Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ojcowie, a masturbacja
Autor Wiadomość
potacie 

Wiek: 27
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 26
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon 19 Paź, 2009   Ojcowie, a masturbacja

Jak myślicie? Czy ojciec powinien mówić swojemu synowi co to jest masturbacja i nauczyczać go technik? Albo pokazywać ćwiczeń na rozciąganie penisa?

Mnie ojciec uczył metody Jelq :) I pokazywał mi też inne, ale ja lubię Jelqu.
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pon 19 Paź, 2009   

Powinien bo potem młodzi nie głupieją jak maja naście lat :)
_________________
TereFere.
 
 
 
Krążek 

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 66
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pon 19 Paź, 2009   

Powinniście się leczyć i rozciągać mózgi za pomocą Jelq. Co Wy tu wypisujecie?????????????????????????? Jakbym wiedział, który ojciec uczy takich rzeczy swojego syna bez zastanowienia powiadomiłbym organy ścigania.
 
 
penis.com.pl
andropenis
xselix 

Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 19 Paź, 2009   

mnie nie uczył :(
Krążek napisał/a:
Powinniście się leczyć i rozciągać mózgi za pomocą Jelq. Co Wy tu wypisujecie?????????????????????????? Jakbym wiedział, który ojciec uczy takich rzeczy swojego syna bez zastanowienia powiadomiłbym organy ścigania.

Krążku, wiele ojców uczy takich rzeczy swoich synów! Może oni uważają że jest to im potrzebne...?
 
 
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Pon 19 Paź, 2009   

A ja mam podzielone zdanie na ten temat.

Myślę, że ojcowie powinni, lub warto by było żeby zapoznali syna z masturbacją. Bynajmniej wytłumaczyli co to, na czym polega nie koniecznie pokazywali.

Jednak jakieś metody jelq, i inne rzeczy jakoś do mnie nie trafiają, ja osobiście nie chciałbym żeby ojciec pokazywał i uczył mnie takich rzeczy.
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 20 Paź, 2009   

szczerze to już lepiej żeby ojciec wyjaśnił, o co chodzi, niż żeby potem były problemy bo będzie chciał mieć większego penisa i sobie zacznie coś wstrzykiwać w niego.

ojciec powinien się w pewnym momencie po prostu zainteresować jakie zdanie o swoim penisie ma syn
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Wto 20 Paź, 2009   

kocurek napisał/a:


ojciec powinien się w pewnym momencie po prostu zainteresować jakie zdanie o swoim penisie ma syn

Bardzo słuszne stwierdzenie
 
 
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Wto 20 Paź, 2009   

XD.

[ Dodano: Wto 20 Paź, 2009 ]
Nie wiem dlaczego, ale wyczułem tu ironię?*
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
Anaksymenes 

Wiek: 33
Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 45
Skąd: Milet
Wysłany: Sro 21 Paź, 2009   

Ojciec powinien uczyć jak się NIE masturbować a nie jeszcze zachęcać :x
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro 21 Paź, 2009   

a czemu uczyć jak tego nie robić?
czy jest w tym coś złego?

swoją drogą nikt tu nie pisze, że ojcowie zachęcają do masturbacji - jedynie przedstawiają taką ewentualność. uważam, że lepiej, gdy syn się dowie tego od ojca, będzie umiał dzięki temu rozładować napięcie, a nie, że w wieku 16lat przyjdzie z koleżanką w 5 miesiącu bo nie umiał sobie poradzić ze sobą.
 
 
Krążek 

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 66
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Sro 21 Paź, 2009   

Ludzie :!: To jest fizjologiczna sprawa każdego człowieka. Będzie to chciał zrobić to zrobi a nie to nie. Nikt nikogo nie musi "uczyć" takich rzeczy. Opanujcie się, bo widzę, że niektórym nuda dobija to mózgu.
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 21 Paź, 2009   

ale lepiej zeby tego dzieci nie robiły bo jak zaczną to mogą q wto gówno wsiąknąć a porzucic jest to trudno
_________________
aaa68
 
 
Krążek 

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 66
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Sro 21 Paź, 2009   

aaa68 napisał/a:
ale lepiej zeby tego dzieci nie robiły bo jak zaczną to mogą q wto gówno wsiąknąć a porzucic jest to trudno


Gówno jak to już grubiańsko nazwałeś robi się w ubikacji.
A wracająć do tematu jeśli ktoś potrzebuje niech robi. Napewno mu nie zaszkodzi. Ale nie powinno się tego uczyć i o zgrozo pokazywać przez wychowawców!!!
 
 
penis.com.pl
bathmate
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 21 Paź, 2009   

chodziło mi o ten zgubny nałóg jak to nazwałem grubiańsko bo mósisz przyznac że to okropny nałóg i ze powinno sie raczej do tego nie namawiac ani nie uczyć niikogo tego bo wpływa to napóźniejsze współzycie
_________________
aaa68
 
 
Krążek 

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 66
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Sro 21 Paź, 2009   

Jaki nałóg?? O czym ty gadasz. Robiłem to wiele długich lat praktycznie 5 razy w tygodniu i teraz na życie sexualne nie narzekam ani trochę, więc nie wiem skąd wysnuwasz te teorie. Może ty jesteś jakis zakopleksiony na innym punkcie dlatego życie seksualne ci się nie układa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group