Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     zagięcie prącia
Autor Wiadomość
rasta00

Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 28
Wysłany: Czw 26 Sty, 2006   zagięcie prącia

siemka
czy sa jakies cwiczenia,ktore moga pomoc na zagiecie pracia ??, chodzi o to , ze jak penis jest w stanie wzwodu:D , to jest skierowany do dolu ;(;(.czy sa jakies metody oprocz operacji ??chcialbym, aby obylo sie bez niej:P.moze jakies leki moga pomoc, nie wiem....piszcie Wasze porady, jesli ktos ma ten sam problem to niech sie tez wypowie co on o tym sądzi;):)
 
 
Gość

Wysłany: Nie 05 Lut, 2006   Re: zagięcie prącia

Hej mam Ten sam problem i tez nie wiem co z tym zrobic troszke sie bede wstydzic gdy pokaze go mojej dziewczynie nie wiem jak zaareguje na mojego ptaszka:)moze sa jakies sposoby oprocz operacji ???prosimy o radyy!!!
 
 
Gość

Wysłany: Wto 14 Lut, 2006   

tez bym sie ucieszyl jak by ktos napisal jak to wyleczyc bez pomocy chirurgicznej.
 
 
penis.com.pl
andropenis
desperate

Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 5
Wysłany: Sob 18 Lut, 2006   

Witam...
Też mam taki problem. Jakieś 2 tygodnie temu zaczołem ćwiczyć zgodnie z e-bookiem i tam jest takie ćwiczenie na prostowanie.... Jak na razie nie widać dużych popraw ale trzeba być cierpliwym...
po kolejnych 2 tygodniach dam wam znowu znać ... :)
 
 
belcr0x

Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Sro 22 Lut, 2006   

ja mam tak samo, penis moj jest skrzywiony w dol na 40 stopni :O, a w e-booku pisze tylko cwiczenia na prostowanie penisa na boki, chlopaki pomozcie cos
 
 
royscop

Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 25
Skąd: Południowa polska
Wysłany: Pią 03 Mar, 2006   

belcr0x napisał/a:
ja mam tak samo, penis moj jest skrzywiony w dol na 40 stopni :O, a w e-booku pisze tylko cwiczenia na prostowanie penisa na boki, chlopaki pomozcie cos

Sorry ,że tak sie wyraże ale inteligencją to ty nie grzeszysz.
Ćwiczenia na prostowanie w dół i w górę powinny chyba wygladć analogicznie do tych o których wspominałeś tylko ze winnym kieunku... nie sądzisz:wink:
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Pon 20 Mar, 2006   

naturalne skrzywienie penisa zaprojektowane przez nature to takie w strone brzucha we wzwodzie, kazde inne (znaczne) skrzywienie w inna strone to defekt wymagajacy ( w wieku po dojrzewaniu) leczenia chirurgicznego, jesli widac to u malych dzieci stosuje sie zewnetrznie masci sterydowe, potem to juz klapa - zostaje skalpel... :?
 
 
rasta00

Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 28
Wysłany: Czw 23 Mar, 2006   

uuu to żeś mnie pocieszył, hehe :) , a do jakiego wie3ku takie maści skutkują co ??:D.caly czas się zastanwiam co z tym zrobić, czy się zdecydować na operację czy nie.....a czy wogóle przeszkadza to podczas sexu ??
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Czw 23 Mar, 2006   

masci sterydowe stosuje sie u pacjentow teoretycznie do rozpoczecia procesu dojrzewania plciowego, praktycznie do wieku 8-10 lat, choc nie zawsze przynosi to jakies fenomenalne efekty
co do ludzi doroslych (po 16 roku zycia) znaczne skrzywienie w przypadku skrzywienia brzusznego (czyli jak to napisales - do dolu) to takie powyzej 40st i praktycznie powinno bardzo przeszkadzac lub nawet uniemozliwic prawidlowa penetracje podczas stosunku, skrzywienia do ok. 25st nie powinny sprawiac wielkich klopotow
ogolnie wszystkie takie skrzywienia powinno sie operowac, wiec jesli ci to przeszkadza podreptaj do lekarza po skierowanie
pozdro/
 
 
sakreble

Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 5
Wysłany: Czw 23 Mar, 2006   

dobrze ze mnie to nie spotkalo
ja bym nigdy nie poddal sie operacji mojego wacka
ja bym cwiczyl i cwiczyl zeby cos z tym zrobic :P
nie poddawajcie sie
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Sob 25 Mar, 2006   

sakreble: sa limity, wg mnie wszystkie te cwiczenia sa gow*o warte bo znam anatomie czlowkiea doskonale.
znaczne skrzywienia pracia, stulejka czy za krotkie wedzidelko sa jedynie mozliwe do skorygowania droga chirurgiczna...
a wydluzanie - to mzonka - nigdy nie oszukasz genetyki/matki natury...
 
 
michalr

Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 3
Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

ehhh skrzywionego w dol to i ja mam:/ jak mam dokladnie zmierzyc ile to stopni? bo raz jak miezylem to wyszlo mi ok 20-30 a raz 40... w ktorym miejsu mam to mierzyc? po srodku czy na krawedzi penisa?
operacja... czy chodzi o ta Neste'a (czy jakos tak?) slyszalem ze po niej mozna kilka cm w dlugosci stracic:/ nie ma jakiegos zabiegu ktory by mi wyprostowal czlonka bez straty na dlugosci? zadnych zastrzykow tez nie ma?:/ help us...
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

"help us" - to niczym cytat z wladcy pierscieni (gollum) :wink:
postaraj sie zmierzyc jak kat rozwarty mierzy sie w matematyce, chyba ze jestes w posadaniu goniometru...mierzy sie w plaszczyznie, w ktorej kat zgniecia wystepuje (jesli w dwoch roznych to mierzy sie 2 katy)
wg. Nesbita, mozna stracic, ale wcale nie trzeba...w medycynie nie ma niczego "na pewno"...
 
 
penis.com.pl
bathmate
michalr

Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 3
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2006   

no tak tylko ze jak mierze po gornej "plaszczyznie" to wychodzi mi ok 25, jak zmierze na dolnej to mi wyjdzie mniej bo moj wacek jest u podstawy grubszy dlatego tez kat sie zmniejsza.a jak zmierze po srodku to mi wyjdzie ok 40...
moze i nie trzeba stracic ale mam wacka ok 15 (zalezy od stanu etc) dlatego jak mi skroca o 3cm to bedzie jeszcze mniejszy:/ bo gdybym mial 20cm to luzna guma moge isc na operacje...
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2006   

podaj maila to ci cos wysle
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group