Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     nagie sytuacje
Autor Wiadomość
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Nie 05 Lip, 2015   

patrick69, fajnego masz ojca, wyrozumiały
 
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Nie 05 Lip, 2015   

al17 napisał/a:
ostatnio "nagą sytuację" miałem na basenie - pod prysznicem (ja i jeden koleś nago, reszta w kąpielówkach) i w szatni


Normalka i codzienność :roll:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

Ja jak byłam mała, to z koleżankami bawiłyśmy się w burdel albo inne tego typu, to też bywałyśmy czasem nago.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
MałyPotworek 


Wiek: 27
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 456
Skąd: Kuj-pom
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

onesa napisał/a:
Ja jak byłam mała, to z koleżankami bawiłyśmy się w burdel albo inne tego typu, to też bywałyśmy czasem nago.


Ale jak się bawi w burdel?
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 06 Lip, 2015   

onesa napisał/a:
Ja jak byłam mała, to z koleżankami bawiłyśmy się w burdel albo inne tego typu, to też bywałyśmy czasem nago.


Nieźle! W doktora się chętnie bawiłem, ale w burdel nie przyszło mi do głowy.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Lip, 2015   

MałyPotworek, Tak jak w domek, tylko zamiast gotowania się tańczy, rozbiera i udaje prostytutki :P
 
 
maxxyz19 

Wiek: 26
Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Gru, 2016   

Ostatnio byłem na męskim wyjeździe z moim ojcem i jego kolegą. Z rana poszedłem na hotelową siłownię. Było dość wcześnie więc ani w szatni ani na siłowni jeszcze nikogo nie było. Po skończonych ćwiczeniach poszedłem do szatni, rozebrałem się i bez owijania się ręcznikiem poszedłem pod prysznic. W trakcie kąpieli do szatni przyszedł ojciec z kolegą, którzy też postanowili poćwiczyć. Wchodzę do szatni z penisem na wierzchu a tam oni. Nie zakrywałem się, ojciec widział mnie nago niejednokrotnie ale jego kolega pierwszy raz, więc troche sie skrępowałem :roll:
 
 
OnanistaTarnow 

Wiek: 40
Dołączył: 22 Maj 2016
Posty: 19
Skąd: Tarnów
Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   

Mnie można zobaczyć zawsze w szatni na siłowni jak się przebieram do ćwiczeń. Zawsze przebieram też slipki i nigdy się nie zakrywam, jak to robię. Po prysznicu na siłowni też nie wycieram się za kotarką tylko bez skrępowania by inni widzieli pałę. Lubię też saune, tam zawsze nago, czasem zdarza mi się, że mam półwzwód, ale to też dla tego że jara mnie bardzo jak inni na mnie patrzą gdy jestem nago...
_________________
Onanista
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 24 Maj, 2017   

[edit]
  
 
 
OnanistaTarnow 

Wiek: 40
Dołączył: 22 Maj 2016
Posty: 19
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 25 Maj, 2017   

Viridis napisał/a:
OnanistaTarnow, nie wiem tylko czy w tym wątku chodziło o ekshibicjonizm, czy podejście do golizny w przestrzeni jako takiej ;-)
Ja na siłowni też się rozbieram, jednak jakoś nie mam ani jakiejś satysfakcji, ani z drugiej strony skrępowania... ;-)


No a mnie to i trochę podnieca, więc mam coś z ekshibicjonisty :-)
_________________
Onanista
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 25 Cze, 2017   

szatnia to szatnia, przebierasz się, rozbierasz idziesz nagi pod prysznic, myjesz się i wychodzisz. Normalne czynności...
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Nie 30 Lip, 2017   

zbychwawawa napisał/a:
szatnia to szatnia, przebierasz się, rozbierasz idziesz nagi pod prysznic, myjesz się i wychodzisz. Normalne czynności...


Wiesz co, nie wszyscy są tacy odważni ;P mówiąc serio, na prawdę z mojego doświadczenia wiem, że np. z szatniami w siłowniach bywa różnie. Na takich "prawdziwych", starszych obiektach nagość jest całkiem normalna - prysznice bez przegródek, wszyscy rozbierają się do naga, biorą ręcznik i idą się umyć. Natomiast na popularnych teraz "sieciówkach" większość się krępuje - większość w bokserkach idzie pod prysznic (typu box) i dodatkowo wychodzi już przebrana w nową bieliznę xD nie wiem - dla mnie to średnio wygodne, ale trzeba się dostosować do większości...
 
 
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 30 Lip, 2017   

sikor17, wcale nie musisz się dostosowywać. Może reszta myśli tak samo jak Ty i też nie chcą się wyłamywać :-)
Zacznij robić to co chcesz, może inni się przyłączą.
U mnie większość rozbiera się przed. Jak są tłumy, to czeka się przed boxami i nikogo to nie rusza. Kilka osób faktycznie się "chowa".
Niech każdy robi, to co chce.
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

Nunak napisał/a:
Niech każdy robi, to co chce.

Tylko żeby tego ludzie nie nadużywali :P
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 03 Sie, 2017   

[edit]
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group