielski jest bardzo slaby wiec moze podpowiesz mi mniej wiecej na czym takie operacje polegaja, jak to wyglada i jak ten zabiego sie wykonuje, oraz czy moze wiesz gdzie sa jakies zdjecia przed i po operacji bo chcialbym zobqczyc jaki efekt mozna uzyskac. A nie sa to zabiegi tego typu ze podcinaja sciegno i penis sie niby ma wydluzyc?? bo takim czym to nie bardzo jestem zainteresowany
 
 
Użytkownik

Dołączył: 10 Sie 2005
Posty: 4
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009   

Wszyscy znani doktorzy podcinaja te sciegna: Dr Reed, Alter, Rosenthal, Elist, Krakovsky, Guinta, Perovic etc.

Wizualnie twoj penis wyglada wtedy na dluzszy jesli chodzi o stan w spoczynku. Czego mozesz oczekiwac po takim zabiegu:

a)bedziesz musial nosic stretcher przez iles miesiecy, iles godzin dziennie w zaleznosci od lekarza albo jakies ciezarki - wszystko po to zeby twoje cialo nie zaleczylo sie w krotszym stanie niz przed zabiegiem.... mozesz oczekiwac rezultatow od 2,5-5 (okolo) cm w stanie spoczynku, jesli chodzi o erekcje - mozesz byc krotszy (jesli nie bedziesz sie stosowal do zalecen lekarza, nie noszenie stretchera etc) albo zyskac np 1cm. Nie brzmi to moze kolorowo ale nie czytalem o nikim kto by zyskal wiecej w stanie erekcji. Teraz tak- jesli masz nadmiar tkanki tluszczowej w okolicach penisa (latwo sprawdzic palcem, az dotkniesz kosci ktora jest nad) to samo odessanie tluszczu z tych okolic daje ci zysk o ta wlasnie ilosc tluszczu ktora tam byla (nie mam polskich znakow, sorry za pisownie) i w spoczynku i w erekcji.
W praktyce to wyglada tak: masz erekcje, zmierz sobie penisa w erekcji linijka - ta czesc ktora widzisz , a potem "wepchnij" ta linijke w warstwe tluszczu (jesli masz) i zobaczysz ile mozesz zyskac odsysajac tluszcz - albo poprostu go gubiac ;) "witaj brzusiu zegnaj siusiu" skads sie wzielo ;)

Istnieja zabiegi powiekszania penisa (a nie wspomniane przeciecie wieszadla), ale nie sa to procedury w celach kosmetycznych, bo niosa ze soba zbyt duze ryzyko, mozesz zostac impotentem, bo dr tnie nerwy na przyklad i niekoniecznie twoj penis bedzie sprawny potem. Takze opisalem wyzej to co jest dostepne w celach kosmetycznych.
Jak to wyglada "przed/po" mozesz zobaczyc:
http://www.drwhitehead.com/bnapicsLength.html

http://www.drgiunta.com/phalloplasty_gallery.html

Takze nie ma cudow, przynajmniej nie teraz. Radze sie poduczyc angielskiego, bo takie operacje sa wykonywane od lat w innych krajach i mozna sporo poczytac o wynikach od ludzi ktorzy przechodzili takie operacje :)

[ Dodano: Pią 20 Lis, 2009 ]
Co do zmiany kata erekcji po przecieciu tych wiazadel- lekarze ktorzy wykonuja te zabiegi tworza inny punkt zaczepienia dla penisa, wiec albo nie ma w ogole zmiany tego kata, albo jest ona bardzo mala. Technika idzie do przodu :) . To nie sa moje wymysly ale relacje ludzi ktorzy mieli ten zabieg wykonany. Bardziej ludzie narzekaja ze penis sie cofa w glab ciala po takim zabiegu i wlasnie po to uzywa sie stretchera/ ciezarkow zeby go wyciagnac bardziej :) .

[ Dodano: Pią 20 Lis, 2009 ]
Jesli chodzi o pogrubianie, masz kilka opcji:

-wstrzykniecie tluszczu- wielu lekarzy juz tego nie robi, bo tluszcz ulega absorbcji, a kiedy to sie dzieje to jest ona nierownomierna i zostaja ci "lumps" guzki na penisie i ksztalt moze ulec deformacji.... czyli zostajesz ze zdeformowanym penisem, ale przynajmniej to twoj tluszcz wiec organizm nie reaguje na niego zle

- kwas hialuronowy/macrolane- zwal jak zwal, zel; zaleta tego jest taka: to zabieg a nie operacja- jak ci sie nie podoba cos po takim zabiegu to idziesz do lekarza z powrotem, on robi ci zastrzyk z enzymem, ktory rozklada ten kwas i po 24h jestes z powrotem z normalnym penisem, takze relatywnie bezpieczne, jak masz nadmiar kasy to mozesz sie pobawic. Wada jest tego taka ze podobnie jak w przypadku tluszczu, ten kwas nie jest do niczego przytwierdzony, wiec znowu masz okazje do tego zeby sie przemieszczal i mozesz wyladowac z penisem w ksztalcie trojkata na przyklad bo ten kwas sie przemiesci do podstawy penisa w wiekszej czesci - ale zawsze mozesz isc do lekarza, dostaniesz zastrzyk i to jest usuniete, wiec nie ma duzego problemu (w przypadku tluszczu masz kolejna operacje zeby to usunac jesli wyladujesz z deformacja)

-alloderm/belladerm- belladerm to cos nowego ale na tej samej zasadzie co alloderm, ktore jest platami skory z nieboszczykow, specjalne oczyszczone itp itd, moge napisac wiecej o tym jakbys byl zainteresowany, ale przejde teraz dalej

-zastrzyki z silikonu- krotko, odradzam :)
- twoja wlasna skora pobrana np spod pupy albo spod brzucha bezposrednio
i potem zawijaja to na okolo penisa twojego (alloderm tak samo),

-"rusztowania" (scaffolds) z twoimi wlasnymi komorkami- to robia doktorzy z serbii
mozesz obejrzec tutaj np :


http://www.genitalsurgery...ile-enhancement

Nie slyszalem jednak o zadnej osobie ktora by byla w 100% zadowolona z wynikow pogrubiania. Duzo komplikacji po, wyniki mniejsze niz oczekiwane, np zysk 1cm w obwodzie tylko a cena np 5000 euro :) .

Mam nadzieje ze choc troche pomoglem ;)

[ Dodano: Pią 20 Lis, 2009 ]
Jesli jakies slowo przekrecilem to sorry ale nie znam wszystkich polskich odpowiednikow dla slow angielskich :)

[ Dodano: Pią 20 Lis, 2009 ]
- sa jeszcze silikonowe implanty dr Elist'a w USA,
masz tu dosyc obszerna galerie przed/po (trzeba kliknac na dane zdjecie i wtedy otwiera sie wiecej zdjec), niestety nie ma bezposredniego linka, wiec musisz sie troche obsluzyc swoim angielskim i wybrac "penile augmentation" z menu zeby zobaczyc wszystko:),


http://www.surgeon4men.com/gallery-p-gID.html
- wyniki sa tego calkiem ...duze.. bym powiedzial.....ale musisz wziac pod uwage ze to jest silikon w twoim czlonku, ja bym tego nie chcial osobiscie :)

Pzdr
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009   

dziekuje bardzo za udzielenie tylu przydatnych informacji, poniewaz sam bym tego nie odszukal :) :)

zmartwilo mnie to ze jedynym zabiegiem powiekszania jest wlasnie to przeciecie sciegien poniewaz nie daje ono zadowalajacego efektu a nawet moze pogorszyc sprawe, nie zalezy mi na powiekszeniu w spooczynku chociaz gdyby to sie stalo "przy okazji" to nie byloby zle.
Najbardziej zalezy mi na powiekszeniu w stanie erekcji a niestety przeciecie sciegien nie daje takiej mozliwosci a jesli juz to tak jak napisales max 1cm chcociaz przy moim szczesciu to raczej by jeszcze pogorszylo sprawe to by bylo -1 cm a to juz by byla dla mnie tragedia. nie pozosotaje mi nic innego jak czekac az cos sie zmieni, chcociaz chcialbym zeby stalo sie to jak najszybciej bo moja psychika jest na skraju wyczerpania, a moje zycie seksualne poprosttu nie istnieje, nie radze sobie z tym i popadam w coraz ciezsza depresje. Tak czy inaczej bardzo dziekuje za udzielenie informacji
 
 
małyperes 

Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 98
Skąd: lubuskie
Wysłany: Pon 23 Lis, 2009   

igood a ile masz?3cm?

Ja mam 11cm i w dodatku poruszam się na wózku, a mimo to mam piękną dziewczynę.
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 27 Lis, 2009   

no i co ze masz 11? ja tez mam piekna dziewczyne ale poprostu nie bawi i nie podoba mi sie wielkosc mojego penisa i chcialbym to zmienic dlatego szukam informacji
 
 
moderator_joker 


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 11
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 28 Lis, 2009   

Drodzy Panowie

Jeśli chodzi o zabieg wydłużania lub pogrubiania penisa, te zabiegi wykonują lekarze z którymi współpracujemyod kilku lat. Mamy kilkunastu pacjentów każdego miesiąca, którzy w naszej klinice wykonują te operacje. Najbliższy termin konsultacji w Warszawie 19 grudnia. W tym dniu wykonywany jest również zabieg pogrubiania na który można się umówić. Zostało 6 wolnych miejsc. Dodam jeszcze, że nasza klinika jako jedyna w Europie specjalizuje się w operacjach i zabiegach typowo na narządach płciowych.

Wystarczy poczytać trochę na stronie głównej www.penis.com.pl. Wszystkie informacje się tam znajdują.

Pozdawiam
Moderatorr
_________________
Nie dbam o to, co ludzie myślą, albo mówią o mnie, wiem kim jestem.

— Jonathan Davis
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Sob 28 Lis, 2009   

czy zabieg wydluzania polega na czyms innym niz przeciecie sciegna?? czy moze jest to cos o czym w tym temacie nikt nie wspomnial??
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro 23 Gru, 2009   

Cytat:
czy zabieg wydluzania polega na czyms innym niz przeciecie sciegna??


Owszem na przecięciu wiązadeł i wysunięcia niewielkiej części penisa co powoduje jego wydłużenie podczas wzwodu o 1-2 cm góra. W przypadku mikropenisów stosuje sie terapię hormonalną ale to do około 21 lat. Pożniej już sie niewiele zrobi.
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Sro 23 Gru, 2009   

tzn chodzilo mi o sciegna lub wiezadla, czy widziales ze ktos potwierdza to ze penis sie faktycznie powiekszyl podczas wzwodu czy tylko piszesz tak bo gdzies tak przeczytales powielana informacje??
 
 
penis.com.pl
viamax
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   

Cytat:
czy widziales ze ktos potwierdza to ze penis sie faktycznie powiekszyl podczas wzwodu czy tylko piszesz tak bo gdzies tak przeczytales powielana informacje??


Nie widzialem. Powielam informacje ale są one dosyć pożądnie zweryfikowane, bo czytałem to również na fachowych stronach kiedyś. [/u]
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

No wlasnie to co pisza kliniki i inne zrodla to jedno a to co pisze pacjenci ktorzy przechodzili takie operacje to drugie, owszem dzieki takiej operacji mozna powiekszyc penisa ale w spoczynku bo w wzwodzie w wiekszosci przypadkow o ktorych czytalem albo pozostaje bez zmian ale jest nawet odrobinke mniejszy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group