Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     LASEROWE wydluzanie wedzidelka ?
Autor Wiadomość
Uk_User 

Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: europa
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   LASEROWE wydluzanie wedzidelka ?

Witam
moj sprzet wymaga wydluzenia wedzidelka. Z racji tego iz mieszkam za granica chcialbym to szybko i sprawnie zalatwic podczas pobydtu w pl.

Przypuszcam ze zaraz duzo osob zaproponuje mi metode chirurgiczna jednakże na dana chwile nie jest to mozliwe poniewaz "zakladam ze najpierw musze isc na konsultacje pozniej za kilka dni lub tydzien zabieg, nastepnie chodzenie tydz z opatrunkami i pozniej ich sciagniecie co dla mnie jest niemozliwe poniewaz nie moge sobie pozwolic na dluzsza wizyte w pl .Owszem mozna zalozyc rozpuszczalen szwy ale wtedy wydluza sie czas opatrunkow no i z informacji przeczytanych w internecie lekarze wypowiadaja sie ze po szwach rozpuszczalnych na ogol pozostaja znikome blizny)

Bagatela bede mial mnostwo innych spraw do zalatwienia i bieganie po miescie i firmach z opatrunkami i jakies zabiegi ich wymian podczas oddawania moczu byloby bardzo uciazliwe...

z gory dziekuje za info z gabinetami swiadczonymi takowe uslugi.
ps.szukalem na necie google i jakos nie moge znalezc :?: albo nie wiem juz pod jakim pojeciem/ hasłem mam szukac
Na forum sa posty ale wszystkie tycza sie chirurgicznego zabiegu (skalpel=szwy=dlugie gojenie)

bede b.wdzieczny za pomoc i mam nadzieje ze dobry dzial
ps.najlepiej jakies gabinety poludniowa, poludniowo-wschodnia polska
No i jakiej kwoty moge sie spodziewac za takowa usluge :?:
z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group