Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Powiekszanie penisa a wedzidełko
Autor Wiadomość
reign3 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: bytow
Wysłany: Wto 16 Cze, 2009   Powiekszanie penisa a wedzidełko

witam
zamierzam kupic pompke do penisa i zastanawiam sie jak jest z wedzidełkiem przy powiekszaniu penisa czy równiez sie wydłuzy? Czy jezeli penis powiekszy sie powiedzmy o 4cm w przedziale ok. 2 lat to co bedzie sie działo z wedzidełkiem. Miałem niedawno zabieg na krótkie wedzidełko i przyznam ze nic strasznego choc za 700zł wolałbym byc lepiej traktowany i nie mazy ni sie kolejny zabieg
z góry dzieki za jakies spostrzezenia i co o tym wedzidełku podczas powiekszania myslicie
pozdrawiam
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 16 Cze, 2009   

Po pierwsze nawet jakbyś pompował 10 lat to nigdy nie powiększy Ci się nawet o 1 cm.
Po drugie taką pompką to jedynie problemów możesz się nabawić takich jak np. żylaki.
Za pomocą pompki bardzo osłabiasz naczynia krwionośne, których jakby nie patrzeć w penisie jest bardzo dużo.
Po trzecie zainwestuj lepiej tę kasę w coś pożytecznego.
Wszystkie to pompki, kremy, tabletki na powiększanie nie mają Polskich atestów ani certyfikatów. Nie można ich kupić w ogólnej sprzedarzy. Mam tu na myśli apteki.
Oczywiście masz prawo mi nie wierzyć, bo jak wszystkim dobrze wiadomo na własnej skórze (na szczęście) nie próbowałem ale wierze opiniom lekarzy specjalistów. A jakby nie patrzeć oni jednak mają na ten temat pojęcie. Oczywiście pomijam tu cudowne zapenienia sprzedawców ów wynalazków.
Wybór należy do Ciebie.
_________________
PZDR BASF
 
 
reign3 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: bytow
Wysłany: Wto 16 Cze, 2009   

ok dzieki za opinie chociaz im wiecej o tym czytam tym bardziej zakrecony jestem a z tego co wyczytałem to jedni lekarze specjalisci twierdza ze to dobre a inni ze zle i znowu prawda lezy gdzies po srodku
a co do pompek to mój lekarz urolog powiedział ze nie jest to nic złego jednak nalezy przy tym uwazac i nie szalec za bardzo bo zeczywiscie przy wysokich cisnieniach moga byc problemy i naczynia krwionosne zeczywiscie mozna osłabic ale przy stosowaniu za wysokiego cisnienia
wiadomo ze zawsze znajda sie jacys sado macho co sie okaleczaja
i nadal nie wiem jak to jest z tym wedzidełkiem?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group