Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nie wiem czy mam wystarczająco długiego.....
Autor Wiadomość
Gizi15 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 42
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 05 Mar, 2009   Nie wiem czy mam wystarczająco długiego.....

...
  
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 05 Mar, 2009   

15 cm to wystarczająco dużo. Wielu dorosłych facetów tyle ma, a czasem mniej i wystarcza im to do uprawiania seksu i czerpania z tego przyjemności oraz zadowalania kobiety.

A na przyszłość kolego wysil się trochę i zanim o coś zapytasz to najpierw poczytaj to co już było na forum napisane, bo o długości to tu jest już multum tematów i gdyby to forum było moderowane twój post z miejsca poleciał by do kosza.
 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Czw 05 Mar, 2009   

Masz dużo :lol:
 
 
penis.com.pl
viamax
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Czw 05 Mar, 2009   

randy, no właśnie. i to, że niema tu moderatorów jest chyba największym minusem :)
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
roc9 

Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Stary Sącz
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

mam 15 lat i 16 cm podczas wzwodu. Czy to dużo?
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

Tak, to dużo. Wielu dorosłych facetów ma mniej, a są zadowoleni z życia seksualnego. Ale pamiętaj: rozmiar to nie wszystko :!:
 
 
seba1 

Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 41
Skąd: lodz
Wysłany: Sro 11 Mar, 2009   

jakie pytania wez kolezanke zabaw sie z nia i sie spytaj czy bylo fajnie jak tak to styka jak nie to dalej wal konia i sie ucz :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted:
 
 
przemko110 

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 12
Skąd: Zielona Gora
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009   

Tylko pogratulowac nie ma sie czego wstydzic, 15 cm to juz pewna srednia europejska,teraz tylko pytanie jak mierzyłes penisa,mam nadzieje że poczytałes jak mierzy penisa zanim to zrobiłeś co? :lol:
_________________
Powiekszanie penisa

Przedwczesna ejakulacja
 
 
paolo27 

Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 27
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2009   

Do wszystkich dzieci zadających nie mądre pytania dotyczące długości. Pochwa kobiety ma zazwyczaj nie wiecej niż 13 cm w zwiazku z tym sprawnie działające 14 cm i odrobina wyobraźni może zapewnić udane życie sexualne. Zamiast szukać o wielkości członka i jego powiekszaniu, przed podjęciem współżycia poczytajcie działy forum o stulejce, wędzidełku i infecjach to pozwoli Wam nie popełniać błędów starszych i pomoże uprawiać bezpieczny sex i długo cieszyc sie należycie działającym sprzętem.
Pozdrawiam
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pią 01 Maj, 2009   

paolo27 napisał/a:
Do wszystkich dzieci zadających nie mądre pytania dotyczące długości. Pochwa kobiety ma zazwyczaj nie wiecej niż 13 cm


Pragnę sobie poprawić. Pochwa ma ok 10cm.
_________________
PZDR BASF
 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Pią 01 Maj, 2009   

A najbardziej czuła jest w odległości ok. 5 cm od wejścia. :)
 
 
guciozal 

Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 75
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 01 Maj, 2009   

A żeby trafić w czułe punkty musisz mieć penisa jak korkociąg :D (ew. parabole, parabole tańczą, tańczą, tańczą, tańczą, tańczą, tańczą, tańczą paraboleee )
 
 
mario1021 

Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 63
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: Pon 16 Sie, 2010   

jest ok
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
annonanyday
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Mar, 2012   Two-bit Horror Headphones,Tight-fisted Bose Headphones,Monst

Your A- Determination Headphones Store-Online Monster Headphones In Consideration & On Ear,Living abortion Beats Dr Dre Headphones Tight-fisted Transaction marked down,45%-55%Idle Unshackled Shipping Worldwide,Welcome to Order bestheadphoneonsale!
monster beats dre
monster beats headphones
monster beats
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group