Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Co robić?
Autor Wiadomość
Daniel Warsaw 

Wiek: 30
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   Co robić?

Siema wszystkim :D
Uważam że jest to zajebisty pomysł że stworzono takie forum, w którym można się otworzyć ze swoimi problemami dotyczącymi naszych 'królów' :P
A więc...
Pierwszą operację na spodziectwo miałem w wieku chyba 4,5 lat ?! Pamiętam, że byłem wtedy w przedszkolu... Od tego czasu miałem jeszcze jedną operację na spodziectwo w prywatnej klinice, w której moi starsi wybulili kupę cashu...
Jednak od tego czasu, rodzice wmawiali mi że miałem chore nerki, a operacja była właśnie z tego powodu... kompletnie nic nie wiedziałem o swojej chorobie, a byłem wtedy zbyt mały by wiedzieć co mi robią w szpitalu, eh :(
Kiedy zacząłem dorastać zacząłem się zastanawiać czemu jest inny, czemu odbiega od normy, zastanawialo mnie to że ujście cewki moczowej jest na brzusznej części prącia, czemu główka mojego penisa jest płaska, a pod nią tworzy się dziwna skóra której nie powinno być, wiecie, takie wybrzuszenie (?!). Jednak wszystko usprawiedliwiałem wtedy tym że jestem zbyt młody, i po prostu źle się rozwinął. Jednak teraz mam 16 lat, i jestem naprawdę zaniepokojony tym jak wygląda. Rok temu odkryłem co tak naprawde mi jest, wszystkie opisy pasują do mojej wrodzonej wady. Mój penis wygląda naprawdę obrzydliwie, wg mnie. Ma liczne blizny, ujście cewki jest bardzo szerokie i otwarte co mnie po prostu obrzydza... ma mnóstwo kosmetycznych wad. Ma ok. 10 cm..
Jestem jeszcze prawiczkiem choć wstępną inicjację z dziewczyną przeszedłem jakiś czas temu, pamiętam że mimo iż wytrysk był fantastico, to jednak czułem straszny ból, którego zazwyczaj nie czuje kiedy się sam masturbuje...
Mam bardzo duże powodzenie, oprócz tego zaczynam pracowac jako model, a nie chciałbym czuć żadnego wstydu w rozbieraniu się do naga przed zdjęciami itp. Chciałbym także normalnie żyć, robić to z dziewczyną z którą jestem, którą kocham, a nie mogę :(
Jak mam powiedzieć rodzicom co mi jest? Zbieram się do tego już od roku, ale boję się że przez swój ostry charakter i temperament bardzo się z nimi pokłócę i wygarnę im jak bardzo ich nienawidzę, bo nienawidzę i to jest prawda, nie czuje się winny, to oni są winni że nic mi nie powiedzieli ;/
Ludzie pomóżcie !!

PS. a jeśli już to gdzie to zrobić w szpitalu czy w klinice? I jakiej :P
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

Daniel Warsaw napisał/a:
wygarnę im jak bardzo ich nienawidzę, bo nienawidzę i to jest prawda, nie czuje się winny


Trochę przesadzasz wg mnie.


Daniel Warsaw napisał/a:
to oni są winni że nic mi nie powiedzieli ;/


A co by to zmieniło?
I tak na jakikolwiek zabieg musisz mieć zgodę rodziców póki nie skończysz 18 lat. Powiem Ci, że wina leży po Twojej stronie, że nie powiedziałeś im tego do razu jak zauważyłeś nieprawidłowość pierwszy raz.
_________________
PZDR BASF
 
 
Daniel Warsaw 

Wiek: 30
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

Cytat:
A co by to zmieniło?
I tak na jakikolwiek zabieg musisz mieć zgodę rodziców póki nie skończysz 18 lat. Powiem Ci, że wina leży po Twojej stronie, że nie powiedziałeś im tego do razu jak zauważyłeś nieprawidłowość pierwszy raz.


Gdyby okazali mi więcej zrozumienia, miłości i szacunku to napewno bym im powiedział. Nawet o zwykłym pryszczu bym im mówił, ale tutaj powód już istnieje głęboko w środku "czegoś".. zresztą nie chce mi się o tym mówić.
Wiem że wina jest po mojej stronie, ale dla mnie to jest trudne, wstydzę się o tym mówić... :roll:
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

Daniel Warsaw napisał/a:
Wiem że wina jest po mojej stronie, ale dla mnie to jest trudne, wstydzę się o tym mówić


Nie mów, że jesteś w sytuacji bez wyjścia.
Sprawa z mojego punktu widzenia wygląda prosto.
Gadasz z rodzicami i sprawa się wyjaśnia albo dusisz to dalej w sobie i nadal będziesz obwiniać rodziców.
Ty już jesteś stary chłop i ciężko aby rodzice zaglądali Ci do majtek...
Powiedz na czym świat stoi i idź do lekarza. On Twoje wątpliwości rozwieje.
Bez rozmowy nie ma nic. Takie życie. Zaczynasz wchodzić w dorosłe życie i jeszcze wiele takich trudnych sytuacji przed Tobą. Tak więc ćwicz za młodu ;)

Powodzenia życzę ;)
_________________
PZDR BASF
 
 
Daniel Warsaw 

Wiek: 30
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

A jak to nic nie pomoże, a jak mi nie pomogą... jak wyśmieją? :( :( :(
Takie operacje się udają? czy nie? i wogole gdzie ją zrobić? :|
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

Daniel Warsaw napisał/a:
A jak to nic nie pomoże, a jak mi nie pomogą... jak wyśmieją?


Póki nie spróbujesz to się na 100% nie dowiesz. Nie wiem kim Ty jesteś, jaki jesteś, jacy są Twoi rodzice. Reszta już się potoczy sama.
_________________
PZDR BASF
 
 
Znachorek 

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 59
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

Obwiniasz wszytskich do okola problemu nie rozwiaze nic ani nikt dopoki ty nie zrobisz 1 kroku.
 
 
Daniel Warsaw 

Wiek: 30
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 19 Lip, 2009   

Cytat:
Obwiniasz wszytskich do okola problemu nie rozwiaze nic ani nikt dopoki ty nie zrobisz 1 kroku.


Łatwo się wam mówi...
 
 
qwerty91k 

Wiek: 38
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 5
Skąd: Końskie
Wysłany: Nie 19 Lip, 2009   

Jeżeli chodzi o skuteczność operacji to bywa z tym różnie. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Ja sam miałem cztery a efekt no cóż ... średnio zadowalające.
Najważniejsze jednak żebyś jak najszybciej powiedział o tym rodzicom i udał się sam lub z nimi do jakiegoś specjalisty (tylko nie jakiegoś pseudo chirurga z najbliższej przychodni).
W Twoim przypadku wzrost penisa może być hamowany przez blizny o których wspominałeś. Jeżeli teraz udało by się coś na to poradzić to może jeszcze by zyskał na wymiarach.

Pozdrawiam.

I do dzieła ... nie masz na co czekać.
 
 
Boss 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 230
Skąd: net
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Daniel Warsaw, nie mam problemu takiego jak Ty ale chyba troche przesadzasz, tak jak to zauważyli poprzednicy. ;p

Wiem, że ludzie mają różny temperament i charakter ale chyba umiesz sie pohamowac prawda. ;p
Co do rozmowy z rodzicami to weź sie zachowaj jak 'chłop z jajami' i pogadaj z nimi. Jesli nie chcesz z matką to najpierw pogadaj z ojcem. On najprawdopodobniej tez miał jakieś kompleksy w związku z wyglądem swojego penisa tak jak my wszyscy. ;] On może wtedy porozmawia z Twoją matką na ten temat.

Trzymam za Ciebie kciuki. ;]
 
 
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Sro 22 Lip, 2009   

słuchaj Daniel Warsaw :!: Ja mam podobny problem mam torche dłuższego jakieś lekko ponad 11cm(w czasie wzwodu). I nie byłem z dziewczyną. A ty byłeś więc. W tej sytuacji nierozumiem czemu się stresujesz. Wiadomo ze nigdy nie bedzie normalny na wydłuzenie też za bardzo nie licz. Jeśli odczuwałeś ból idz do lekarza moze masz jakieś zapalenie cewki, albo ci mocz nie schodzi do końca. Ewentualnie jakieś podrażnienie. Byłeś z dziewczyną jeśli jej to nie przeszkadzało to myśle że powinieneś być zadowolony. Pozdro
 
 
Daniel Warsaw 

Wiek: 30
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   

Cytat:
słuchaj Daniel Warsaw Ja mam podobny problem mam torche dłuższego jakieś lekko ponad 11cm(w czasie wzwodu). I nie byłem z dziewczyną. A ty byłeś więc. W tej sytuacji nierozumiem czemu się stresujesz. Wiadomo ze nigdy nie bedzie normalny na wydłuzenie też za bardzo nie licz. Jeśli odczuwałeś ból idz do lekarza moze masz jakieś zapalenie cewki, albo ci mocz nie schodzi do końca. Ewentualnie jakieś podrażnienie. Byłeś z dziewczyną jeśli jej to nie przeszkadzało to myśle że powinieneś być zadowolony. Pozdro


Ale nie uprawiałem z nią seksu...
Nie chcę mi się tu rozpisywać co z nią robiłem, powiedzmy tak że ona mnie zadowoloła ale ani nie oralnie, ani nie analnie. Ja ją zadowolałem oralnie, można tak powiedzieć :)
Było ciemno, nic nie widziała, a po dotyku nic nie mogła wyczuć :)
Dodam że lekko wcięci byliśmy wtedy.. I wydaje mi się, że nawet go nie widziała..
Pogadam z rodzicami, ale czemu uważasz że nigdy nie będzie 'normalny'?
Operacja go nie zmieni?
Kurna zależy mi na tym, bo nie umiem tego zaakceptować, a zaczynam działać, chcę żeby wszystko było grejt.. :roll:
 
 
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009   

NIkt nie umie tego zaakceptować :| . Prawda jest taka że na wydłużenie nie masz zabardzo co liczyć. Kiedyś rozmawiałem z koleśiem przez gg który mi powiedział że miał chyba z 4 operacje i z 12cm zrobiło się 15cm. On pisał że miał torche jak by zgięty i mu go wyprostowali. Ale wiesz wiarygodność jego nie jest pewna. Umów się do lekarza. Masz już wybranego specjaliste bo mnie równierz interesował by ten temat. Pozdro
 
 
penis.com.pl
bathmate
Daniel Warsaw 

Wiek: 30
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 29 Lip, 2009   

Ale mnie długość szczerze mówiąc nie obchodzi, bo i mówię tu szczerze, nigdy się nad długością nie zastanawiałem... nigdy przez nią nie cierpiałem, ja ją akceptuje w 100%, chodzi tylko i wyłącznie o ten jebany wygląd. Chcę aby wyglądał tylko normalnie. Nie mam takich ambicji, że od operacji oczekuje że będzie wielki, gruby i długi jak murzyńskie pały, nic z tych rzeczy, tylko normalny wygląd i tyle. Resztę akceptuję. :) A jakich lekarzy mi radzicie, bo rozumiem że operacja w prywatnych klinikach czy szpitalach państwowych? I ile kosztują takie operacje, jeśli są w prywatnych.
 
 
qwerty91k 

Wiek: 38
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 5
Skąd: Końskie
Wysłany: Sro 29 Lip, 2009   

http://www.perdzynski.pl/ ... to tylko jedna z opcji. Ja bym radził odwiedzić przynajmniej kilku specjalistów. To oni powinni być lepiej zorientowani co można w Twoim przypadku zrobić ... jakie masz szanse na powodzenie takiej operacji itp itd.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group