Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Co myslicie o wzajemnym waleniu z kolega?
Autor Wiadomość
Maciek16 

Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2009   Co myslicie o wzajemnym waleniu z kolega?

Takze piszcie co o tym myslicie bo zawsze mnie to ciekawilo czy to fajne :) walenie a nawet lody :)
 
 
guciozal 

Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 75
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2009   

Dla gejów ok, nie chcesz nim być <- lepiej nie.
 
 
Maciek16 

Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2009   

ale niektorzy to robia i nie sa gejami ??
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

Maciek16 napisał/a:
ale niektorzy to robia i nie sa gejami ??



No stary wybacz, że jak facet facetowi robi loda to nie jest gejem :roll:
Poza tym jest chore. Znam lepszy substytut czyli kobietę a tu już trzeba trochę czasu poświęcić na szukanie.
_________________
PZDR BASF
 
 
Kornik93 

Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 11
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009   

NIe jestem gejem, ale chciałbym z kimś zwalić, jeśli nie na realu to chociaż przez neta (np. kamerki) ;-)
 
 
konsi52 

Wiek: 29
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 69
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009   

Z kumplem? niee raczej nie :P
 
 
Kornik93 

Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 11
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009   

konsi a z innym facetem ?;p
 
 
konsi52 

Wiek: 29
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 69
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009   

1 raz na pewno chce z laską ogólnie jeśli chodzi o sprawy erotyczne. Potem dla zabawy? sam nie wiem :P Jeszcze orientacja się we kształci.

[ Dodano: Pon 13 Kwi, 2009 ]
we mnie* ( nie widzę opcji edit)
 
 
noemalny09 

Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 79
Skąd: poland
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2009   

nie wiem czy chciałbym bo nie jestem pedałem i poźniej żle bym się czuł. o lasce nie ma mowy ale ja sobie on sobie to może tak. ale na trzeźwo na pewno nie
 
 
Maks93 

Wiek: 30
Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 12 Maj, 2009   

Nie rozumiem was, czemu jesteście tacy nietolerancyjni i wyśmiewacie wszystkich...
_________________
 
 
 
Banderas 

Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 8
Skąd: Z daleka
Wysłany: Czw 14 Maj, 2009   

Uważacie, że trzeba być gejem, żeby sie w4 oczy masturbować? Ludzie skąd wy spadliście? Ja gejem nie jestem a zrobiłbym to, z CZYSTEJ CIEKAWOŚCI:D
 
 
Masturbator19 

Wiek: 34
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 111
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

Ja również gejem nie jestem, mam dziewczynę a kiedyś w wieku ok 16 lat zrobiliśmy sobie małe zawody u kolegi w domu było nas 3, a to były 1 doswiadczenia w tych sprawach i uważam to za rzecz normalną w okresie dojrzewania, natomiast jeżeli dochodzi już do robienia lodów no to sorry ale to już jest gejostwo
 
 
Banderas 

Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 8
Skąd: Z daleka
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

Masturbator19 napisał/a:
Ja również gejem nie jestem, mam dziewczynę a kiedyś w wieku ok 16 lat zrobiliśmy sobie małe zawody u kolegi w domu było nas 3, a to były 1 doswiadczenia w tych sprawach i uważam to za rzecz normalną w okresie dojrzewania, natomiast jeżeli dochodzi już do robienia lodów no to sorry ale to już jest gejostwo


A jeśli robisz loda z ciekawości, a potem stwierdzasz, że jednak to nie za ciekawe dla Ciebie? Też już jesteś gejem?

Polecam czasem obejrzeć jak kto ma kanał Zone Club o godz 23:00 jest taki świetny program "Talk sex with Sue Johanson"(z lektorem), można wiele rzeczy się dowiedzieć od pani seksuolog, jak np. używanie sztucznych penisów do męskiego odbytu w celu podniecenia, nie jest oznaką skłonności homoseksualnych i innych ciekawych spraw o samym sobie.
Myślę, że niektórzy z tego forum nie do końca rozumieją termin homoseksualizm i z jakiegoś dziwnego powodu nie umieją czegoś zrobić z ciekawości. Podejrzewam, że złe rozumienie, niektórych spraw erotycznych jest efektem błędnie podawanych informacji w TV, i wtedy ludziom, błędnie różne rzeczy się kojarzą i potem sami głupoty powtarzają, ze strachem w oczach gdy o czymś takim się rozmawia. Najlepszy przykład złej interpretacji to słowo:"homofobia". Zawsze się to słyszy na paradzie równości, gdy idą geje, i kto to krzyczy? Przeciwnik homoseksualizmu, tylko nie są świadomi, że hasło:"homofobia to się leczy" tyczy się właśnie ich samych,ponieważ homofobami są oni, oni mają podejście nieracjonalnej niechęci do homoseksualizmu i homoseksualistów.Także czasem proponuje się zastanowić nad stwierdzeniami.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Masturbator19 

Wiek: 34
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 111
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

Hmm jeszcze nigdy mnie to nie zaciekawiło po prostu sobie tego nie wyobrażam!!!
 
 
attyla51 

Wiek: 35
Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 11
Skąd: lubl
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

Banderas szacuneczek dla Ciebie.
Masturbacja z kolegą czy ze znajomym moim zdaniem jest czymś ciekawym i podniecającym . I nie wynika z twojej orientacji seksualnej, a tak poza tym to czy jesteś czy nie jesteś homoseksualny chyba najbardziej zależy od tego co masz w głowie, a nie od tego co robisz np. z ciekawości czy dla przyjemności pzdr. :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group