Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     zagięcie prącia
Autor Wiadomość
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 12 Lis, 2006   odp

Powinieneś chyba wstawic fotke na wprost od boku słabo widać
 
 
krzysiosław

Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 19
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006   

No chłopaki pocieszyliscie mnie mnie mnie i to bardzo! Mój podczas wzwodu skierowany jest ku górze z jakieś 20-30 stopni i co prawda nie robiłem tego ale wydaje mi się że to nie przeszkadzało w uprawianiu sexu. Co o tym myślicie?
 
 
ZygZok

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 3
Wysłany: Wto 14 Lis, 2006   

@mister102

Ja też mam coś takiego jak na twoim zdjęciu moze nawet ciut bardziej skrzywiony :/ Próbowałes go już może w boju ?? można się normalnie ruchać czy niebardzo ?? pytanie do wszystkich w jakiej pozycji jest najlepiej z takim skrzywieniem w dół ??
 
 
penis.com.pl
masturbator
mister102

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 40
Wysłany: Sro 15 Lis, 2006   

W boju go jeszce nie prubowałem.Narazie tylko w oralu ale na poczatku mysle ze ona byla lekko zdzwiona i sobie pomyslała "ale dziwny co to wogóle jest pierwszy raz takiego widze" ale poszło normlanie.
 
 
ZygZok

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 3
Wysłany: Sro 15 Lis, 2006   

No dzieki troche mnie pocieszyłes :) ciekawe czy napisze ktoś jaka pozycja jest najlepsza do seksu z takim rodzajem skrzywienia bo moim zdaniem "na jeźdźca" czy inne fiki miki raczej odpadają jedynie klasyczna :/ mam to zamiar niedługo sprawdzić i mam nadzieje że wejdzie normalnie i nic ją nie będzie bolało...
 
 
PO

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 13
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

krzysiosław
No pewnie, że w seksie to nie przeszkadza.
_________________
Roger
 
 
PO

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 13
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

mister102

nie masz się czym martwić, takie skrzywienie to nic. kochanie sie z panną będzie fajne
_________________
Roger
 
 
PO

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 13
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

ZygZok

Spróbuj od tylca jest świetnie, i klasyczna.
_________________
Roger
 
 
savko

Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 3
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Sro 13 Gru, 2006   

kurcze jestem nowy i też mam coś w tym stylu że penis w stanie wzwodu jest skierowany do dołu a nie w góre. A do jakiego lekarz trzeba sie z tym udać?
 
 
savko

Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 3
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Sro 13 Gru, 2006   

ZygZog

Co do pozycji "na jeźdźca" to owszem da sie ale może być nie wygodnie. Przynajmniej mie nie było jak mnie "ujeżdrzała" :) . Trzeba uważać bo może zaboleć jek sie będzie to robic za szybko a przpadkiem wyskoczy :)
 
 
savko

Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 3
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Pią 15 Gru, 2006   

Do jakiego lekarza trzeba sie z tym udać? Chodzi mi o niewłaściwe zagięcie penisa w czasie wzwodu.
 
 
Gość

Wysłany: Pią 15 Gru, 2006   

Do urologa lub do chirurga urologa , a do prostowania takich wad służy urządzenie PM .
 
 
ola108

Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 2
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Witam,
zajrzałam na forum ponieważ mój chłopak ostatnio zapytał mnie czy uważam to za narmalne, czy mi nie przeszkadza, że jego penis jest zagięty w dół.
Zdziwiłam sie tym pytaniem, bo samej nie przyszo mi to do głowy, tym bardziej, że jesteśmy razem od pół roku i wszystko jest super. Ale on zdawał się być tym trochę zaniepokojony - cóż mi nie przeszkadza, ale nie wiedziałam "czy to jest normalne" więc postanowiłam sprawdzić.
Po lekturze waszego forum okazuje się że wielu mężczyzn jest tak zbudowanych i nie jest to nic nadzwyczajnego. W zamian za rozwianie naszych wątpliwości, chciałam powiedzieć tym z Was, którzy się martwią, że absolutnie nie przeszkadza to w żaden sposób w seksie.
W pierwszej chwili można się troszkę zdziwić, że wygląda nieco inaczej niż tzw. standart, ale w praktyce spisuje się świetnie. :D
Jedyną pozycją która nie jest w 100% wygodna ( ale w sumie jest ok.) to pozycja na jeźdzca, ale totalnie rekompensują to doznania jakie dają wszystkie pozycje kiedy partner jest z tyłu - przy prostym penisie nie jest aż tak fajnie. Więc głowy do góry, zupełnie nie macie się czym martwić.
Mam nadzieję że nie odbierzecie tego jako wtrącanie się w męskie sprawy i że może chcielibyście wiedzieć, jak to wygląda z punktu widzenia kobiety.
Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   odp

Bardzo dziękujemy :*
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Pią 05 Sty, 2007   

Dziekujemy oli108 :) No to lece wykrzywiać wacka :D hehe A co ze skrzywieniem w bok?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group