Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak zaczeliście się masturbować??
Autor Wiadomość
chillout91 

Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Gru, 2021   

Pierwszy raz jak miałem chyba 12. Podczas orgazmu prawie straciłem przytomność. Wytrysku nie było…
 
 
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Pon 10 Sty, 2022   

>1raz w wieku jakieś 11/12 lat
>Nie wiem co robiłem przez pół roku XD Ale było fajnie.
>1 raz w łazience na kolonii, podczas ferii zimowych
> za 1 razem spuściłem poprostu, bez wysttzaułu, wszystko zostało na chuju
>Potem to powielałem bo było fajnie
> teraz walę sobie różnie psześcieradło wieczorem przed snem, lub z rana, w kibel( szczególnie przy dłuższych posiedzeniach), na brzuch najczęściej
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 15 Sie, 2022   

chillout91 napisał/a:
Pierwszy raz jak miałem chyba 12. Podczas orgazmu prawie straciłem przytomność. Wytrysku nie było…


Z jakiegoś powodu pierwszy orgazm jest niezwykle silnym przeżyciem. Jak przejście przez bramę w inny wymiar.
 
 
penis.com.pl
masturbator
JanekVW 

Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 32
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 23 Sty, 2023   

Bardzo ciekawe te historie Wasze :)

U mnie też dość podobnie wiekowo - w 13 urodziny - spałem w slipach i przed snem zacząłem się dotykać przez majtki, po czym nagle doznałem niezwykłej rozkoszy i poczułem ciepło w majtkach co jak sądziłem znaczyło, że zrobiłem siku, bałem się zajrzeć w gacie, co się stało. Po prostu poszedłem spać.
Rano o dziwo śladu nie było, więc postanowiłem sprawdzić za dnia już na żywym organie co to się działo i jak to się robi :D
Pięknie to wspominam i do dziś uwielbiam się bawić ręką :)
 
 
adamos39 

Wiek: 46
Dołączył: 11 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 11 Mar, 2023   

Witam. Moje początki miałem może 11,5 roku. Zaczęło się w wannie podczas kąpieli polewałem siurka prysznicem i stwierdziłem że jest to super przyjemne co spowodowało że od razu zrobił się twardy, ściągnołem skórkę i naprężałem go i polewałem , było mi nieziemsko dobrze i chciało się sikać naraz aż w końcu zaczęło przyjemnie swędzieć i poleciały może z dwie kropelki śluzu. Cały się po tym trząsłem i nie mogłem dojść do siebie. Po tym nie mogłem się doczekać kiedy będę sam zostawał w domu i korzystał z łazienki tak mi się to spodobało. Drugim sposobem który sam się nauczyłem i próbowałem razem z prysznicem było pocieranie naślinioną ręką tyłu główki siuraka i i cewki moczowej. Eh ile trzeba było się napocić i nawysilać żeby dojść wtedy do tego przyjemnego swędzenia jak to wtedy mówiłem. No cóż takich rzeczy się nie zapomina.
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Czw 16 Mar, 2023   

Mnie kolega wtajemniczył
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Mar, 2023   

Gdzies w wieku 9 lat :D Dokładnie to kumpel podsunął mi taki pomysł... a skąd on sie o tym dowiedział to do tej pory nie wiem :D Pamiętam, że jego starszy brat pracował w kiosku ruchu i zawsze zbieralismy kase na jakiegoś PLAYBOYA albo coś w tym stylu i razem waliliśmy przy tej gazecie :D
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 582
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 18 Mar, 2023   

Przeciętny 30 napisał/a:
Mnie kolega wtajemniczył

Napiszesz coś więcej?
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 07 Kwi, 2023   

Dawno temu to było jeśli chodzi o początki miałem góra jedenaście lat tyle samo miał mój kolega. Pamiętam że zaczęliśmy interesować się swoimi penisami. Na początku rozmawialiśmy pytaliśmy się na wzajem o penisy jak wygląda jego jak mój i tak dalej . Jeśli chodzi już o samą masturbację zrobiliśmy to razem nad rzeką najpierw ściągnęliśmy spodenki zaczęliśmy porównywać nasze peniski ściągać napletek , nie jestem pewien ale chyba dotykaliśmy się wzajemnie członkami. Ja bawiłem się jego a on moim aż było już gotowy wszystko wtedy zaczęliśmy się pierwszy raz masturbować na wzajem kilka dobrych razy później też powtarzała się ta sytuacja i tak to właśnie się zaczęło 😉😉😉
 
 
Kamil_ke96 

Wiek: 25
Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 12 Kwi, 2023   

michalza napisał/a:
Gdzies w wieku 9 lat :D Dokładnie to kumpel podsunął mi taki pomysł... a skąd on sie o tym dowiedział to do tej pory nie wiem :D Pamiętam, że jego starszy brat pracował w kiosku ruchu i zawsze zbieralismy kase na jakiegoś PLAYBOYA albo coś w tym stylu i razem waliliśmy przy tej gazecie :D

Może wiedział o tym od swojego brata
 
 
steven19
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Kwi, 2023   

Pierwszy raz w okolicasz 12 roku życia.
 
 
specjal222 

Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 04 Maj, 2023   

Zaczęło się jak miałem 12 lat i z rok starszą kuzynką podczas zwykłej zabawy wyszło, że sobie pokazaliśmy co mamy w majtkach. Umowa była taka, że najpierw ona, potem ja. No i pokazała mi wszystko z bliska ze szczegółami, potem ja wyciągnąłem siurka. Nigdy nie stał mi tak mocno jak wtedy. Ściągnąłem napletek i z penisa wyciekła duża kropla śluzu, która spadła na podłogę, myślałem wtedy, że to sperma :D
Chodziłem kilka dni podniecony i pewnego dnia siedząc na kibelku przypomniałem sobie tamtą sytuację, stanął mocno, złapałem za niego i zacząłem poruszać ręką góra dół. Po chwili poczułem mrowienie, oddech mi przyspieszył i poczułem jakbym miał się zsikać i szybko przestałem.
Powtórzyłem to samo dwa dni później, tym razem nie zdążyłem zastopować i siurek zaczął pulsować, na jego czubku pojawiła się mała biała kropelka, wtedy dopiero zorientowałem się o co chodzi i co właśnie zrobiłem :D
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Czw 04 Maj, 2023   

Oj tak. Nie zapomnę tych pierwszych orgazmów. Jakie to było mega przeżycie
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group