Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem z orientacją
Autor Wiadomość
kartonowo 

Wiek: 30
Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: z notebooka
Wysłany: Czw 01 Paź, 2009   problem z orientacją

Witam!
Mam 15 lat i problem z orientacją. Tzn sam nie wiem jakiej jestem orientacji. Strasznie podniecają mnie umięśnione ciała facetów, duże penisy, ale nie twarz i pośladki. Zawsze jak widzę na ulicy jakiegoś napakowanego gościa to się za nim oglądam. Jednak nie chcę bć gejem, gdyż wstydziłbym się tego przed rodziną, przyjaciółmi. Z resztą bardziej wolę towarzystwo dziewczyn, lecz one mnie tak nie podniecają. Gdzieś przeczytałem, ze w moim wieku tak się czasem dzieje. Myślicie, że tak już zostanie, czy można się jakoś tego pozbyć?? Bo samemu coś mi nie wychodzi.
 
 
Agares 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 318
Skąd: Internet
Wysłany: Czw 01 Paź, 2009   

Hm, tzw burza hormonów.
Sam takie coś miałem, może i miewam dalej, lecz ja pogodziłem się z tym, że jestem homoseksualistą. Zauważyłem, że dziewczyny w żadnym stopniu mnie nie pociągają, kończy się to na przyjaźni.

Mówisz , że nie chcesz.. tego się nie wybiera, ale tak jak mówie może to być burza hormonów, i po czasie, gdy znajdziesz dziewczyne etc to po prostu minie.
I tego Ci życze, nie martw się na zapas.

Pozdrawiam.
_________________
Tak, zmieniłem nick.
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pią 02 Paź, 2009   

kartonowo napisał/a:
Jednak nie chcę bć gejem,


CHCIEĆ, to sobie MOŻESZ! Zapamiętaj to sobie!
kartonowo napisał/a:
gdyż wstydziłbym się tego przed rodziną, przyjaciółmi.


A musisz im o tym mówić?

kartonowo napisał/a:
Z resztą bardziej wolę towarzystwo dziewczyn, lecz one mnie tak nie podniecają.


NO i w czym problem? Jesteś gejem tudzież Bi.

kartonowo napisał/a:
Myślicie, że tak już zostanie, czy można się jakoś tego pozbyć?? Bo samemu coś mi nie wychodzi.


Jak już raz złapawszy "fazę" na facetów to to nie zejdzie, nawet jak bedziesz miał dziewczynę dziecko to nie zniknie i będzie się nawracać prędzej czy później. Wiec albo sobie jasno postawisz zę jesteś bi i znajdziesz sobie kobietę która zrozumie twoje "skoki na boki" albo będziesz miał problemy natury psychicznej gdyż będziesz miał ochotę na faceta, nawet podczas kochania sie ze swoja partnerką.
Jest to normalne że ma sie odchyły homo, jednak wszystko zależy od ich siły stopnia realizacji i walki, im bardziej będziesz chciał sie twego pozbyć tym bardziej w ciebie będzie wrastać bo myśl cie opęta.
_________________
TereFere.
 
 
 
penis.com.pl
viamax
kartonowo 

Wiek: 30
Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: z notebooka
Wysłany: Pią 02 Paź, 2009   

dzięki wiam za odpowiedzi. Trochę mnie pocieszyliście :)
 
 
exhibi37 

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 35
Skąd: z Nienacka
Wysłany: Pią 02 Paź, 2009   

Shnitzel napisał/a:
sobie jasno postawisz zę jesteś bi i znajdziesz sobie kobietę która zrozumie twoje "skoki na boki" albo


..albo jeszcze lepiej: taką, która lubi seks z dwoma facetami na raz :D
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pią 02 Paź, 2009   

exhibi37 napisał/a:
taką, która lubi seks z dwoma facetami na raz


To sie szybko skończy ;)
_________________
TereFere.
 
 
 
Barque 

Wiek: 40
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 72
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 02 Paź, 2009   

czemu? :P
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pią 02 Paź, 2009   

Znasz jakiś długoletni związek trójkątny?
_________________
TereFere.
 
 
 
Barque 

Wiek: 40
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 72
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 02 Paź, 2009   

słyszałem o takich
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pią 02 Paź, 2009   

A ja słyszałem o swingersach :) ale nigdy nie widziałem, pewnie może i się da ale to wymaga specyficznych osób. Stawianie ich jako przykład gdziesą w przerażającej mniejszości to kiepski pomysł ;)
_________________
TereFere.
 
 
 
disassociative 

Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 8
Skąd: Olkusz
Wysłany: Pon 05 Paź, 2009   Re: problem z orientacją

kartonowo napisał/a:
Witam!
Mam 15 lat i problem z orientacją. Tzn sam nie wiem jakiej jestem orientacji. Strasznie podniecają mnie umięśnione ciała facetów, duże penisy, ale nie twarz i pośladki. Zawsze jak widzę na ulicy jakiegoś napakowanego gościa to się za nim oglądam. Jednak nie chcę bć gejem, gdyż wstydziłbym się tego przed rodziną, przyjaciółmi. Z resztą bardziej wolę towarzystwo dziewczyn, lecz one mnie tak nie podniecają. Gdzieś przeczytałem, ze w moim wieku tak się czasem dzieje. Myślicie, że tak już zostanie, czy można się jakoś tego pozbyć?? Bo samemu coś mi nie wychodzi.


Za bardzo się stresujesz. Moim zdaniem to normalne, mam tak samo, a mam 26 lat i poważny związek. Nie uważam się za bi czy geja, lecz podniecają mnie penisy :)
Ochłoń i daj czasowi czas. Nic Ci nie jest.
 
 
nonek 

Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 05 Paź, 2009   

Wlasnie, ja mam tak samo i uwazam, ze to wlasnie hormony i ciekawosc, a nie preferencja
_________________
Skype: nonek04137
 
 
snapee 

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 11 Paź, 2009   

wszystko zależy wg mnie od podejścia. Swojego czasu sam się interesowalem tylko penisami, gdyż uważalem iż mój jest za mały i szukałem w necie zdjęc, filmów tak by móc porównać. Przez to jednak mam teraz że patrze się zarówno na facetów jak i na kobiety. Patrzeć owszem, jednakże czy coś więcej? Odpowiedz sobie na pytanie czy pociąg i zainteresowanie psychiczne facetami mogłoby się przerodzić w pociąg fizyczny do facetów. Ja spróbowałem z facetem - masturbacja, oral - i wiem że nic więcej, nie umiałbym pocałowac faceta jak też uprawiac z nim sexu analnego. Kobiety mnie rajcują oczywiscie nie wszystkie, jednakze wiem ze to z nimi chce byc.
 
 
penis.com.pl
viamax
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Sob 17 Paź, 2009   

Przypominasz mi siebie samego - oszukiwałem siebie 17 lat, w końcu do mnie doszło, kim naprawdę jestem. Masz jeszcze czas, nie wiadomo, czy to tylko chwilowe upodobania, jeśli jesteś gejem - nie zmienisz tego, jeśli hetero - też nie ;] więc po prostu czekaj, aż minie Ci tzw. burza hormonów :)

Ja zaczekałem, i wiem, że jestem gejem :]
Pozdrawiam
 
 
hearnoyaoi 

Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 26 Paź, 2009   

Ja też jestem homoseksualistą, i uwierz mi, spotkają cię gorsze rzeczy w życiu niż bycie homoseksualistą, co wbrew pozorom, nie jest wcale takie złe :] Ja się dobrze z tym czuje, bo to moje życie, a nie mojej rodziny. Ogółem, nie możesz się tym przejmować. Po prostu się z tym pogódź.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group