Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kolejny ze skrzywieniem - czy to powazne? [foto]
Autor Wiadomość
Dżordż 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Płock
Wysłany: Pią 13 Mar, 2009   Kolejny ze skrzywieniem - czy to powazne? [foto]

Witam.

Dzisiaj ide do urologa w innej sprawie, wiec przy okazji zapytam i o to.
Rozumiem ze przy takim skrzywieniu nie bede w stanie wspolzyc np w pozycji na jezdzca? Ale czy przy pozycji misjonarskiej tez bede mial problemy?

Wiem ze niektorym takie problemy wydaja sie zabawne, ale licze na powazne porady.

Z gory dzieki

 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Pią 13 Mar, 2009   

Masz fajnego penisa. Tzw. punk G znajduje się z przodu pochwy, więc w pozycji misjonarskiej będziesz go stymulował. Niektóre kobiety mają wrażliwą tylną ścianę pochwy, wtedy dobra będzie pozycja na pieska. Pozycję na jeźdźca też możesz wypróbować. Przecież partnerka nie musi być prostopadle do Ciebie, może się bardziej pochylić.
Człowieku z takim penisem możesz sprawić kobiecie takie przyjemności jakich nie sprawi jej facet z prostym penisem. :wink: Twoja partnerka Ci powie która pozycja ją bardziej podnieca.
Ja osobiście chciałbym mieć tak wygiętego penisa. :lol:
 
 
Dżordż 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Płock
Wysłany: Pią 13 Mar, 2009   

No to mnie pocieszyles. Lekarz powiedzial, ze nie widzi nic niepokojacego, w razie czego jak zaczne wspolzycie to zeby sie pojawic, jesli beda jakies problemy.

Dzieki za pomoc 3tom!
 
 
penis.com.pl
andropenis
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group