Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Cała prawda o powiększaniu
Autor Wiadomość
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011   

No to ja ci napszę, że picie oranżady pomarańczowej wpływa na powiększenie penisa (a cytrynowa na powiększenie piersi) :)
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
leon1988 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 85
Skąd: z nikąd
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011   

Ja próbowałem jelq i potwierdzam, że to działa! Powiększyłem sobie o 1cm ale jak przestałem ćwiczyć to wrócił do poprzedniego rozmiaru. Jeżeli wam coś nie wychodzi, to znaczy, że źle robicie i tyle.
 
 
normalniak 

Wiek: 58
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: stad
Wysłany: Sro 23 Mar, 2011   

vdrum napisał/a:
facetqazwsx załamują mnie twoje wypowiedzi.. rozumiem że ćwiczyleś przez kilka dobrych miesięcy że się tak "profesjonalnie" wypowiadasz i demotywujesz ludzi na starcie? Sorry ćwicze miesiąc i przy początkowym stanie 17cm jużwidze różnicę więc nei wiem co ty do nas pier... skoro prawdopdobnie nawet nie masz żadnego doświadczenia i pokrycia w swych wypowiedziach.


vdrum-z tego co widac to raczej ty nie masz doswiadczenia a ten facio wlasnie ma i dobrze pisze moim zdaniem. Masz 17? ciekawe jakzes se to zmierzyl hehe, watpie czy pod katem prostym. Z tego co widac tos raczej chwalipieta. Ja kiedys rowniez cwiczylem codziennie, mialem 16 z groszem i tak przez kilka miesiecy i tylko w zwisie mi sie powiekszyl jakby o jakies 0,5-1cm. W zwodzie raczej nic noo moze 2 mm, wiec nie pisz ze masz po miesiacu 1cm bo takie baajki to mozesz dzieciom. Nooo chyba ze masz 15-16 lat w tym wieku moze jeszcze sa jakies szanse na lepszy efekt ale przyznam sie szczerze ze tr watpie a na pewno nie 1cm po miesiacu!!! :mrgreen:
 
 
penis.com.pl
bathmate
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 23 Mar, 2011   

No ale przecież w wieku 15-16 lat penis jeszcze normalnie rośnie, bez ćwiczeń...
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
normalniak 

Wiek: 58
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: stad
Wysłany: Sro 23 Mar, 2011   

andrzejgadarr napisał/a:
No ale przecież w wieku 15-16 lat penis jeszcze normalnie rośnie, bez ćwiczeń...

No, niby tak, ale bo ja wiem, ja majac 16 lat odkad pamietam to raczej juz mi nie urosl wiekszy, ale kazdy jest inny. Nie wiem od czego to zalezy, moge ewentualnie podejrzewac, z moich doswiadczen ale nie jestem tego na tyle pewny(w 90%), zeby sie z nimi dzielic.
Mysle jednak, ze majac 15 lat, powinno sie zostawic sprawe swojemu biegowi i nic z tym nie robic, noo, chyba, ze sie ma naprawde malego..
Ostatnio przeczytalem w jakiejs reklamie o jakichs tabletkach maxpene i cholera wie, co to jest. Jakos na to patrze sceptycznie, no przeciez do wafla, jak moze urosnac 7cm w ciagu 7 dni ??????
 
 
slash460 

Wiek: 99
Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: dupa
Wysłany: Sro 10 Sie, 2011   

Nie chce mi się czytać wszystkich postów, ale autor tematu napisał że jedynie operacja jest w stanie powiększyć ptaka, a to bzdura! Ja powiekszyłem sobie już o 1,5cm, przy czy jest to efekt permanenty! Na operację nigdy bym się nie zdecydował! Ćwiczcie, pompujcie i rozciągajcie :) .
 
 
Maxx321 

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 31 Sie, 2011   

Mi się wydaje, że to zależy od podejścia, kupiłem pierwszy extender w styczniu tego roku, do niego stosowałem również tabletki przez około 2 miesiące. Do czerwca zwiększyłem się około 1,5-2cm. Teraz wezmę się na poważnie od września (oczywiście z głową - bo zdrowie jest tylko jedno). Już zakupiłem exteder innego rodzaju (działający troszkę inaczej) i bedę go stosował z tym pierwszym na zmianę. I zobaczymy co dalej... Pozdrawiam wszystkich. Maxx321
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

Często pojawia się w internecie reklama : Zadbaj o swoją męskość, swoje zdrowie, rozmiar ma znaczenie itp.
Otrzymałem kiedyś w poczcie podobną reklamę i link do odpowiedniej strony.
Na stronie przeczytałem, że prawie każdy mężczyzna po pięćdziesiątce ma kłopoty z prostatą, a jedynym skutecznym lekarstwem są ćwiczenia Kegla.
Dodatkową zaletą tych ćwiczeń jest spotęgowanie doznań, stuprocentowa erekcja, opanowanie przedwczesnego wytrysku itd.
Przy okazji ćwiczenia przyczyniały się do powiększania penisa o ile zastosować dodatkowo metodę Jelq.
Proszę powiedzieć który mężczyzna nie uległby takiej sugestii. Uległem i ja a skończyło się to długotrwałą depresją.
Po prostu na skutek tych ćwiczeń żyłem kilka miesięcy w nieustannym podnieceniu, aż organizm się zbuntował i zareagował ciężką nerwicą.
Przez rok przeżywałem prawdziwe piekło, kto przeszedł przez depresję ten wie co to znaczy. Po kilku latach depresja powróciła znowu. Z górą dwa lata łykałem antydepresanty co powodowało całkowitą impotencję oraz izolowanie się od żony w łóżku. Na szczęście depresja powoli odeszła, lekarstwa odstawiłem, zaczęły działać hormony i wróciliśmy do współżycia.
Ale kilka lat wyjęte z życiorysu.
Czytałem niedawno wywiad z lekarzem tej branży. Twierdzi, że wszelkie manipulacje na tak delikatnym instrumencie jakim jest penis kończą się niepowodzeniem a czasem tragedią. Zaburzenia czucia, problemy z erekcją i właśnie nerwice jak w moim przypadku.

Młodzi koledzy!
W pełni solidaryzuję się z Wami, rozumiem męskie kompleksy. Mam ponad 50 lat i sporo doświadczenia i powiem tak: Rozmiary męskiego członka są mało istotne przynajmniej w małżeńskim współżyciu.
Żeby doprowadzić kobietę do orgazmu potrzeba przede wszystkim tzw. gry miłosnej, o której piszą wszystkie podręczniki. Do tego penis nie jest w ogóle potrzebny.
Właśnie ta gra wstępna jest najbardziej rozkoszna ( przynajmniej dla mnie ) bo trwa dość długo. Sam finał chociaż intensywny trwa zbyt krótko żeby się nim nacieszyć.
Najważniejsze to stworzyć odpowiedni klimat. Kobieta musi czuć, że jest kochana.
Nie wiem czy poza małżeństwem jest to w ogóle możliwe.
Od strony fizjologicznej wiadomo, że pochwa kobiety jest elastyczna i dopasuje się do wielkości penisa. Zresztą każdy seksuolog tłumaczy to wszystkim zakompleksionym chłopakom ale nikt go nie słucha.

Powiem na koniec tak. W małżeńskim współżyciu jest wiele problemów ale rozmiar męskiego przyrodzenia jest problemem najmniejszym.
 
 
Maxx321 

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

Masz bardzo dużo racji w tym co napisałeś "tom-sta664" ... bardzo bym chciał przestawić sobie to wszystko w głowie i myśleć w takim kierunku jak piszesz, czasami to nie takie proste niestety.. Pozdrawiam.
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

Do Maxx321
Jeśli mogę Ci jakoś pomóc napisz więcej o sobie. Albo pytaj o co chcesz.Tutaj nie ma się czego wstydzić. Jesteśmy anonimowi.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
 
 
Patryks83 

Wiek: 41
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 14 Sty, 2012   

[quote="torti6"]Moim zdaniem najlepszy efekt to placebo tylko jak to sobie wmówić. Słyszałem o metodzie powiększania piersi za pomocą siły umysłu ale kto to wie[/quote
Kolego siłom woli to najwyżej możesz zrobić kupę, a nie powiększyć penisa czy piersi, jakby tak było to każdy z kompleksami wielkości , miał fujarę pół metrową a kobiety cyce jak donice, a kulturyści , siedzieli by w domu i siłą woli powiększali swoje mięśnie....
_________________
A prawda Was wyswobodzi!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group