Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     BRak spermy/Mała ilość
Autor Wiadomość
Dziadzia40a 

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Polska ! :D
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   BRak spermy/Mała ilość

Witam Kolegów !
Opisze swój problem. Mianowicie mam 18 lat. Masturbuje się raz w tygodniu, a w weekendy jestem z dziewczyna wiec się yhym zaspokajamy. Ostatniego czasu gdy ukochana robi mi loda to na koniec nie mam spermy... a czasem kilka kropel czegoś przezroczystego. Wcześniej nie było z Tym większego problemu. Przy masturbacji jest w miarę ok. W czym jest problem bo nie sadze ze blokada psychiczna bo jestem z nią od 2 lat i znamy każdy zakątek swego ciała. To jest krepujące i zastanawiamy się razem w czym jest problem wiec jest pocieszające ze nie jestem z nim sam. Proszę o Pomoc !!
Serdecznie Pozdrawiam !! :oops: :?
 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

Gdy jesteś z nią to czujesz takie samo podniecenie przy finiszu jak w czasie masturbacji? Czujesz, że dochodzisz, czy po prostu sam kończysz bo już Ci się nie chce?
Może jesteś za bardzo przemęczony? Albo przestań się masturbować na jakiś czas. Chociaż w tym wieku i nie tylko w tym można mieć orgazm codziennie.
I jeszcze jedno pytanie, czy stale uprawiacie seks oralny, czy normalny stosunek też? :)
 
 
Dziadzia40a 

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Polska ! :D
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

Więc tak: Gdy jestem z nią to czuje jeszcze lepsze podniecenie przy finiszu niż samemu ze aż powiem nie mogę usiedzieć na miejscy 8) - możne w tym jest problem ze (nie wiem jak to określić) za bardzo czy coś jestem podniecony, bo aż czuje aaallaaa ból, tylko ze inny jak dziewczyna robi mi to ręką i kończy w szybki sposób. No i oczywiście ze czuje ze dochodzę ze to jest to :) i Ja nigdy nie kończę Tylko Ona. A z Tym przemęczeniem to możne i prawda tylko nie sadzę ze nie jestem wypoczęty tak długo. A z masturbacją to przestałem na okres 2 tygodni i problem nie zniknął, a był dzisiaj sprawdzany :P 8) A Seks to nrazie Tylko oralny. A dodam ze oboje tego pragniemy czyli nie zmuszamy się lub jakoś natarczywie o to prosimy/trujemy, wręcz stało się to powinnością ze gdy się widzimy to jest miło :)
Nie wiem w czym jest problem.
PS!! : Hmm jak to powiedzieć dostałem kilka razy w mojego małego i to dość bolało. Nawet podczas zabawy z ukochaną zdarzało sie dostać z kolanka lub łokcia że padałem na ziemie w ciągu sekundy :P
 
 
penis.com.pl
viamax
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

To może dlatego, że czujesz ból jak dziewczyna Ci to robi ręką.
Kilka razy oberwałeś, masz to zakodowane i teraz przy bólu podświadomie się blokujesz? :)
 
 
Dziadzia40a 

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Polska ! :D
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

Hmm no nie wiem. Nie sadze ze podczas orgazmu przez to ze sama końcówka jest "Szybka" nie było by spermy, a może jestem bezpłodny albo coś w tym stylu gdzieś obiło mi o oczy ze mogło się coś zerwać podczas mocnego uderzenia? Nie wiem czy coś w ogóle takiego mogło nastąpić ale lepiej się zapytać:)

[ Dodano: Nie 15 Mar, 2009 ]
aaa i co do tej podświadomości tez podobna tezę słyszałem już gdzieś wiec może w tym problem wiec jeśli tak to jak to unicestwić :P
 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

Z tym uderzeniem to idź do urologa, niech Ci zrobią badania czy jądra nie są uszkodzone.
A co do tej podświadomości to potrzeba czasu, na to nie ma lekarstwa. No bo przecież chyba nie chcesz chodzić do psychologa? :)
 
 
Dziadzia40a 

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Polska ! :D
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

No raczej do psychologa się nie wybieram :P hmm możne niech ktoś jeszcze wypowie i Dziękuje za odpowiedzi :)

[ Dodano: Wto 17 Mar, 2009 ]
to już nikt nie możne mi pomóc ? No Proszę możne wy macie jakąś tezę na ten temat noo zależy mi na tym ! :cry: :cry:

[ Dodano: Czw 19 Mar, 2009 ]
Problem nadal Aktualny a brak Pomocy :( :(

[ Dodano: Sro 25 Mar, 2009 ]
Do zamknięcia.... Dzieki za pomoc ;/ oczywiście to był sarkazm
 
 
zielu525 

Wiek: 34
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 4
Skąd: raj
Wysłany: Sro 06 Maj, 2009   

;p
  
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sro 06 Maj, 2009   

zielu525 napisał/a:
siemka
ej sluchajcie mam pewien problem. mam 13 lat i nie mam spermy. i czy sa jakies szanse ze jeszcze bd mial sperme?
:|


Jesteś jeszcze dzieckiem, ot dlatego.
_________________
PZDR BASF
 
 
zielu525 

Wiek: 34
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 4
Skąd: raj
Wysłany: Sro 06 Maj, 2009   

;]
  
 
 
pitpit 

Wiek: 49
Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: wrocław
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2009   

witam wszystkich a moje pytanie brzmi jak mozna zwiekszyc ilosc spermy przy wytrysku gdyz mam naprawde mały wytrysk ,coprawda był czas ze nie miałem wcale.kiedys miałem dosyc obfity,czy są moze jakies tabletki ,dieta czy cokolwiek skutecznie zwiekszajace obwfitosc wytrysku .licze na wasze doswiadcznie .dziekuje z góry za odpowiedz
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2009   

często walisz/uprawiasz sex?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
pitpit 

Wiek: 49
Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: wrocław
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2009   

czesto uprawiam sex ,ale przerwy niestety tez nic nie zmieniły ,czekałem niekiedy 2 tygodnie w meczarni ;) hehe ale wiekszej ilosci nie było
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Max2443 

Wiek: 46
Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Warshawa
Wysłany: Pon 10 Cze, 2013   

Tabletki na większy wytrysk - maxatin.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
 
 
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

spróbuj jeść więcej białka i z tydzień nie wal, może pomoże ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group