Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Dobre kliniki w Polse
Autor Wiadomość
mikel84 

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5
Skąd: Krk
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   Dobre kliniki w Polse

Znacie dobre kliniki w Polsce, gdzie mozna przejsc operacje powiekszania penisa?
Slyszeliscie cos o klinice i zabiegach prof. Wojciecha Pęrdzyńskiego z W-wy, chodzi mi jakosc i ceny operacji. Na jego stronce nic o tym nie ma.
_________________
zainteresowany;)
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

A jesteś pewien, że naprawdę tego potrzebujesz? Może lepiej było by znaleźć specjalistę który pomógł by Ci pogodzić się z wyimaginowanym chyba problemem.
Rozumiem jakbyś miał powiedzmy poniżej 10cm. Ale 14-14,5 to aż tak tragicznie mało nie jest. Poza tym była by to dosyć "poważna" operacja z niepotrzebnym ryzykiem i pewnie nie miałbyś już takich doznań jak z penisem stworzonym przez naturę.

Moja dobra znajoma zwierzyła mi się kiedyś, że miała chłopaka mającego ponad 20cm penisa i podczas stosunku odczuwała ból i przerwała po pięciu minutach bo nie była w stanie tego wytrzymać (pomimo tego, że partner starał się nie wkładać za głęboko).
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
mikel84 

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5
Skąd: Krk
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

Nie potrzebuje z punktu widzenia biologicznego, ale chcialbym miec wiekszego. Operacja to zawsze ryzyko i wolalbym powiekszac go "naturalnie", jesli cwiczenia czy noszenie maszyny mozna tak nazwac;) Ryzyko powiklań pooperacyjnych mnie powstrzymuje, nawet gdybym mial kase, a jest to impreza droga Tu bardziej chodzi o moje ego i proznosc.. Chcialbym miec swiadomosc, ze mam duza palke, kiedy jestem na basenie w publicznej toalecie czy w saunie to czujesz sie lepiej. Twoja znajoma akurat miala pecha, ale uwazam, ze wsrod kobiet wielkosc ma znaczenie (tak jak jakosc i technika). 14 cm to naprawde niewiele jesli masz swiadomosc ze niektore szczyle z gimnazjum maja tyle lub wiecej, moim marzeniem czy celem jest 21 cm, albo przynajmniej tyle ile sie da, bez skalpela najlepiej,jesli bedzie 16 to plakac nie bede.. Łisz mi lak;)
_________________
zainteresowany;)
 
 
penis.com.pl
masturbator
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

E tam, przesadzasz. Znajdź dziewczynę a przekonasz się, że większy nie jest Ci potrzebny.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 27 Lut, 2009   

mikel84, napisałeś w innym temacie ze masz 14cm, ja mam takiego samego i do głowy mi nie przyszło myśleć o większym ;]
Serio szkoda kasy no i ryzykujesz ze coś pójdzie nie tak...
 
 
martin.kowalski

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 09 Paź, 2016   dobra klinika

Najgorsza metoda to zabieg powiększania penisa wykonywany przez Witolda Smoleńskiego, zrobione w klinice Bonadea. Zero powiększenia, nie stawał mi przed operacją teraz też. powrót do aktywności seksualnej ZEROWY. miałem wykonywać jakieś ćwiczenia po zabiegu ale po co? przecież płacę wymagam cena 4500zł - to od razu powinny być widoczne rezultaty a to widać jakiś partacz nie specjalista.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 09 Paź, 2016   

martin.kowalski, dziękujemy że podzieliłeś się z nami swoją historią..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group