Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Cała prawda o powiększaniu
Autor Wiadomość
facetqazwsx 

Wiek: 56
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   Cała prawda o powiększaniu

Witam.
Kilka słów na temat powiększania i realnych wyników.
Penisa można powiększyć skutecznie i w największym stopniu wyłącznie operacyjnie. Jest to ryzykowne z uwagi na powikłania (ok. 20% przypadków impotencji) i z uwagi na niestabilność narządu po operacji - lekarze decydują się na to wyłącznie w przypadku wad niedorozwojowych prącia. Oczywiście można to wykonać w wielu klinikach na własne życzenie. Po operacji należy przez kilka miesięcy nosić obciążniki (specjalne "ciężkie" bandaże ponieważ efekt pooperacyjny ma tendencje do zanikania. Uzyskane powiększenie to maximum ok. 2.5 cm.
Inne metody tzw. ćwiczenia, pompki i rozciągacze (np andropenis) działają ale w mniejszym zakresie. Stosuję andropenisa od roku po około 4 godzin. Nie da się tego nosić dłużej po prostu jest to nierealne ponieważ mój narząd tego nie wytrzymuje (pieczenie nie do wytrzymania) Efekt? wydłużenie z 15,5 do 17cm czyli 1,5 cm. Od miesiąca brak dalszych efektów. Należy zdać sobie sprawę że podobnie jak pomki próżniowe wydłużenie następuje WYŁĄCZNIE poprzez wyciągnięcie części peni znajdującego się pod skórą. Jest go tam ok 3 cm ale do konca wyciągnąć się nie da ;) . Wiązadła również rozciągają się do pewnego stopnia.
Największym kłamstwem i brednią zawieraną w wielu opisach takich urządzeń jest teoria o wyciąganiu i (sic) pogrubianiu penisa poprzez modyfikację ciał jamistych. Koledzy to BZDURA DO KWADRATU. Ciała jamiste są zupełnie niepodatne na takie zabiegi i generalnie po przekroczeniu ok. 19 roku życia penis po prostu już nie urośnie (z wyjątkiem tego co napisałem wcześniej-powiększenie jako efekt wyciągnięcia części podskórnej). Ciała jamiste można porównać do mikro-piłek futbolowych czyli pęcherzy z krwią (tak naprawę przypominają raczej piłkę do ruggby) otoczonych skórą. Napompujesz je krwią do pewnego stopnia i tyle. Oczywiście pompka próżniowa spowoduje efekt pogrubienia poprzez wypełnienie krwią "ponad normę" czyli wtłaczając krew do tych komórek ale efekt zawsze będzie czasowy ponadto występuje niebezpieczeństwo urazów (krwiaki itp). Jedyny realny i stały efekt działania pompki to wyciągnięcie penisa (ok 1 cm po roku i na tym koniec modyfikacji). Ćwiczenia są wzglęnie najlepszym i najbardziej efektywnym sposobem wydłużenia (zawsze na zasadzie wyciągnięćia części wewnętrzej fiutka) i ponadto wspomagają twardość członka (działa mięsien krokowy). Jednak nie licznie na efekty większe niż ok 1-2 cm we wzwodzie i tyle samo w opadzie po roku-dwóch intensywnych ćwiczeń. Tak to wygląda a żeby i sporo kasy na tym zjadłem :)

Prawda jest taka: jeśli chcez efektywie zwiększyć swego fallusa to:
1)ćwicz lub używaj rozciągacza (ok 1 cm)
2)schudnij-penis w części zakrytej warstwą tłuszczu w obrębie podbrzusza powiększy się o ok 0.5 cm.
3)rzuć palenie i spowoduj zmniejszenie syfu w żyłąch (cholesterol)- więszy dopływ krwi do penisa spowoduje taki efekt jak przy pompce próżniowej ale będzie naturalną częścią działania Twojego organizmu a nie wymuszonego chwilowego dopompowania krwi zastoinowej-zyskacz ok 0.5 cm.

Razem masz realne szanse na minimalny wzrost o ok. 2cm po roku zdrowego życia :)

Bajdy o tabletkach i innych specyfikach odłóż na ich miejsce-bajeczek dla małych chłopców.

Czy są plemiona których członkowie powiększali swoje penisy o kilka/kilkanaście cm??? Tak to prawda tylko że jest to możliwe wyłącznie u dzieci i w pierwszym okresie dojrzewania zresztą często ze skutkiem zupełnej impotencji w wieku (eheh) prokreacyjnym.

Więc cóż moi drodzy? /życzę zdrowego podejścia do tematu.

Nie przejmu się że Twój penis ma 11 czy 12 cm. MIeścisz się w granicach normy. Przeciętny penis ma wymiar 14.7 cm. O problemie mówimy przy penisach w stanie wzwodu poniżej 10cm.
_________________
duże i male są ok
 
 
Swarek 

Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 19
Skąd: Pruszków
Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

facetqazwsx napisał/a:
2)schudnij-penis w części zakrytej warstwą tłuszczu w obrębie podbrzusza powiększy się o ok 0.5 cm.
No ja to moge nawet docisnąc ok. 3 cm więc z tym się musze zgodzić ;)
 
 
mikel84 

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5
Skąd: Krk
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

co to znaczy "niestabilnosc" po operacji, czy penis moze "odpasc" po wyjeciu ze skory?
czy nadal kontynuujesz terapie i jak dlugo zamierzasz? czy nosiles sprzet i po zdjeciu cwiczyles czy cwiczenia rozpoczales po rezygnacji z noszenia urzadzenia.

chcialbym niedlugo zaczac, ale myslalem o stosowaniu rozciagacza przez pare godzin, a potem cwiczenia, o ile "nie zamecze" fiuta "na smierc", nie narobie problemow

moj cel to 7 cm w 2 lata, wiec mnie nie pocieszyles:( size obecny 14cm

a schudnac troche i tak trzeba:P

[ Dodano: Czw 26 Lut, 2009 ]
I jeszcze jedno.. w tv widzialem kiedys problem o gosciu ktory mial lek przed wychodzenie z domu i tak sobie siedzac przez 2 lata wymislil szereg cwiczen na wzrost dlugosci i obwodu i z 15 czy 16 powiekszyl na ok 22 wiec cos w ty jest, chyba ze sciemnial.
Mozna cieszyc sie tym co masz, ale zawsze warto miec wiecej:P
_________________
zainteresowany;)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
facetqazwsx 

Wiek: 56
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

Niestabilność polega na tym, że penis jest podtrzymywany w zasadzie na resztach wiązadeł po takiej operacji (operacja polega na przecięciu wiązadła głównego). Urazem po takiej operacji jest również często po prostu impotencja. Wiązadła nie są wyciągane (jak w przypadku ćwiczeń) tylko po prostu przecięte. To dość barbarzyńska operacja o efektach wydłużenia max 2, 2,5 cm.
Chcesz wydłużyć penisa o 7 cm w 2 lata? Szkoda nerwów, nie ma na to żadnych szans. Gwaranatuję ci to już teraz. Ta wiara w możliwość modyfikowania ciał jamistych jest zabawna. Ręczę Ci gdyby podlegały one modyfikacji na skutek napływu krwi i mechanicznego działania to każdy 80-latek po iluś tam wzwodach masturbacji miałby kilometrowego fiuta...;)...tyle razy mu pęczniał że ciała jamiste urosły by o dobre 100 metrów :) . Jeszcze raz: ciała jamiste nie rosną po ok. 19latkach. NIC tego nie zmieni.
Można jedynie rozciągnąć członka poprzez wyciągnięcie jego części podskórnej oraz powiększyć go poprzez usunięcie warstwy tłuszczowej podtkankowej na podbrzuszu. Poczytaj sobie o efektach stosowanie pompek i expanderów ale na forach gdzie piszą userzy a nie nawiedzeni fantaści. Tak to wygląda.
Dodam jeszcze że normalne kobiety nie marzą o fujarach o 20cm ale też nie są zachwycone fiutkami o 11cm długości. Przeciętnie preferowany rozmiar to 14-17cm w zależności od budowy kobiety. Można to przeczytać i wykryć :) w wielu sondach na forach kobiecych. Duże penisy wzbudzają u większości kobiet wcale nie podziw tylko obawy a za małe wydają im się (niestety) świadczyć o małych możliwościach faceta w łóżku (w skrajnych przypadkach mają rację).

[ Dodano: Wto 03 Mar, 2009 ]
Jeszcze kilka słów o andropenisie. Urządzenie ma certyfikat (taki certyfikat może wydać mi też mój dentysta zaświadczając że mam prawidłowy zgryz hehehe). Prawdopodobnie uzyskano go testując urządzenie w pooperacyjnych metodach potrzymywanie efektów wydłużenia. Urządzenie wykonane jest bardzo dobrze i precyzyjnie. Nie da się tego nosić na codzień do garnitury lub obcisłych spodni-widać na kilometr. Metodą jest zakładanie obcisłych ściśle przylegających slipek (najlepiej bokserki z których dawno wyrośliśmy, lużnych spodni i koszuli wywalonej "na wierzch. Nie da się z tym biegać lub dłużej chodzić. W samochodzie może być niebezpieczne, potrafi zsunąć się a to bywa bolesne. Przed założeniem należy rozgrzać penisa (gorąca woda, okłady razem z częścią podbrzusza-to ważne. NIe grzejemy jąder-to niebezpieczne i zawarte w ebooku metody to kreujące uważam za pomyłkę i brak wiedzy autorów. Jądra u faceta muszą mieć stałą temperaturę, co zapewnia luźny worek mosznowy. Przegrzewanie jest szkodliwe jak cholera. Cóż więcej? Nosić należy conajmniej po 4 godz. dziennie, najpierw pojawia się efekt wydlużenia w stanie wiotkim dopiero znacznie później (2-3 iesiące przekłada się to na długość w erekcji.Pytania? śmiało!
_________________
duże i male są ok
 
 
tis 

Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: olsztyn
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

co zatem jest lepsze - zwykle cwiczenia podane na tej stronie czy tez pompka?? czy te cwiczenie naprawde cos daja?? ile trzeba czekac na pierwsze wyniki??
 
 
Verrum 

Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 16 Mar, 2009   

czyli ćwiczenia prezentowane w e-book'u tego serwisu to bujda? heh, a już miałem nadzieje, że coś mogę jeszcze zmienić :(

ćwiczę i zdrowo się odżywiam a mimo tego mój penis w zwisie to zaledwie 7 cm i 9 cm obwodu... a w czasie erekcji tylko 12 cm... Do tego miałem wycinany naskórek jak byłem mały i wygląda to zupełnie nieatrakcyjnie :( (
 
 
facetqazwsx 

Wiek: 56
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 01 Cze, 2009   

NIe bujda czytaj uważnie.
Po prostu nie liczcie na efekty większe niż około 2 cm po dwóch latach czasochłonnych cwiczeń lub katowaniu się codziennie po kilka godzin expanderem.
Penis to nie guma do żucia.
Powięszanie uzyskujemy WYŁĄCZNIE przez wyciągnięcie części podskórnej penisa.
Nie ma żdanych możliwości modyfikowania ciał jamistych i zmiany ich wymiarów po
19-21 roku zycia.
NIe piszę że się nie da. Te 2 cm to przy penisie przeciętnym czyli około 14,5-15cm niemal
15% długości więc raczej warto. Natomiast czy ktoś kto ma powiedzmy 15-16cm ma się
katować? Myślę że to głupota, ćwiczenia są ciężkie zajmują dużo czasu i są nieprawdopodobnie monotone a efekty następują niemal w niewykrywalnym zakresie
przez dłuuuugi miesiące.
_________________
duże i male są ok
 
 
jann45 

Wiek: 90
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 07 Cze, 2009   

som
wystarczy odpowiednia manipulacja hormonami i genbami, wystarczy uwrazliwic i rozbudzic receptory dht w cialah jamistych i podawac testosteron
 
 
geri93 

Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 8
Skąd: Metropolis
Wysłany: Nie 07 Cze, 2009   

A co z zylami przeciaz kutas to sieś żył jak mozna go wydluzyc nie wydluzajac żył ?
 
 
arowe7 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 15
Skąd: Zzzzzzzz
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

Moj mały ma 15 cm długosci i niestety tylk 11 cm obwodu, [...] długosc! , zalezy mi bardziej na grubosci, i co ja moge w zwiazku z tym zrobic, kompleksy mi narastaj z kazdym dniem, poznałem fajna dziewczyne i jak jej niezadowole to sie dosłownie powiesze!!!! :cry:
 
 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

arowe7 napisał/a:
jak jej niezadowole to sie dosłownie powiesze!!!!

Troche "chudziutki", ale nie musisz się od razu wieszać. Może trafisz na ciasną. Poza tym przy odpowiedniej technice powinieneś ją zadowolić. :lol:
 
 
Boss 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 230
Skąd: net
Wysłany: Sro 08 Lip, 2009   

Wybieraj dziewice, bo na podstawie moich wywodów[nie potwierdzonych przez badania] nieużywane chyba ciaśniejsze. ;p
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro 08 Lip, 2009   

Cytat:
Troche "chudziutki", ale nie musisz się od razu wieszać. Może trafisz na ciasną. Poza tym przy odpowiedniej technice powinieneś ją zadowolić


Fama głosi, że zadowlić kobietę można nawet językiem :lol:
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
vdrum 

Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 13
Skąd: skąta
Wysłany: Pon 22 Lis, 2010   

facetqazwsx załamują mnie twoje wypowiedzi.. rozumiem że ćwiczyleś przez kilka dobrych miesięcy że się tak "profesjonalnie" wypowiadasz i demotywujesz ludzi na starcie? Sorry ćwicze miesiąc i przy początkowym stanie 17cm jużwidze różnicę więc nei wiem co ty do nas pier... skoro prawdopdobnie nawet nie masz żadnego doświadczenia i pokrycia w swych wypowiedziach.
 
 
torti6 

Wiek: 47
Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

Moim zdaniem najlepszy efekt to placebo tylko jak to sobie wmówić. Słyszałem o metodzie powiększania piersi za pomocą siły umysłu ale kto to wie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group