Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     szczyt debilizmu 2 ;P
Autor Wiadomość
ukrryty 

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 113
Skąd: Z domu
Wysłany: Sob 07 Mar, 2009   szczyt debilizmu 2 ;P

odnośnie tamtego tematu "szczyt debilizmu"...
<usuwam link>

nie wiem czy oglądaliście, tutaj pokazali gorszych debili od tamtego ;P

i ostrzegam, że ten materiał zawiera materiały drastyczne i oglądacie na swoją odpowiedzialność ;P
NAPRAWDĘ, jeżeli masz mniej niż 18 lat i/lub słabe nerwy nie oglądaj
  
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 07 Mar, 2009   

K...a, przecież to jest poje.... Trzeba być naprawdę debilem żeby coś takiego robić czy nawet oglądać. Ja to wyłączyłem po ok. 5. sekundach. IMO takie coś ryje psychikę równo :!: :!: :!:

Nie polecam nikomu otwierać tego linku.

Ps.
Ludzie, na przyszłość trochę zastanowienia zanim wkleicie tu taki link. Przecież na to forum zaglądają osoby w wieku 13-15 lat, które mają jakieś problemy (lub tak im się tylko wydaje) i nie potrafią o tym porozmawiać z rodzicami. I niech teraz taki ktoś z czystej choćby ciekawości otworzy tego linka...
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 07 Mar, 2009   

randy, wyluzuj.

ukrryty ostrzegł, że pod tym linkiem zawarte są treści drastyczne. Dobrze, że poinformował.
Każdy kto odpali ten link robi to z czystą świadomością.
Co do samego filmiku - debile.

Poza tym na tym forum 90% tematów nie jest dla dzieci w wieku 12, 13, 14 lat.
_________________
PZDR BASF
 
 
penis.com.pl
viamax
ukrryty 

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 113
Skąd: Z domu
Wysłany: Sob 07 Mar, 2009   

randy - ale ja nie powiedziałem, że ten film mi się podoba..
też po parunastu sekundach wyłączyłem...
 
 
seba1 

Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 41
Skąd: lodz
Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

ej huja prawda jeszcze jest opcja ze to fotomontaz i nie sadze ze ktos sobie pale na pol tnie czy ucina palca dla checy bez k... przesady ...
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

BASF napisał/a:
Poza tym na tym forum 90% tematów nie jest dla dzieci w wieku 12, 13, 14 lat.


Zgadza się. Forum nie jest dla dzieci. Ale bez wątpienia dzieci tu zaglądają. Z tym 90% tematów można by polemizować - dużo się tu pisze o różnych problemach. Jak sobie ktoś poczyta o dolegliwościach sfery intymnej wyjdzie stąd tylko bogatszy o jakąś wiedzę (nie zaszkodzi, może się przydać na przyszłość).

BASF napisał/a:
ukrryty ostrzegł, że pod tym linkiem zawarte są treści drastyczne. Dobrze, że poinformował.
Każdy kto odpali ten link robi to z czystą świadomością.
Co do samego filmiku - debile.


Powiedz dziecku, żeby czegoś nie robiło, a możesz być pewny, że to zrobi przy pierwszej okazji. Prawda stara jak świat.

seba1 napisał/a:
ej huja prawda jeszcze jest opcja ze to fotomontaz i nie sadze ze ktos sobie pale na pol tnie


W tym momencie zamknąłem tą stronę. Też uważam, że to fake, ale i tak się nie przyjemnie takie coś ogląda.

I niech teraz jakiś 13-latek ze zwykłej, czystej ludzkiej ciekawości odpali takiego linka - sorry ale nikt mi nie wmówi, że pozostanie to bez wpływu na jego psychikę. Dlatego podtrzymuję swój apel, aby na przyszłość dobrze się zastanowić przed umieszczeniem tego typu materiałów na tym forum. Jeżeli ktoś czuje potrzebę oglądania czegoś takiego - myślę że sam sobie poradzi ze znalezieniem odpowiednich materiałów. Ale nie częstujmy tym dzieci!
 
 
ukrryty 

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 113
Skąd: Z domu
Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

ok usuwam, w sumie macie rację...
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

ukrryty, nie odbieraj moich postów jako atak na Twoją osobę. Po prostu to forum w głównej mierze traktuje o męskich problemach i uważam, że filmik, do którego link tu podałeś pasował do forum jak pięść do nosa. Owszem, uprzedziłeś że materiał jest drastyczny. Ale przy rejestracji na to forum też się pojawia ostrzeżenie, że jest ono przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia. Jaka jest skuteczność takiego 'zabezpieczenia' wszyscy widzimy. Osobiście nie mam nic przeciwko przebywaniu młodszych osób na forum. W końcu problemy nie są zarezerwowane wyłącznie dla pełnoletnich. I jeśli jakiś 'małolat' znajdzie na forum odpowiedź na nurtujące go pytanie, bądź też dowie się, że ma problem (np. stulejka) i zacznie za młodu szukać rozwiązania to chyba dobrze. I właśnie ze względu na takie osoby spoczywa na nas odpowiedzialność za to, co na forum umieszczamy. Pod większością linków dotychczas tutaj wklejanych kryły się raczej lightowe materiały. I jestem pewny, że prędzej czy później jakiś kilkunastolatek olałby twoje ostrzeżenie i odpalił linka (ot, zwykła ludzka ciekawość - co tam jest takiego drastycznego). Swoją drogą na chwilę obecną temat ma 190 odsłon. Ile osób kliknęło w link i w jakim byli wieku można się tylko domyślać.

Ze swojej strony dziękuję za usunięcie linka i apeluję na przyszłość do wszystkich forumowiczów o dojrzałe podejście do tego, co na forum zamieszczamy.


Pozdrawiam!
 
 
ukrryty 

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 113
Skąd: Z domu
Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

rozumiem, nie usunąłem linka, bo się obraziłem, tylko stwierdziłem, że masz rację ;)
 
 
guciozal 

Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 75
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

Co do fake'ów itp... Wszystko jest możliwe... Niedawno głośno było o sprawie kanibala, niemca. Jakiś koleś pozwolił mu siebie zjeść, najpierw razem zjedli penisa, z pieprzem i solą itp... Więc wiecie :d http://pl.wikipedia.org/wiki/Armin_Meiwes
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

eee, ale bez keczapu? :)
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
ukrryty 

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 113
Skąd: Z domu
Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

o lol, xD
 
 
SweetestGirl 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 42
Skąd: Bieruń
Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

oglądałam o tym filmik ;) nic strasznego :mrgreen: choć mój nie chciał na to patrzeć :mrgreen:
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
ultravoilet 

Wiek: 30
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 11 Mar, 2009   

hejże ! ja tez chce zobaczyc ! dajcie linka !
 
 
ukrryty 

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 113
Skąd: Z domu
Wysłany: Sro 11 Mar, 2009   

wysyłam pw, ale żeby nie było, ostrzegałem

edit: zablokowałeś możliwość wysyłania do Ciebię PW, a linka na forum już nie podam. może i lepiej dla Ciebie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group