Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problemy z libido po sterydach / testosteronum prolongatum/
Autor Wiadomość
Marcin2828 

Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: wroclaw
Wysłany: Nie 28 Cze, 2009   Problemy z libido po sterydach / testosteronum prolongatum/

Witam Wszystkich ,
i prosze o poradę . Mam teraz 35 lat . 10 lat temu gdy mialem 25 lat , wstrzyknąłem sobie 2 amp. Testosteronum Prolongatum w odstępie tygodnia . Odrazu zaobserwowałem spadek popędu plciowego . W ciągu 2 miesięcy przytylem 8 kg i temp. ciala skoczyla mi do 37,2 C . Przez następne 9 lat tluszcz utrzymywal mi sie stale w obrebie tylowia klatki piersiowej i twarzy , ale nie przybieralem juz na wadze , temp. byla stala 37,2 C . Popadlem jednak w ciezka depresje , zaobserwowalem rowniez , ze sperma wyglada jak woda jest przezroczysta , do tego brak popedu plciowego , sflaczale miesnie , brak sily , problemy z pamiecią , badalem testosteron i byl na dolnej granicy normy oraz stluszczona wątroba . Nie mialem pojecia o sterydach i nie stosowalem zadnego odblokowania . Jednak po 9 latach wszystko wrocilo samoistnie do normy na 2 miesiace , schudlem wtedy 8 kg , mialem poped plciowy na normalnym poziomie , spermam byla koloru bialego i mialem sily i ochote do zycia . Trawalo to 2 miesiace a potem rowniez samoistnie zniklo i znowu nastapil brak popedu plciowego , sperma byla jak woda i wrocila depresja i oslabienie , waga ciala jednak zostala niska nie przytylem powrotnie . Po 10 miesiacach od tamtego czasu zrobilem badania hormonow : testosteron lekko powyzej dolnej granicy normy czyli 4 / 2,8 - 15 / , prolaktyna po srodku normy czyli ok , LH po srodku normy , FSH po srodku normy , DHEAS w srodku normy , , zas SHBG poniżej dolnej normy , bliski prawie zeru / co znaczy ze nie ma w moim organizmie wolnego testosteronu poniewaz bylby on zwiazany tym bialkiem / .
z tego wszystkiego wynika ze mam zbyt malo testosteronu , moj organizm przestal go produkowac , ale jak widac jest zdolny do tego , gdyz wszystko wrocilo do normy 10 miesiecy temu i trwalo 2 miesiace . Mysle ze potrzebuje jakiegos bodzca , po ktorym produkcja naturalna testosteronu wroclaby do normy w moim organizmie . Moze ktos mi pomoze , a moze i wytlumaczy gdzie tkwi problem . Ja am podejrzewam , ze mam zbyt duza aromatyzacje androgenu do estrogenu , podwyzsaony poziom kortyzolu lub duzo aromatyzacje androgenu do estrogenu w jądrach .

Proszę o pomoc w rozwiazaniu jakze waznego dla mnie problemu .
Dziekuje z gory Wszystkim za pomoc
Marcin

[ Dodano: Nie 28 Cze, 2009 ]
dodam jeszcze , ze mam problemy ze stawami , ale brak popedu plciowego mnie dobija .
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie 28 Cze, 2009   

Cytat:
Witam Wszystkich ,
i prosze o poradę


No cóż Marcinie wątpię aby ktoś Ci tutaj pomógł. Musisz poprostu jak najszbyciej udać sie do lekarza( endokrynolog)yi opowiedzieć mu o swoich problemach. To jest jedyne rozwiązanie tego problemu.
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 29 Cze, 2009   

Szkwał napisał/a:
No cóż Marcinie wątpię aby ktoś Ci tutaj pomógł. Musisz poprostu jak najszbyciej udać sie do lekarza( endokrynolog)yi opowiedzieć mu o swoich problemach. To jest jedyne rozwiązanie tego problemu.


Święta racja, gdyż problem nie jest błahy.
_________________
PZDR BASF
 
 
penis.com.pl
andropenis
Marcin2828 

Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: wroclaw
Wysłany: Pon 29 Cze, 2009   

fajnie , tylko , ze bylem juz u stu endokrynologow wliczajac profesorow i kazdy powiedzial , ze jest wszystko ok , bo moje wyniki sa w normie . Dlatego zwrocilem sie o porade na tym forum . Do zednego endokrynologa juz nie pojde , bo sa to tylko naciagacze i nic pozatym .
Licze , ze ktos na tym forum mi pomoze , gdyz zastanawialem sie nad zazyciem Clomidu i PProvironu , moze to mi w jakis sposob pomoze . Chyba , ze ktos z Was poleci mi takiego endokrynologa co sie zna na tych problemach i nie jest naciagaczem .

Dzieki i pozdrawiam
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Sro 01 Lip, 2009   

Wiesz co ja sie zbytnio na takich tematach nie znam,ale polecam ci zebys kupil sobie ZMA i zazywal regularnie a jeszcze do tego wyciag z korzenia rzenzszenia wroci ci ochota do wszystkiego zobaczysz
 
 
Marcin2828 

Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: wroclaw
Wysłany: Sro 01 Lip, 2009   

zenszenia zazywalem , ale tylko chwilowo pomogl , co do zma to kupie i sprobuje , jesli mowisz , ze moze pomoc to czemu nie , przeciez to jest tylko suplement , wiec nie zaszkodzi . Dzieki .
 
 
kam1024 

Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 17
Skąd: NY
Wysłany: Pią 11 Gru, 2009   

...
  
 
 
Marcin2828 

Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: wroclaw
Wysłany: Sob 12 Gru, 2009   

nie nie bralem lekow psychptropowych i jadra sa normalnej wielkosci , psychicznie czuje sie tez ok .SHGB jest zerowe , to znaczy ze wszystki testosteron jaki mam w organizmie jest we krwi , poniewaz nie ma testosteronu zwiazanego bialkiem SHBG , gdyz tego bialka nie ma . To znaczy ze caly testosteron jaki mam w organizmie jest na granicy dolnej normy , wiec jest go za malo . Nie wiem jak sobie poradzic , by produkcja testosteronu powrocila do normy .
 
 
kam1024 

Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 17
Skąd: NY
Wysłany: Sro 23 Gru, 2009   

...
  
 
 
Marcin2828 

Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: wroclaw
Wysłany: Czw 24 Gru, 2009   

nie mialem testosteronum prolongatum prosto z apteki
 
 
kam1024 

Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 17
Skąd: NY
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

...
  
 
 
alan 

Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 111
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010   

Sądząc po objawach to możesz mieć boleriozę.
"problemy ze stawami, brak popedu plciowego , sflaczale miesnie , brak sily , problemy z pamiecią, 37,2 C, ciezka depresja"
Praktycznie książkowe objawy :roll:
 
 
cobros 

Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro 01 Lut, 2012   

jak kolega radzi sprawdz bolerioze.
Dobry pomysł jest z tym aby sprawdzic innego teścia i spróbowac go podnieśc u Ciebie. NIe beirz zadnej omy bo prolka i omka to długie estry, Zakup sobie flakon testosteronu propianat, jest to szybko działający, ale i szybko sie ulatnia z organizmu. Wbij na początek 50 mg co dwa dni, po klilku dniach tesć zacznie dzxiałas i libido powinno sie poprawić
 
 
penis.com.pl
viamax
oluś1 

Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 29 Mar, 2012   

Miałem ten sam problem ale na szczęście znalazłem cos na podniesienie libido o składzie ziołowym brałem rózne syfy wszystko działało nagle i jak tylko odstawiłem kłopoty wracały
teraz biorę supl tribestan i widze poprawę nie szybka ale stopniową. I o to mi chodziło zobaczymy jak dalej to będzie działało .
_________________
namiętność i pożądanie ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group